18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kucyk

Flodzia • 2020-12-20, 16:28

Pojeżdżone :jezdziec:

r061071

2020-12-20, 16:39
dobrze tak tępej k***ie

:mrgreen:

petru23

2020-12-20, 17:16
Zajebista mamuśka. Na mojego kuca mogłaby wskoczyć...

ququa

2020-12-20, 17:17
ja to widze tak: babka napalona kuń stoi wiec skacze bez ostrzeżenia a że był narowisty to zwalił a teraz kleczy i czeka na dalszy ciąg







a co do filmiku ..za gówniarza sie sp***oliłem z czerśni nic przyjemnego

Halman

2020-12-20, 17:24
petru23 napisał/a:

Zajebista mamuśka. Na mojego kuca mogłaby wskoczyć...



chyba niewiele kobiet lubi stulejkę...

Jesse.Pinkman

2020-12-20, 17:45
Halman napisał/a:

chyba niewiele kobiet lubi stulejkę...


A jeszcze mniej kobiet lubi twoje pie**olenie. Gdybyś wstał od tego komputera zamiast wrzucać od rana do wieczora gówniane komentarze i tematy to może kiedyś zamieniłbyś .jpg i te swoje ,,piwka" na prawdziwe życie i zrozumiałbyś o czym mówię.

Halman

2020-12-20, 17:51
Jesse.Pinkman napisał/a:

A jeszcze mniej kobiet lubi twoje pie**olenie. Gdybyś wstał od tego komputera zamiast wrzucać od rana do wieczora gówniane komentarze i tematy to może kiedyś zamieniłbyś .jpg na prawdziwe życie i zrozumiałbyś o czym mówię.



Bardzo dziekuję za krytyczna uwagę bo zawsze to miło pomyśleć że ktoś się bardzo stara i traci swój cenny czas na coś na co mam kompletnie wyj***ne po całości. Zdrowia i dalszej wytrwałości życzę. Ucałuj dziewczynę czy też zone w cipę odemnie ;-)

Jesse.Pinkman

2020-12-20, 18:04
Halman napisał/a:

Ucałuj dziewczynę czy też zone w cipę odemnie


To się minetka nazywa, łamaczu damskich serc.

Halman

2020-12-20, 18:11
Jesse.Pinkman napisał/a:

To się minetka nazywa, łamaczu damskich serc.


tak?, a ja myslłem ze lizaniem p*zdy.... tak czy siak poliż tam kobitę jak owczarek niemiecki...

saves

2020-12-20, 18:25
Ja po podobnym upadku z trzepaka wylądowałem w szpitalu z podejrzeniem pęknięcia wątroby. Próbujesz wciągnąć powietrze, a tu nic. Ono tylko z ciebie wychodzi. Do dziś to pamiętam. Cholernie nieprzyjemne uczucie.

Kostor

2020-12-20, 18:31
halman, ale gosc powiedzial o tobie prawde. Siedzisz calymi dniami przed kompem, szukasz gownianych filmow po czym wrzucasz je tutaj i żebrzesz o wirtualne piwa... dla mnie jestes przegranym czlowiekiem. Myslales o tym czyzby czasem jednak nie rzucic sie na line i dac sobie spokoj z takim zyciem? Przeciez to bez sensu...

Halman

2020-12-20, 18:36
Kostor, żeś się napie**olił tekstu jak głupi a ja się z śmieje z takich naiwnych, poczciwych idiotów co to ich matka ziemia nosi... a będzie ich więcej,... tak; antycypuje.

pro_avenger

2020-12-20, 18:52
Halman napisał/a:

, żeś się napie**olił tekstu jak głupi a ja się z śmieje jakich naiwnych, poczciwych idiotów co to ich matka ziemia nosi... a będzie ich więcej,... tak; antycypuje.



Śmiej się w tej swojej piwnicy gruby brzydki leszczu. To że sadistic jest twoim życiem swiadczy dziś z rana 5 twoich z 6 dostepnych tematow k***a o 6 rano w niedzielę.
Piwa już nie dostajesz od jakiegoś czasu i innym raczej to samo radze. Kto wie może nawet jakąś dupę znajdziesz?

Halman

2020-12-20, 18:55
pro_avenger,
wiesz?, przejąłem się....

notak

2020-12-20, 18:56
oszust, pewnie ch*ja chciał załadować, ale kucyk się ogarnął
rudemu i osłowi wszystko jedno