18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kubica wypada na 9 OS-ie rajdu Monte Carlo

giebeka • 2014-01-17, 21:04
Po wspaniałym początku sezonu - 2 zwycięstwa OSowe - niewyobrażalny sukces w swoim pierwszym starcie. Robert wypadł przy tak niskiej prędkości i w tak pechowym miejscu...

CYPRIAN

2014-01-18, 16:08
no znowu ? k***a ile mozna

zenekpogromca

2014-01-18, 17:35
Takeda napisał/a:

Ten pilot Kubicy musi mieć nieźle nerwy zszargane.


Dlatego ma już nowego :D

KrisCFC

2014-01-18, 18:11
Lysack napisał/a:

Wygląda na to, że coś mu się w aucie uszkodziło(..).



Jemu zawsze się coś w aucie uszkadza... więc widać jaki z niego "zawodowy" kierowca... :amused:

sasukenara13

2014-01-18, 22:25
@Lysack na drodze był lód, i jadac z za dużą prędkoscią przy skręconych kołach pojechał prosto, a szkoda bo mógłby być świetny wynik

siwy21

2014-01-18, 22:29
Wole ten onboard :mrgreen:

____

2014-01-18, 22:34
pilot zajebisty :D spadają sobie z mostku w dół, auto się zapala a ten opie**ala Kubice jakby siedzieli sobie spokojnie przy wódce a Robert miał problemy z otwarciem kolejnej flaszki

mare30ks

2014-01-18, 22:52
o znowu sie rozj***l :) niedlugo bedzie mial taka sama opinie jak najman :) gdzie nie wystartuje to sie rozjebie ;)

DR_DRE

2014-01-18, 23:00
Polemon napisał/a:

To mistrz, znowu dobrze wypadł.



Ty i cała reszta, to pie**olone k***y, jak wygrał to było paciaciaj Robert paciaciaj a teraz k***a co, żerujecie na tym, że za swoje sukcesy płaci tak wysoką cenę ?

Powtórzę jeszcze raz, gardze Wami wszystkie k***y, które się z tego cieszą.

A teraz wpie**ol mi warna i wiedź, że Tobą też gardzę.

MrZet

2014-01-18, 23:03
Ja-nusz napisał/a:

pilot zajebisty :D spadają sobie z mostku w dół, auto się zapala a ten opie**ala Kubice jakby siedzieli sobie spokojnie przy wódce a Robert miał problemy z otwarciem kolejnej flaszki



Chyba nie załapałeś Januszu...

xts

2014-01-19, 01:45
DR_DRE napisał/a:



Ty i cała reszta, to pie**olone k***y, jak wygrał to było paciaciaj Robert paciaciaj a teraz k***a co, żerujecie na tym, że za swoje sukcesy płaci tak wysoką cenę ?

Powtórzę jeszcze raz, gardze Wami wszystkie k***y, które się z tego cieszą.

A teraz wpie**ol mi warna i wiedź, że Tobą też gardzę.



jego tatko płacił wysoką cenę, żeby synek zapie**alal codziennie na gokartach.
ch*j wiesz czy tu nie ma kilku lepszych kierowców.
Nie od dziś wiadomo, że f1 wybrana klika jak bokserzy, którym sie udało. Jak sam Tyson powiedział w latach jego świetoności, że w bronxie by się znalazło w ch*j murzynów, którzy by go rozj***li na ringu tylko nie zostali wypromowani.

tak tak kubica ma talent ale upie**olilo mu rękę, jakoś przyszyli i jest wart w tej chwili tyle co małysz na paryż dakar. nara

Cysiu91

2014-01-19, 11:59
Ta kamera w samochodzie jest tak dziwnie ustawiona, że zaczołem przesówać laptopa aby więcej zobaczyć.. Nie wyszło :terror:

maciejosw

2014-01-19, 12:30
@up@up a zwycięstwo w WRC2 to nic ? i aktulane dobre pozycje w WRC tez do dupy tak ?

zero wiedzy o aktualnych wynikach rajdu a srasz pod siebie jak byś wszystkie rozumy pozjadał.

karamon

2014-01-19, 13:04
Marudzicie, chłop coś w życiu osiągnął i nie trzeba się go wstydzić jak naszych piłkarzy .

CYPRIAN

2014-01-19, 15:41
trzeba było piaskarki puścić wtedy by nie było ślisko