18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ku Pamięci Leonard Ball

Fatum93 • 2012-12-12, 23:19
Bardzo ciekawe uczczenie pewnego osobnika. Dla gimbusów tłumacz:

"In memory of Leonard Ball, who hated fat people"
"Ku pamięci Leonarda Ball'a który nienawidził grubych ludzi"


Sin_69

2012-12-13, 07:13
w stanach to sie raczej nie przyjmie ten patent...piwo

Wujo_K

2012-12-13, 07:46
Amerykański grubas spokojnie sobie poradzi. Jeden półdupek w jeden sektor, poręcz pomiędzy.

pozeracz_kotow

2012-12-13, 07:49
Oho, 19-latek z rocznika '93 musiał doj***ć dzieciaczkom z gimnazjum i obwieścić, jaki to on k***a jest dorosły.

Zatem dorosły użytkowniku sadistika:
- w nazwie tematu powinno być: "Ku Pamięci Leonarda Balla", bo to nie on stawiał tę ławkę ku pamięci [czyjejś],
- przy odmienianiu po spółgłosce nie stosuje się apostrofu.

Także jak znowu zachcesz się pobawić w j***nego poliglotę, to pomyśl kilka razy, albo nie pisz wcale.

Obrazek pojawił się na sadolu pierdyliard razy. Na pewno w komentarzach (sam nawet niedawno wrzuciłem), ale czy jako osobny temat, to już pewności nie mam.

Hasek

2012-12-13, 08:35
Żeby nie było, że zgapiam:

Donor

2012-12-13, 08:55
pozeracz_kotow napisał/a:

Oho, 19-latek z rocznika '93 musiał doj***ć dzieciaczkom z gimnazjum i obwieścić, jaki to on k***a jest dorosły.

Zatem dorosły użytkowniku sadistika:
- w nazwie tematu powinno być: "Ku Pamięci Leonarda Balla", bo to nie on stawiał tę ławkę ku pamięci [czyjejś],
- przy odmienianiu po spółgłosce nie stosuje się apostrofu.

Także jak znowu zachcesz się pobawić w j***nego poliglotę, to pomyśl kilka razy, albo nie pisz wcale.

Obrazek pojawił się na sadolu pierdyliard razy. Na pewno w komentarzach (sam nawet niedawno wrzuciłem), ale czy jako osobny temat, to już pewności nie mam.


urażony gimbus detected

Fatum93

2012-12-13, 10:54
pozeracz_kotow napisał/a:

Oho, 19-latek z rocznika '93 musiał doj***ć dzieciaczkom z gimnazjum i obwieścić, jaki to on k***a jest dorosły.

Zatem dorosły użytkowniku sadistika:
- w nazwie tematu powinno być: "Ku Pamięci Leonarda Balla", bo to nie on stawiał tę ławkę ku pamięci [czyjejś],
- przy odmienianiu po spółgłosce nie stosuje się apostrofu.

Także jak znowu zachcesz się pobawić w j***nego poliglotę, to pomyśl kilka razy, albo nie pisz wcale.

Obrazek pojawił się na sadolu pierdyliard razy. Na pewno w komentarzach (sam nawet niedawno wrzuciłem), ale czy jako osobny temat, to już pewności nie mam.




Ojej jestes 1,5roku starszy ode mnie więc się k***a nie wywyższaj, gimbus to wiek około 13-16 lat więc jest spora różnica z 20latkiem a jak piszesz takie komentarze to widać że może masz 21 lat ale mózgiem im dorównujesz. A pewnie wszystkie piwa jakie dostałeś za swój komentarz wystawiła ci gimbusiarnia :) Fajnych masz kolegów strach się bać :D Idź do piaskownicy się pobawić z gimbusami a nie siedzisz na sadolu. I jeszcze jedno kretynie w poliglotę to ty się bawisz mówiąc mi co i jak więc jak masz zamiar coś napisać to się k***a zastanów żebyś sam nie wyszedł na debila o i tak na koniec :idzwch*j:

Jerzy_Michał

2012-12-13, 11:17
Fatum93 napisał/a:

Ojej jestes 1,5roku starszy ode mnie więc się k***a nie wywyższaj, gimbus to wiek około 13-16 lat więc jest spora różnica z 20latkiem a jak piszesz takie komentarze to widać że może masz 21 lat ale mózgiem im dorównujesz. A pewnie wszystkie piwa jakie dostałeś za swój komentarz wystawiła ci gimbusiarnia :) Fajnych masz kolegów strach się bać :D Idź do piaskownicy się pobawić z gimbusami a nie siedzisz na sadolu. I jeszcze jedno kretynie w poliglotę to ty się bawisz mówiąc mi co i jak więc jak masz zamiar coś napisać to się k***a zastanów żebyś sam nie wyszedł na debila o i tak na koniec



Ni przecinka panicz postawi, a o polskim znaku zapomni. Ortografię będą wyszydzać potomni...


A od grubasów precz, bo szabli mej posmakujecie pierwiej. Jednemu takiemu cześć się należy:



Zwłaszcza w czasie wieczerzy.

Fatum93

2012-12-13, 11:25
Jerzy_Michał_Wołodyjowski napisał/a:



Ni przecinka panicz postawi, a o polskim znaku zapomni. Ortografię będą wyszydzać potomni...


A od grubasów precz, bo szabli mej posmakujecie pierwiej. Jednemu takiemu cześć się należy:

Obrazek

Zwłaszcza w czasie wieczerzy.



Nie wiem czy to miało mnie obrazić czy nie ale fajnie ci to wyszło :)

Zagłoba

2012-12-13, 11:43
@Jerzy_Michał_Wołodyjowski
za Zagłobę zawsze piwo :D .

WujaszekStalin

2012-12-13, 12:27
Fatum93 napisał/a:




Ojej jestes 1,5roku starszy ode mnie więc się k***a nie wywyższaj, gimbus to wiek około 13-16 lat więc jest spora różnica z 20latkiem a jak piszesz takie komentarze to widać że może masz 21 lat ale mózgiem im dorównujesz. A pewnie wszystkie piwa jakie dostałeś za swój komentarz wystawiła ci gimbusiarnia :) Fajnych masz kolegów strach się bać :D Idź do piaskownicy się pobawić z gimbusami a nie siedzisz na sadolu. I jeszcze jedno kretynie w poliglotę to ty się bawisz mówiąc mi co i jak więc jak masz zamiar coś napisać to się k***a zastanów żebyś sam nie wyszedł na debila o i tak na koniec :idzwch*j:




gimbus to nie wiek, to stan umysłu

raper900

2012-12-13, 12:57
Mała rada dla napinaczy. Jak macie zły dzień to idźcie pobiegać, a nie siejcie zamieszanie na sadolu.

ZieIony

2012-12-13, 14:05
tylko gimbusy wyzywają kogoś od gimbusów

Czy wasz zasób słownictwa jest aż tak ograniczony, że używacie w kółko tylko jednego słowa? Fajnie, że wyszedłeś z gimnazjum. Fajnie, że jesteś starszy, no ale k***a! kogo to obchodzi skoro posługujesz się tylko jednym określeniem. Niby macie po 18 lat, ale zachowujecie się gorzej niż nie jeden gimnazjalista

TROCHĘ k***A KREATYWNOŚCI! To aż tak boli? DOROSLY CZLOWIEKU

boski_adonis

2012-12-13, 14:13
@hasek "zgapiam" , z Krakowa kolega?