18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ku Pamięci Leonard Ball

Fatum93 • 2012-12-12, 23:19
Bardzo ciekawe uczczenie pewnego osobnika. Dla gimbusów tłumacz:

"In memory of Leonard Ball, who hated fat people"
"Ku pamięci Leonarda Ball'a który nienawidził grubych ludzi"


Nexus69

2012-12-13, 14:31
Pozatym nie powinien używać zwrotu "gimbus", ten kto sam był przeczołgany przez gimbaze. Wiec obaj pyszczki na kłódke i do roboty.

rusofil

2012-12-13, 15:26
Fatum93 napisał/a:




Ojej jestes 1,5roku starszy ode mnie więc się k***a nie wywyższaj, gimbus to wiek około 13-16 lat więc jest spora różnica z 20latkiem a jak piszesz takie komentarze to widać że może masz 21 lat ale mózgiem im dorównujesz. A pewnie wszystkie piwa jakie dostałeś za swój komentarz wystawiła ci gimbusiarnia :) Fajnych masz kolegów strach się bać :D Idź do piaskownicy się pobawić z gimbusami a nie siedzisz na sadolu. I jeszcze jedno kretynie w poliglotę to ty się bawisz mówiąc mi co i jak więc jak masz zamiar coś napisać to się k***a zastanów żebyś sam nie wyszedł na debila o i tak na koniec :idzwch*j:



Dziecko, gimbus to stan umysłu.

pozeracz_kotow napisał/a:

Oho, 19-latek z rocznika '93 musiał doj***ć dzieciaczkom z gimnazjum i obwieścić, jaki to on k***a jest dorosły.

Zatem dorosły użytkowniku sadistika:
- w nazwie tematu powinno być: "Ku Pamięci Leonarda Balla", bo to nie on stawiał tę ławkę ku pamięci [czyjejś],
- przy odmienianiu po spółgłosce nie stosuje się apostrofu.

Także jak znowu zachcesz się pobawić w j***nego poliglotę, to pomyśl kilka razy, albo nie pisz wcale.

Obrazek pojawił się na sadolu pierdyliard razy. Na pewno w komentarzach (sam nawet niedawno wrzuciłem), ale czy jako osobny temat, to już pewności nie mam.



Szacunek. Trzeba cisnąć po gimbusach. Może czegoś się nauczą.

Donor napisał/a:


urażony gimbus detected



Gimbus to człowiek, który ciśnie po ludziach wymagających poprawnej polszczyzny, sam piszący jak idiota. Człowiek inteligentny przyzna poprawiającemu rację, człowiek-idiota... No cóż. Pokazałeś, kim jesteś. Poprawna polszczyzna obowiązuje wszędzie i każdego, a kto nie chce się do tego stosować, jest zwyczajnym debilem. Potem nazywają siebie samych patriotami kretyni, którzy we własnym języku nie potrafią się wysłowić poprawnie :homer:

Neoptolemos

2012-12-13, 15:40
pozeracz_kotow napisał/a:

Także jak znowu zachcesz się pobawić w j***nego poliglotę, to pomyśl kilka razy, albo nie pisz wcale.




Popieram Cię, ale przed albo nie pisze się przecinka!

Fatum93

2012-12-13, 16:04
k***a każdy na każdego jedzie, jeden od drugiego chce być lepszy i mądrzejszy... Dajcie sobie spokój już, zakończmy ten temat.

Sa...........is

2012-12-13, 16:17
Klotnie poj***nych polonistow, tak, idzcie interpretowac lepiej swoje wiersze.

pozeracz_kotow

2012-12-13, 17:23
@Fatum93, ja się c**o nie wywyższam, ja Ciebie poniżam. Pokazuję jakim cepem jesteś i nawet nie potrafisz inteligentnie zripostować mojej wypowiedzi. A zdaniami typu:
Cytat:

A pewnie wszystkie piwa jakie dostałeś za swój komentarz wystawiła ci gimbusiarnia


Cytat:

Fajnych masz kolegów strach się bać


Cytat:

Idź do piaskownicy się pobawić z gimbusami a nie siedzisz na sadolu.


pokazujesz tylko, że gimbus to stan umysłu i nie zależy od wieku. Aż dziw, że po starych nie pojechałeś.

And the winner is...
Cytat:

I jeszcze jedno kretynie w poliglotę to ty się bawisz mówiąc mi co i jak



Cytat:

k***a każdy na każdego jedzie, jeden od drugiego chce być lepszy i mądrzejszy... Dajcie sobie spokój już, zakończmy ten temat.


To nie tak. Okazałeś się być gimbusem i teraz wszyscy mają święte prawo Ciebie zj***ć od góry do dołu.

Cytat:

Klotnie poj***nych polonistow, tak, idzcie interpretowac lepiej swoje wiersze.


Studiuję biotechnologię, a z matury z polaka miałem niespełna 70%. Jak widać nie trzeba być ostatnio bardzo popularnym "humanistą", żeby w miarę poprawnie pisać w języku ojczystym.

Fatum93

2012-12-13, 20:44
pozeracz_kotow temat miał być skończony ale nie ty musiałeś napisać, musiałeś sprostać aby ci było lżej.. Lepiej ci ? To fajnie idź dalej studiować biotechnologię, odwiedzę cie kiedyś w McDonald. Skoro mówisz, że gimbus to stan umysłu noto niestety muszę ci powiedzieć, że po twoich wszystkich komentarzach również należysz do grona gimbusów (ty rozpętałeś tą całą debilną kłótnie). Witaj w klubie !! PS. mam to w dupie jeżeli gdzieś nie postawiłem przecinka lub coś źle napisałem, więc nie musisz się trudzić aby mi wytłumaczyć Panie studencie... Jeżeli odpiszesz coś jeszcze tylko udowodni to, że posiadasz w swojej głowie nie do końca rozwinięty mózg. Pozdrawiam i życzę wesołych świat.

pozeracz_kotow

2012-12-13, 21:45
Dlaczego skończony? Bo zostałeś zj***ny za bycie gimbusem? Trzeba było pomyśleć przed napisaniem.

A co do mojej przyszłości, to średnio mnie interesuje zdanie p*zdeczki, która płodzi posty typu:
Cytat:

j***ć w dupę tego małego karła, gówno gra a nie piłkę ci którzy się nim podniecają to chyba tylko dlatego że nie wiem k***a jakaś gimbusiarksa moda jest na podjare do messiego...



Także zamilcz już kmiocie.

Fatum93

2012-12-13, 22:10
p*zda i kmiot hmmm ciekawe nie przypominam sobie żebym ja jakoś tak się do ciebie odzywał czyżby ukazujesz troszkę z gimbazy ?... Zostałem zj***ny za bycie gimbusem ciekawe jakoś jedyna osoba która ciągle od tym piszę i się podnieca jesteś ty, a słowa studencika za 5zł jakoś nie szczególnie mnie obchodzą. Skończ więc już się pogrążać nie wiem na co liczysz piwa dla ciebie za twoje komentarze czy polecisz jutro do kolegów i będziesz się chwalił jak to mi nawrzucałeś, czy może po prostu podnosi się przez takie coś twoje EGO, nie wiem ciężko jest zrozumieć twój tok myślenia. A temat chciałem zakończyć bo nie ma sensu się kłócić o tak naprawdę h*j wie co