18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kto pierwszy ten lepszy

~Velture • 2018-04-29, 20:49
Walka o miejsce parkingowe... :wtf:


bloodwar

2018-04-29, 21:21
Że też ludziom chce się walczyć o takie pierdoły...

overgod

2018-04-29, 21:22
@ W imię zasad sk***ysynu:)

Arachmit

2018-04-29, 23:00
Mógł się na jedyneczce wtoczyć na miejsce i tyle w temacie.

HatakeIV

2018-04-30, 00:27
ja pie**ole serio to jest problem pierwszego świata? wystarczyło ustąpić i pojechać dalej znalezienie miejsca parkingowego wprawdzie jest trudne w godzinach szczytu (o zgrozo kto musiał zajechać do centrum handlowego przed świętami) jednak wystarczy pojeździć z 5-10 min i będzie nawet w najbardziej zakorkowanych warunkach, a jak ktoś narzeka że to dużo czasu niech spojrzy ile marnuje go na inne głupoty.

Mors_Nigra

2018-04-30, 00:44
@HatakeIV ustępuj dalej k***om wszelkiej maści a potem się dziw, że świat schodzi na psy! Świata w ten sposób nie zbawił, ale postawił jedną małą cegiełkę, nawet jak wszystko szlag trafi i razem ze światem spłynie za niedługo w dół ścieku to przynajmniej będzie wiedział, że czynił dobrze (widać, że nie schodzi idiotom z z drogi a nie że jest to jednorazowa sprawa). Proste?! "Głupszemu się ustępuje" debilna "mądrość" wymyślona przez sk***iałych leniwych opiekunów małych dzieci.

LordVIP

2018-04-30, 00:49
Mors_Nigra najmądrzejszy komentarz, jaki tylko można było tu napisać.
A ja bym czekał tak długo, aż tym k***om się znudzi stanie na tym miejscu, ciekawe kto by wygrał.

r061071

2018-04-30, 01:00
no to k***a zesralbys sie tym aucie

szpica

2018-04-30, 01:11
Nawet jakby poszły, to bałbym się stawać. Jeszcze by mi k***y ryże fureczkę zarysowały.

HatakeIV

2018-04-30, 01:39
Mors_Nigra napisał/a:

@HatakeIV ustępuj dalej k***om wszelkiej maści a potem się dziw, że świat schodzi na psy! Świata w ten sposób nie zbawił, ale postawił jedną małą cegiełkę, nawet jak wszystko szlag trafi i razem ze światem spłynie za niedługo w dół ścieku to przynajmniej będzie wiedział, że czynił dobrze (widać, że nie schodzi idiotom z z drogi a nie że jest to jednorazowa sprawa). Proste?! "Głupszemu się ustępuje" debilna "mądrość" wymyślona przez sk***iałych leniwych opiekunów małych dzieci.



Jeżeli myślisz że osoba kłócąca się o miejsce parkingowe ma jakikolwiek wpływ na świat to uważam że się mylisz, po co mamy przechodzić przez to życie w gniewie/kłótniach/wyzwiskach jak możemy w spokoju bez podnoszenia kortyzolu, nie wiem jak wy drodzy sadole ale ja wole żyć w spokoju ducha i jeżeli sądzisz że mądrości mają tylko jedno konkretne znaczenie to niestety nie mają dlatego są mądrościami a nie zwykłymi zdaniami.

Mors_Nigra

2018-04-30, 01:49
@HatakeIV nic nie zrozumiałeś. Poza tym, ja się nie zamierzam kłócić z baranami, po prostu im nie ustępuję i mam bekę jak zaczynają się jak małe dzieci rzucać, bo nie dostali tego czego chcieli. Jak chcesz iść przez życie dając każdemu się j***ć w dupsko byle by rozbrajać takie sytuacje, to jest to oczywiście twój wybór.

Noside

2018-04-30, 06:58
@HatakeIV Dzięki Tobie i takim jak Ty ten świat staje się gorszym miejscem, przystosowanym nie dla ludzi kulturalnych, a dla idiotów. Co Cię to obchodzi.. w końcu jak już napisałeś - odnajdziesz się w nim.

HalfGod

2018-04-30, 07:27
Każdy jest zj***ny czy to chinoli, żyd, amerykanin, myśli że może więcej jak sobie zaklepie.

Marcinqqq

2018-04-30, 09:05
ale pie**olicie, babki miały rację były pierwsze. Jak robiłem na budowie i miał przyjechać towar to albo stawialiśmy pachołki, co nie zawsze skutkowało bo były przestawiane, albo właśnie ktoś stał i pilnował miejsca, a jak by tam stał dwu metrowy murzyn a nie mała azjatka to nie było by tematu.