18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kto pierwszy ten lepszy

~Velture • 2018-04-29, 20:49
Walka o miejsce parkingowe... :wtf:


LordVIP

2018-04-30, 11:56
Jakby stał murzyn to by został przejechany. A można iść przez życie spokojnie i bez nerwów, nie dając się przy okazji r*chać takim niedojebom. Parking pod suupermarketem to nie miejsce na budowie.

HatakeIV

2018-04-30, 13:05
Mors_Nigra napisał/a:

@HatakeIV nic nie zrozumiałeś. Poza tym, ja się nie zamierzam kłócić z baranami, po prostu im nie ustępuję i mam bekę jak zaczynają się jak małe dzieci rzucać, bo nie dostali tego czego chcieli. Jak chcesz iść przez życie dając każdemu się j***ć w dupsko byle by rozbrajać takie sytuacje, to jest to oczywiście twój wybór.



Ehh widzę że się nie rozumiemy dyskutujemy tutaj na temat tego miejsca parkingowego i kłótni nigdzie nie było mowy na temat, dałbym się j***ć w dupsko? raczej nie walka o coś=/=obrona swoich praw.

Noniesondze napisał/a:

@HatakeIV Dzięki Tobie i takim jak Ty ten świat staje się gorszym miejscem, przystosowanym nie dla ludzi kulturalnych, a dla idiotów. Co Cię to obchodzi.. w końcu jak już napisałeś - odnajdziesz się w nim.



Widze że się nie dogadamy, powiesz mi w jaki sposób postępując mile i uprzejmie ten świat staje się gorszym miejscem? Dodatkowo raczej mało osób jest postępujących tak jak ja a więcej tak jak wy gdzie za głupią rybę potrafią się bić w supermarkecie i nie mówcie że tak nie jest bo obstawiam że min połowa z was na starość będzie tak odpie**alać albo gorzej. W sumie nie wiem po co się wysilam jak i tak pewnie jak dojdzie co do czego to nic nie zrobicie jak to mówią kozak w necie.

Noside

2018-04-30, 14:33
Marcinqqq napisał/a:

ale pie**olicie, babki miały rację były pierwsze. Jak robiłem na budowie i miał przyjechać towar to albo stawialiśmy pachołki, co nie zawsze skutkowało bo były przestawiane, albo właśnie ktoś stał i pilnował miejsca, a jak by tam stał dwu metrowy murzyn a nie mała azjatka to nie było by tematu.


Jak ustawiasz te pachołki wcześniej, na pustym miejscu, żeby mieć miejsce na przyjazd dostawy to ja na pewno ich nie tknę. Wiem co oznaczają i szanuję ludzi przewidujących. Jeżeli jednak wrzucisz mi je przed maskę, kiedy już wjeżdżam na miejsce parkingowe (a w ogóle najlepiej wysiadając z auta stojącego za moim - jak na filmie), to sam jesteś pachołek.

HatakeIV napisał/a:


Widze że się nie dogadamy, powiesz mi w jaki sposób postępując mile i uprzejmie ten świat staje się gorszym miejscem?


Myląc uległość z asertywnością i asertywność z agresją dokładasz się do pogorszenia tego świata.

Treter

2018-04-30, 14:41
Mi to wygląda jak zwykły parking w galerii. Jeśli faktycznie miały powód dla którego musiały zajmować to konkretne miejsce (np. zaraz miał przyjechać ktoś z ciężkimi rzeczami do wniesienia do sklepu czy coś), to zamiast stawać jak święte krowy i wk***iać ludzi mogły po prostu grzecznie poprosić, czy pan prowadzący nie mógłby zaparować gdzie indziej i wyjaśnić czemu.
Nie wiem kim był ten facet, ale ja bym posłuchała i sobie pojechała gdzie indziej. I nikt nie straciłby nerwów.

Myślę, że sednem całej sprawy jest to, że skoro ktoś nie jest miły dla mnie, to czemu to ja mam być miła dla kogoś?

HatakeIV

2018-04-30, 15:20
Noniesondze napisał/a:


Myląc uległość z asertywnością i asertywność z agresją dokładasz się do pogorszenia tego świata.



Nie odpowiedziałeś na moje pytanie, jak będąc miłym i uprzejmym pogarszasz świat? to jest tylko miejsce parkingowe a wy porównujecie to jakbyście mieli być niewolnikami przez reszte życia, ciekawe czy żonom/dziewczynom też stawiacie się cały czas i nigdy ale to nigdy nie ustepujecie.

~Velture

2018-04-30, 15:43
HatakeIV napisał/a:



Nie odpowiedziałeś na moje pytanie, jak będąc miłym i uprzejmym pogarszasz świat? to jest tylko miejsce parkingowe a wy porównujecie to jakbyście mieli być niewolnikami przez reszte życia, ciekawe czy żonom/dziewczynom też stawiacie się cały czas i nigdy ale to nigdy nie ustepujecie.


k***a ale wy pie**olicie...

To i ja popie**olę. Ustępując innym w każdej pierdołowatej sprawie potem powstają takie niedoj***nia mózgowe co w USA typu SJW.
Dajesz palec a potem k***a budzisz się bez łokcia.
Grupa co myśli, że jak zacznie płakać to dostanie czego chce.
Niczym się nie różnią od pie**olonych dzieci w sklepie co położą się na podłodze, rozpłaczą i zaczną drzeć ryja bo mamusia nie chce im kupić j***nego batonika czy k***a innego pieprzonego misia gumisia w p*zdę mać.

Noside

2018-04-30, 16:09
HatakeIV napisał/a:

Nie odpowiedziałeś na moje pytanie, jak będąc miłym i uprzejmym pogarszasz świat?


Rozróżniaj bezmyślne ustępowanie od uprzejmości. Można komuś uprzejmie nie ustąpić. Uprzejmość sama z siebie niczego nie robi i nikomu nie szkodzi. Nie myl pojęć.
Bezmyślnie ustępując dajesz wygrać idiocie i uczysz go złych nawyków. Aprobując szkodliwe, nieuprzejme zachowanie idioty przykładasz do tego rękę i sam się nim stajesz.
Czyli świat jednak jest gorszy od uprzejmości, ale tylko od jej wersji w twoim błędnym rozumieniu
Jak to jest? Z jednej strony właśnie każesz nam bezmyślnie ustąpić, a z drugiej wykłócasz się zacięcie w internecie. Nie mamy o czym gadać.
:idzwch*j:
EDIT: No i nie spamujcie już odpowiedzi, bo rudy ma za dużo komentarzy w porównaniu do liczby piw w temacie i się wk***ia.

HatakeIV

2018-04-30, 18:28
Noniesondze napisał/a:


Jak to jest? Z jednej strony właśnie każesz nam bezmyślnie ustąpić, a z drugiej wykłócasz się zacięcie w internecie. Nie mamy o czym gadać.
:idzwch*j:
EDIT: No i nie spamujcie już odpowiedzi, bo rudy ma za dużo komentarzy w porównaniu do liczby piw w temacie i się wk***ia.


właśnie ja pisałem w pierwszym poście, marnuje w ten sposób czas i kończąc lubie się kłócić. Kończąc zapomniałem o tym że racja jest jak penis każdy ma jednak lepiej nie wychodzić i nie wymachiwać nim po ulicy, miłej majówki :D

sereja3

2018-04-30, 22:35
Mors_Nigra napisał/a:

@HatakeIV ustępuj dalej k***om wszelkiej maści a potem się dziw, że świat schodzi na psy! Świata w ten sposób nie zbawił, ale postawił jedną małą cegiełkę, nawet jak wszystko szlag trafi i razem ze światem spłynie za niedługo w dół ścieku to przynajmniej będzie wiedział, że czynił dobrze (widać, że nie schodzi idiotom z z drogi a nie że jest to jednorazowa sprawa). Proste?! "Głupszemu się ustępuje" debilna "mądrość" wymyślona przez sk***iałych leniwych opiekunów małych dzieci.



Kolego i masz błąd w obliczeniach. Ten film tutaj jest wersją skróconą. Jakbyś był dociekliwy i wjechał dalej to byś zobaczył. Oni tam sobie dłużej rozmawiają po czym Gościu "Głupszym ustępuje". Tak więc teraz oddaj mi moje piwa

xaero18

2018-05-01, 01:54
krąży legenda że ta chinka do dziś tam stoi

pi...........ta

2018-05-01, 09:36
Ostatnio miałem taką sytuację w lerła merlę. Zajeżdżam na miejsce i typ mi staje na miejscu nie chcąc odejść. Zaczął coś machać łapskami a ja stanąłem przed nim i czekam. Wymieniliśmy parę gestów rękoma, w końcu gość odpuścił ale nie omieszkał mi pokazać faka odchodząc.

Mors_Nigra

2018-05-02, 13:45
@sereja3 a mnie ten typ gówno obchodzi, video było urwane więc była możliwość, że tak się to skończy. Co nie zmienia faktu, że właściwą postawą było by nie ustąpienie debilowi i o tym właśnie pisałem.

swampshark

2018-05-03, 16:01
Mors_Nigra napisał/a:

@HatakeIV ustępuj dalej k***om wszelkiej maści a potem się dziw, że świat schodzi na psy! Świata w ten sposób nie zbawił, ale postawił jedną małą cegiełkę, nawet jak wszystko szlag trafi i razem ze światem spłynie za niedługo w dół ścieku to przynajmniej będzie wiedział, że czynił dobrze (widać, że nie schodzi idiotom z z drogi a nie że jest to jednorazowa sprawa). Proste?! "Głupszemu się ustępuje" debilna "mądrość" wymyślona przez sk***iałych leniwych opiekunów małych dzieci.


Widziałem cały filmik jakieś 2 miechy temu i 2 minuty później ustąpił tym k***om i odjechał. Pokazały mu miejsce w innym rzędzie i dał za wygraną. Źle zrobił gadając z nimi. Ja bym napie**alał klaksonem cały czas