18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Księża

0700zglossie • 2014-04-04, 19:05
Na pewnej małej wsi żył ksiądz Mateusz, który był bardzo wierzący. Dzień w dzień modlił się po kilkanaście razy i ani na krok nie rozstawał się z różańcem, był istnym wzorem dla swoich parafian. Pewnego dnia jego czas już nadszedł i zmarł :dead: . Parę dni później odbył się jego pogrzeb, i jedna z gosposi zorientowała się że nie włożono mu do trumny różańca. Gosposia się zdeklarowała, że gdy będą ja chowali, to żeby jej włożyć do trumny dwa różańce i ona w niebie przekaże jeden z nich księdzu. Kilka tygodni później wybiła i jej godzina. Włożono jej do trumny dwa różańce tak jak było ustalone. Staje ona u bram niebios, spotyka św.Piotra i mówi:
-Święty Piotrze, bardzo bym prosiła byś zawołał księdza Mateusza, chciałam mu przekazać różaniec o którym zapomnieliśmy..
Św.Piotr zrobił dziwną minę, z lekka się zdziwił i mówi:
-Droga córko, ja tutaj już 2000 lat stoję, i jeszcze nie widziałem by jakiś ksiądz do nieba trafił.




Jak za suche to dam wazelinke

0700zglossie

2014-04-06, 18:10
@up wszyscy
Ja nie wiem co wy macie do tej wazelinki. Skutecznie zapobiega wysuszaniu skóry, doskonale regeneruje uszkodzony naskórek, ma działanie natłuszczające i ochronne, i Grodzka mówiła że w ogóle jest spoko.

Powell

2014-04-06, 18:11
rozumiem że na dzień dzisiejszy jeśli jadę na kościół to jestem lewakiem? Religia spoko, jestem ateistą i jebie mnie to czy ktoś wierzy w boga czy różowe jednorożce. Ale kościół to ch*j i ciota. A zawsze myślałem że bliżej mi do prawicy.

Pleso93

2014-04-06, 18:14
Od kilku lat przeglądam to forum i widzę jak na dłoni, że jak ktoś wrzuci jakiś materiał antyreligijny, to ciągle te same, żałosne wstawki dochodzą do głosu, zarówno za i przeciwko treści.

No, oczywiście z pominięciem starych, względnie mądrych, nawet nasyconych logicznymi uwagami komentarzy, nabazgranych przez inteligentne osoby, które przestały tu zaglądać, albo dotarło do nich, że do niczego nie prowadzi kłótnia, zwłaszcza internetowa, w czasach, w których każdy ma swoją rację, a ludzi nie łączy nic poza fizjologią, wspólnym językiem i walutą.

Jednak wolałem czytać ich komentarze, niż mądrości dzieci demokracji tupu:
"ból dupy", "plujący jadem katole", "ateistyczne lewaki", "ch*jowe pozdrawiam", "hipokryzja katoli", "religia to gówno" i tym podobne dno.

Na tym forum już mało kto potrafi się wypowiedzieć, sensownej dyskusji pod tematami nie ma, za to coraz więcej plebsu zaczyna szczekać ze swoją śmieszną racją. Można to śmiało potraktować jako analogię do rozwoju naszej ojczyzny.

@debil pode mną:
Nexures napisał/a:

jebac katoli :D



To, że tak chętnie chcecie nas j***ć, znaczy bezwzględnie, że jesteśmy atrakcyjni. Nie koniecznie przez religię, tylko przez poziom jaki większość nas, dobrze ułożonych ludzi, reprezentuje.

Ne...........es

2014-04-06, 18:26
jebac katoli :D

ququ

2014-04-06, 19:14
@up Twoja stara to też katoliczka, stary pewnie też. j***ć ciebie

MCMerci

2014-04-06, 21:16
Pleso93, zimne piwo masz ode mnie nawet w realu, dobrze gadasz :)

cho_zakurzyć

2014-04-06, 21:54
Pleso, specjalnie się zalogowałem, żeby postawić Tobie piwo ;) j***ć zarówno takich pseudo ateistów, jak i pseudo katolików, co to nie okazują sobie szacunku nawzajem. Każdy ma prawo do swoich ideałów i przekonań.

roztropny_dżentelmen

2014-04-06, 22:12
Przesłanie może i głębokie jak tyłek ministranta ale ogólnie suchość w gardle

fi...........07

2014-04-06, 23:12
Patrząc tak totalnie obiektywnie na tego suchara, do głowy przychodzą mi dwa słowa. Tylko dwa słowa, albo, aż dwa słowa. Dwa słowa, głębokie w swej treści i przesłaniu. ch*jowe, pozdrawiam.