18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info

Księża

0700zglossie • 2014-04-04, 19:05
Na pewnej małej wsi żył ksiądz Mateusz, który był bardzo wierzący. Dzień w dzień modlił się po kilkanaście razy i ani na krok nie rozstawał się z różańcem, był istnym wzorem dla swoich parafian. Pewnego dnia jego czas już nadszedł i zmarł :dead: . Parę dni później odbył się jego pogrzeb, i jedna z gosposi zorientowała się że nie włożono mu do trumny różańca. Gosposia się zdeklarowała, że gdy będą ja chowali, to żeby jej włożyć do trumny dwa różańce i ona w niebie przekaże jeden z nich księdzu. Kilka tygodni później wybiła i jej godzina. Włożono jej do trumny dwa różańce tak jak było ustalone. Staje ona u bram niebios, spotyka św.Piotra i mówi:
-Święty Piotrze, bardzo bym prosiła byś zawołał księdza Mateusza, chciałam mu przekazać różaniec o którym zapomnieliśmy..
Św.Piotr zrobił dziwną minę, z lekka się zdziwił i mówi:
-Droga córko, ja tutaj już 2000 lat stoję, i jeszcze nie widziałem by jakiś ksiądz do nieba trafił.




Jak za suche to dam wazelinke

dzarul

2014-04-04, 19:26
Wazelinke to zostaw do zabaw ze swoimi tęczowymi kolegami !!!

0700zglossie

2014-04-04, 19:33
dzarul,
Na szczęście patrząc na Twój wiek już niedługo będzie można opisać Cię jedną emotą :dead:

panchamityle

2014-04-05, 02:19
Ale kolega ma rację, zostaw wazelinę na zabawy z kolegami a nam nie sprzedawaj żarcików ze spotkań ruchu palikota, bo drętwe to jak drewniana noga..

0700zglossie

2014-04-05, 03:14
@panchamityle

Następny co musi skomentować każdy temat, nie ważne k***a co napisać, byle by pisać. Przydało by Ci się paluszki upie**olić, zrobić foto i wrzucić na harda, maximum pożytku jaki można by było z Ciebie uzyskać ^^

kustoszpan

2014-04-05, 12:43
@up
No ch*jowe to jest faktycznie, przyjmij krytykę na klatę, a nie odszczekujesz się i nie dasz sobie nic powiedzieć.

drunkhistory

2014-04-06, 17:26
jak ten sadistic zrobił się religijny, no kto by pomyślał... :wtf:

mataertest

2014-04-06, 17:28
autorze, ale ty wrażliwy jesteś. chyba ty jednak musisz się wazelinką nasmarować

Freedomik

2014-04-06, 17:31
To typowi katolicy, którzy ni ch*ja nie stosują się do własnych zasad, tylko wolą nastawiać pomników i lizać dupę księdzu, a na co dzień gardzą innymi i plują jadem.

Noriax

2014-04-06, 17:33
@dzarul: Odpowiedź na poziomie bezmózgiego katolika, księżego sługi. Co ma homoseksualizm do widzenia hipokryzji tej religii?

Thunbi

2014-04-06, 17:41
Na Sadolu trochę jest tak, że można sobie stroić żarty ze wszystkiego i wszystkich, tylko jak napisze dowcip o księżach i Kościele Katolickim, to zawsze znajdzie się grupa użytkowników, która wyzwie cie od "tęczowych" ciot, antyklerykałów, komuchów i ogólnie innego ch*jostwa.

mazurpl

2014-04-06, 17:43
Ale ból dupy u katoli, poezja. Wiem, że byłoby wam wygodnie, gdyby każdy antyklerykał i ateista był lewakiem i pedałem, ale tak nie jest dziewczynki, macie pecha. Poza tym, dzisiaj niedziela, jazda do kościoła i na tacę rzucać.

skasowane

2014-04-06, 17:46
Ach te zabobony...

barti38

2014-04-06, 17:55
to ja poproszę tę wazelinkę.