18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Książka dla dzieci z 1970 roku

Centurion • 2009-03-30, 15:10
O damskich i męskich zawodach :D


Wilczex

2009-10-14, 22:43
Rosemary, czytasz mi w myślach. Zgadzam się w 100%. luki24, jak często kładziesz papę na dachu? A jak często kobieta wstaje o 5 rano, idzie do pracy, wraca, robi obiad, sprząta, przy tym wszystkim zajmuje się dziećmi a często jeszcze robi zakupy?

luki24

2009-10-15, 01:03
Wilczex napisał/a:

jak często kładziesz papę na dachu?

np w tym roku kładłem 8-)
ogólnie zgadzam się z Tobą ale przyznaj że są sytuacje gdzie kobieta nie pracuje i wiekszość dnia zalega na kanapie i nawet porządnego obiadu nie zrobi, nie żebym siebie opisywał bo tak nie mam ale widze po innych.

Wilczex

2009-10-15, 09:56
luki24 napisał/a:

że są sytuacje gdzie kobieta nie pracuje i wiekszość dnia zalega na kanapie i nawet porządnego obiadu nie zrobi,



Oczywiście. Są leniwe kobiety, tak samo jak są leniwi mężczyźni, którzy czekają aż żona wróci z pracy i zrobi obiad. To nie jest kwestia płci tylko osobowości.

Człowiek Drzewo

2010-08-22, 16:25
to nie jest kwestia osobowosci tylko kwestia umiejetnego podzialu pracy i odpowiedniego doboru partnera. Sa kobiety co wola wykonywac prace domowe, utrzymanie rodziny zostawiajac mezowi, jak i takie ktore wola robic kariere. To samo tyczy sie mezczyzn, wiec wystarczy dobrac partnera i/lub pojsc na kompromis i podzielic sie obowiazkami by uzyskac jak najwieksze zadowolenie u jednej i drugie strony


Ja osobiscie wole te pierwszem, bo obiad na stole to podstawa :P

Jakuś

2010-08-22, 16:43
Tak jest nadal tylko teraz faceci musza gotować sprzątać, prać opiekować się dziećmi, umieć malować naprawić wszystko do tego w ch*j zarabiać. A kobiety wystarczy, że znają dużo pozycji i znają tajemnice seksu oralnego.