18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ksiądz szczery do bólu...

Hu...........ia • 2013-01-08, 21:12
Proboszcz z Szonowa w woj. opolskim podczas pogrzebu powiedział o zmarłej: "jakie życie, taka śmierć", "z kim poprzestajesz, takim się stajesz", a jej rodzinę porównał do serialowej rodziny Kiepskich. Żałobnicy w czasie mszy wychodzili z kościoła - informuje NTO.pl.

Pogrzeb 37-letniej Bogumiły D. odbył się 17 grudnia 2012 r. w Szonowie pod Głogówkiem.

Jak relacjonowała NTO.pl szkolna koleżanka zmarłej, ksiądz proboszcz Walenty Kozioł podczas kazania powiedział: - Wczoraj byłem na wigilii diecezjalnej w Mochowie. Połamaliśmy się tam opłatkiem, pomodliliśmy się, a potem ksiądz proboszcz do mnie mówi: Jakie to szczęście, że ten pogrzeb nie jest u mnie.

- Zmarła mieszkała na Rynku. Z jednej strony kościół, z drugiej strony kościół, ale Boga nie znała - stwierdził. Później dodał m.in.: "jakie życie, taka śmierć", "z kim przestajesz, takim się stajesz", "używaj świata, póki młode lata" i że u niej "przelewała się wódka kieliszkami". - Ona zmarła na chorobę nałogową. Wiedzieliście i nic z tym nie robiliście - mówił duchowny.

Kiedy ksiądz porównał rodzinę zmarłej do serialowych Kiepskich, z kościoła wyszedł mąż zmarłej. Za nim wyszli inni żałobnicy.

Zmarła mieszkała w Głogówku. Zgodnie z jej życzeniem pochowano ją w grobie ojca w Szonowie. - Pożyczała pieniądze i przepijała je. Jej mąż przyszedł do mnie po pogrzebie i płakał, że zostawiła po sobie tylko długi. Miałem powody, żeby powiedzieć to, co powiedziałem na kazaniu. Nie można utwierdzać ludzi w takim działaniu. Stoczyła się, a my się od niej odwróciliśmy. Czy jest tu się za co obrażać? - wyjaśniał proboszcz w rozmowie z NTO.pl.

Ksiądz Walenty Kozioł od 35 lat pracuje w Szonowie.




Źródło: niezalezna.pl







PS: A ch*ja! Bo wp.pl :mrgreen:

cveljan

2013-01-08, 21:23
i bardzo dobrze, najważniejsze, że z mojego Zus-u ani grosza pijaczka nie dostanie na leczenie szpitalne- ilu takich pasożytów zalega po oddziałach, a w życiu składek nie płacili

DeadManWalking

2013-01-08, 21:25
"Księdza do mnie nie wołajcie
Niech nie robi zbędnych szop
tylko Ty mi przyjacielu
Spirytusem głowę skrop, skrop, skrop"

maderfakermen

2013-01-08, 21:26
cveljan, niech zgadnę... Polak katolik?

Hu...........ia

2013-01-08, 21:33
@upMaderfakermen
A jak tak, to co? Jestę ateistę jest na topie?
Nie rozumiem ludzi, którzy całe życie psioczą na kościół, księży, walą w gaz, a potem (jak trwoga to do Boga) latają jak jakieś messerschmitty od parafii do parafii, bo trzeba pogrzeb zrobić, bo co ludzie powiedzą. Albo dziecko ochrzcić ch*j wie po co. Nie wierzysz - to są cmentarze świeckie, na religię nie ma obowiązku chodzić w szkole. Ale co tam - niech ludzie widzą. :-P

Koniec Świata

2013-01-08, 21:37
@up

A skąd ty wiesz, że to była ateistka. Jak ktoś nie chodzi do kościoła to już ateista? Weź się ogarnij, kołtunie.

pie**olę kościół i takich cepów jak ty.

maderfakermen

2013-01-08, 21:44
hurtownia_magnetowidów, Nie k***a. Za każdym razem kiedy pie**olnę coś o katolach to od razu jestem ateistą. I tu się mylisz "(jak trwoga to do Boga)" - &^%&%^% ci w dupe za ten tekst. chowaliśmy kumpla we wrześniu na cmentarzu świeckim to na ch*j się prujesz. Moje dzieci albo dostaną chrzest za darmo o ile się na to zgodzę albo bagieta w cały ten burdel obwieszony krzyżami. Na religię nie chodziłem.

Darson666

2013-01-08, 21:50
Do autora:
wp.pl to bardzo zacne źródło. Nie mam pojęcia, czy ta informacja jest prawdziwa, czy nie, aczkolwiek źródło jest co najmniej wątpliwe.

Hu...........ia

2013-01-08, 21:59
Koniec Świata napisał/a:

@up

A skąd ty wiesz, że to była ateistka. Jak ktoś nie chodzi do kościoła to już ateista? Weź się ogarnij, kołtunie.

pie**olę kościół i takich cepów jak ty.



Obraziłem Cię w jakiś sposób? Skoro ksiądz stwierdził że z kościołem nie miała nic wspólnego, to śmiem przypuszczać że nie była pijącą muzułmanką, tylko ateistką. Wierzący niepraktykujący to tak samo durne określenie jak pedał walący w dupę kobietę.

Maderfakermen napisał/a:

hurtownia_magnetowidów, Nie k***a. Za każdym razem kiedy pie**olnę coś o katolach to od razu jestem ateistą. I tu się mylisz "(jak trwoga to do Boga)" - &^%&%^% ci w dupe za ten tekst. chowaliśmy kumpla we wrześniu na cmentarzu świeckim to na ch*j się prujesz. Moje dzieci albo dostaną chrzest za darmo o ile się na to zgodzę albo bagieta w cały ten burdel obwieszony krzyżami. Na religię nie chodziłem.



Następny z fochem. Nie nazwałem Cię ateistą, jeśli tak, to wskaż w którym miejscu. Co do "trwogi" o której napisałem, to chodziło o coś w rodzaju: nie można być trochę w ciąży. I nie atakuję ateistów czy innych ludzi, ale hipokryzję. Są hipokryci katolicy, są hipokryci ateiści, buddyści itp. A jak nie chcesz płacić za chrzest, to nie musisz, ochrzcij u jakichś zakonników. Kościół jak każda instytucja potrzebuje wsparcia materialnego. Ale to co robią niektórzy z pieniędzmi woła o pomstę. Najlepiej jakby wszystko było za darmo. I nic mi do twojego kumpla, więc jeśli go wspominasz, to przez szacunek do niego nie rzucaj ch*jami tutaj.

Darson666 napisał/a:

Do autora:
wp.pl to bardzo zacne źródło. Nie mam pojęcia, czy ta informacja jest prawdziwa, czy nie, aczkolwiek źródło jest co najmniej wątpliwe.



Informacja jak każda inna. Zawsze jest 50 % wątpliwości. Ale przyznaj, że gdybym dla jaj napisał że to rzeczywiście z niezalezna.pl a nie inne źródło, to byście mnie zbesztali do reszty :-/

Już mi smutno :emo:

maderfakermen

2013-01-08, 22:13
skończ pie**olić bo mnie nudzisz. grafoman od siedmiu boleści.





ps. mój kumpel zginął tragicznie, ale to nie zmienia faktu, że nazawał by cię pajacem...

Hu...........ia

2013-01-08, 22:30
Maderfakermen napisał/a:


ps. mój kumpel zginął tragicznie, ale to nie zmienia faktu, że nazawał by cię pajacem...



A Ty jakieś medium jesteś? Jak jesteś wszystkowiedzący to zostań wróżką na telefon. Ani razu o nim nie wspomniałem, a Ty ciągle go przywołujesz. Ugryź się czasem w język, o zmarłym mówi się dobrze, więc nie "cfaniakuj" co by mi zrobił, co by powiedział etc. Szczerze Ci współczuję utraty bliskiej osoby, ale to nie te forum. Bez spiny.

maderfakermen

2013-01-08, 22:36
Nie jestem medium. Nazwał by cię pajacem.

Kupa_w_majtkach

2013-01-08, 22:48
hurtownia_magnetowidów napisał/a:

Obraziłem Cię w jakiś sposób? Skoro ksiądz stwierdził że z kościołem nie miała nic wspólnego, to śmiem przypuszczać że nie była pijącą muzułmanką, tylko ateistką. Wierzący niepraktykujący to tak samo durne określenie jak pedał walący w dupę kobietę.



I tu się mylisz. Ateistą jest ktoś kto nie wierzy w Boga to jakim cudem nazywasz ateistą tego, który w niego wierzy ale nie kultywuje?

Hu...........ia

2013-01-08, 22:54
A konto z facebooka mu chociaż usunęliście? Idź się nawalić, może zmądrzejesz. I nie będziesz go przywoływał podczas pisania postów.

Darson666

2013-01-08, 23:07
Lubię placki! wp.pl jest co najmniej wątpliwe przez to, że tak wiele ludzi przegląda ten portal. Nie mam pojęcia kim oni są, z jakiej klasy społecznej się wywodzą, ani jaki jest ich iloraz inteligencji. I właśnie dlatego jest podatny na manipulacje, a jechanie po kościele nie ma co się oszukiwać jest dochodowe.