18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ksiądz, który BRONIŁ PEDOFILI, był oskarżony o molestowanie

Ba...........og • 2013-12-17, 06:50
Ksiądz doktor Ireneusz Bochyński, rektor kościoła akademickiego Panien Dominikanek w Piotrkowie Trybunalskim, jakiś czas temy stwierdził, że przyczyn pedofilii powinno doszukiwać się w rozpadzie małżeństw i zachowaniu dzieci. Jego zdaniem szukają one uwagi dorosłych, bo nie otrzymują jej od swoich rodziców. Mówił również, że "10-letnie dzieci same wchodziły do łóżka" oraz że "był to ich wybór".


Po wypowiedzi Bochyńskiego, który wyraźnie stwierdził, że "zna przypadki, gdzie życie intymne dzieci potrzebowało wcześniejszego zaspokojenia", sprawą zainteresowała się prokuratura. Podjęto czynności sprawdzające, czy mogło dojść do przestępstwa. Skoro ksiądz wiedział o molestowaniu nieletnich, powinien zawiadomić organy ścigania. W trakcie przesłuchania zasłaniał się jednak... tajemnicą spowiedzi. Prokuratura w Łodzi przesłuchała jeszcze kilkoro świadków i postanowiła wszcząć śledztwo.



To jednak nie wszystko. Istotny w decyzji o skierowaniu sprawy do prokuratury był fakt, że ksiądz Bochyński był już zamieszany w podobną sprawę. W 1999 roku prowadzono postępowanie przygotowawcze, które dotyczyło "innych czynności seksualnych", jakich miał się dopuścić wobec 16-latka. Doniesienie do prokuratury złożyła jego matka. Sprawę umorzono - co nie oznacza uniewinnienia, jedynie stwierdza brak istnienia dowodów o winie lub jej braku.

- Obecnie śledczy będą analizować materiały przesłane przez piotrkowską prokuraturę i po zapoznaniu się z nimi podejmą decyzję, co dalej z postępowaniem - mówi Małgorzata Szcześniak-Bauer, prokurator rejonowy dla Łodzi-Polesia.

Łódzcy śledczy sprawdzą, czy ks. Ireneusz Bochyński dopuścił się przestępstwa pedofilii. Sprawa duchownego trafiła właśnie do prokuratury Łódź Polesie. Śledztwo przeniesiono z Piotrkowa Trybunalskiego, ponieważ tamtejsi śledczy stwierdzili, że "jeżeli ksiądz dopuścił się pedofilii, to stało się to w Łodzi".


Od razu było wiadomo że coś z tym człowiekiem nie tak. :-)

osa79

2013-12-17, 07:05
"Od razu było wiadomo że coś z tym człowiekiem nie tak."


od momentu kiedy włożył na siebie sukienkę było wiadomo że to pojeb albo zboczeniec ...

Smutas

2013-12-17, 08:22
W dzisiejszych czasach to aż strach spojrzeć na dziecko aby o pedofilię nie zostać oskarżonym.

maderfakermen

2013-12-17, 08:33
W dzisiejszych czasach to strach spojrzeć na księdza, żeby nie dostrzec pedofila.

Wayas

2013-12-17, 08:37
Z księdzami pedofilami jak z muslimami. Zaj***ć ich.

Podpiwek

2013-12-17, 08:42
@up smutas
Lubie dzieci, mam mała siostre i kocham ją jako siostre. Małe dzieci mnie bawią, poprawiaja humor itp itd. Ale czasem jak jakieś dziecko coś odwala i sie smieje albo usmiecham do niego, to czasem jego matka patrzy jak by mi miała oczy wydłubać, zr*chać i zakopać.
Dlatego nie "lubie dzieci"

cyryl025

2013-12-17, 09:30
Reka rękę myje,
trzema im k***a wszystkim,
założyć kajdan na szyję. :wisielec:

Dziękuję, moje najdłuższe dzieło :mikolaj:

10...........00

2013-12-17, 09:45
"Innych czynnosci seksualnych wobec 16-latka". Jak ja k***a mialem 16 lat to juz na silke chodzilem i mialem takam p*zde w lapie zebym tego ksiezulka zaj***l jednym panczem.

BongMan

2013-12-17, 11:25
Przecież oni wszyscy posuwają dzieci, tylko jeszcze nie wszystkich przyłapali.

@up
Ten 16-latek pewnie był z przykładnej katolickiej rodziny, mamusia z tatusiem nauczyli, że co księżunio powie to święte, a księżunio pewnie powiedział chłopakowi, że ch*j w usta to taki sakrament...

strzelec_

2013-12-17, 11:36
Gdzie obrońcy uciśnionych pedofilów?

Zarammoth

2013-12-17, 11:53
Temat dużo piw nie dostanie. Jakby było o muslimie to w ciągu minuty na głównej. Ja wiem, że obraz księdza pedofila jest przejaskrawiany, ale w takim przypadku na miejscu katolików nie unikałbym prawdy. Gdyby dowiedzieli się o świeckim pedofilu w okolicy to pewnie nie miałby życia (dosłownie). A że to ksiunc to trzeba głowę pochylić i wrzucić na tacę jak na dobrą owieczkę przystało.

LucaBrasi

2013-12-17, 13:08
Jak w ogóle można brać poważnie zdanie czterdziestoletniego prawiczka w sukience, który w młodości był największą p*zdą w okolicy? :shock:

Imie_jego_44

2013-12-17, 13:21
"Wskażcie mi człowieka, a paragraf się znajdzie"
Prawda jest taka, że w obecnym państwie Polskim jak staniecie się niewygodni dla władzy to nagle może się okazać, że 10-15 lat wcześniej napadaliście staruszki albo gwałciliście przedszkolaki.
Tak to działa.

las84500

2013-12-17, 15:28
Ręka rękę myje. Ale nie można już popadać ze skrajności w skrajność. W hameryce jak ludzie zobaczą, że mężczyzna siedzi na ławce w okolicy placu zabaw to policję na niego nasyłają, która potrafi za to zgarnąć. Nie mówiąc o tym, że jak się dziewczynka wygada w przedszkolu, że ją "tam" tatuś myje to opieka społeczna ur*chamia całą machinę biurokratyczną. To samo zaczyna dziać się już w Skandynawii czy na zachodzie Europy.