18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Krzysztof Kononowicz - Ostatnie ekspoze

Donencjusz • 2014-02-05, 18:12
Najnowszy filmik z Kononowiczem


Żeby nie było to nie wrzucam tego dla jaj, po prostu chłop kiedyś był znany a ma przej***ną sytuacje (filmik nagrany przed śmiercią brata).

styrbjorn

2014-02-06, 08:38
k***a dosc mam waszego p*zdzielstwa, nagle ckliwi sie zrobiliscie, czuli, jak takie z was parówy to moze na kwejka pownniscie isc?


swoja droga konon niezly prawicowy, nie wiedzialem ze podlasie 21 wieku z prawej strony jest

WinterWolf

2014-02-06, 10:04
To ja złoże wam życzenia. Wszyscy którzy mają taki ból dupy"to jest sadistic! tutaj trzeba sie nabijać z takich idiotów..." itp. STO ch*jÓW W DUPĘ I KOTWICA W PLECY! Bo k***a sadistic sadisticiem... ale kuraw trzeba być też człowiekiem k***a jego mać. Pies wam matki j***ł, a dziewczyny dawały ciapatym. Żeby nawet wasze zwierzaki nasrały wam na mordy jak spać będziecie.

Dziękuję dobranoc.

xjan

2014-02-06, 10:11
@dante_art I mamy swoją Polską Boską Komedie.

ChomikAdrian

2014-02-06, 11:09
Polandia, cebulandia - to taka kwintesencja, nawet nie sama postać tego półinteligenta a sam fakt, że ktoś taki może byś znany.
Druga sprawa, żali się na ch*j wie kogo, a sam k***a nic nie robi, nie umie wezwać pogotowia, jest ułomem umysłowym, a najlepsze jest to, że płacze na brak pieniędzy, k***a - goły i bosy - to mógł k***a nie dawać r*chać się w dupę jakimś przyjebom z młodzieży wszechpolskiej na wywiady za 40 tys. zł, nie ma co - umieli wykorzystać jego 5 minut sławy i possać trochę kasy.

szmalu

2014-02-06, 12:15
Już pomijając cały temat nabijania się czy współczucia i innych moralności...

Ten typ ma LUBLINA a co za tym idzie MA PRAWO JAZDY. Gość wiadomo, że jest niepoczytalny/upośledzony itp. Jak taki typ ma prawko a do tego furę którą może praktycznie zmiażdżyć każdą osobówkę... ??? Dalej niech pie**olą o piratach drogowych i stawiają nowe fotoradary. Co za kraj.

De...........37

2014-02-06, 12:43
"Bo k***a sadistic sadisticiem... ale kuraw" ŻEBY ŚMIAĆ SIĘ Z NIEDOROBÓW?! Na tym portalu takim zachowaniom mówimy stanowcze NIE!


Weź się rozpędź i przypie**ol głową w coś twardego bo chyba zabłądziłeś.

Skatedog

2014-02-06, 15:21
Maderfakermen napisał/a:

do tuska i kaczyńskiego płakać k***a idź...



No k***a, po prostu nie potrafię tego zrozumieć, rozumiem że sadistic to od razu trzeba ze wszystkiego szydzić, doszukiwać się sensacji i ubawu nawet tam gdzie go nie ma, ale do k***y nędzy co jak co ale do tego kolesia mam szacunek. Człowiek prosty, ale miał odwagę i chęci wyjść z czymkolwiek do ludzi, czyli zrobił coś czego nikt, lub większość z was debili nie potrafi. To smutne że został wypromowany przez media i internet jako obiekt kpin i żartów, bo myślę że lepiej by zarządzał nawet tym Białymstokiem niż niektórzy teraz. Koleś się k***a otwiera do ludzi i mówi im co i jak, nawet dzieli się tak wielką tragedią jaką jest śmierć matki, a później brata. Szkoda mi człowieka, po prostu po ludzku jest mi go kurewsko szkoda bo chciał dobrze i miał jaja żeby z tym wyjść, ale oczywiście jak zwykle znajdzie się banda debili i mózgoupie**oleńców którzy to jak zawsze znajdą śmieszny smaczek w takim filmiku, i błagam nie pie**olcie że "EEE Z TYM GÓWNEM, TO SADISTIC" bo to jest tekst na poziomu gimbazy. Pomyślcie k***a czasem zanim coś napiszecie.

De...........37

2014-02-06, 15:51
Mówi jak jest?

Kolega się niestety myli. Nie otwarł się tylko jest bezprzypałowy. Nie "miał odwagę i chęć" tylko ktoś go dla jaj namówił a ten łyknął jak młody pelikan (ponieważ jest niedorozwinięty). To jest sadistic więc właśnie tu (a nie na onecie, interii czy innym portaliku) będziemy do woli szydzić z ludźmi z dałnem, porażeniem mózgowym oraz z niedowładem lewej stopy (mile widziane tez kaleki).

Film mi sie bardzo spodobał, do linii portalu pasuje jak mało który (patrząc na to co się wrzuca od powiedzmy dwóch lat...).