18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Krzysztof Kononowicz - Ostatnie ekspoze

Donencjusz • 2014-02-05, 18:12
Najnowszy filmik z Kononowiczem


Żeby nie było to nie wrzucam tego dla jaj, po prostu chłop kiedyś był znany a ma przej***ną sytuacje (filmik nagrany przed śmiercią brata).

Ethas

2014-02-05, 19:56
Czemu z góry zakładacie że to ma być śmieszne ? To jest sadistic mimo wszystko,a do niektórych może coś trafi.

merh

2014-02-05, 20:04
To chociaz tytuł mogłby zmienić,bo wg mnie jest drwiący.

PatrolZG

2014-02-05, 20:35
A ja Konona lubię, i cholernie niewesoło mi po tym nagraniu. Jest jaki jest, ale to chyba w gruncie rzeczy dobra chłopina. Coś się niewątpliwie w internecie skończyło.
A już tak całkiem serio, obawiam się że niedługo cos sobie zrobi, mieszkańcy okolic Białegostoku powinni mu pomóc, bo jakby nie było, to ich najpopularniejszy obywatel.
Panie prezesie, wytrwałości w tych trudnych chwilach.

A tak jeszcze wtrącając, nie wiem czy wyrządzono mu krzywdę tym całym jego politycznym światem. Moim zdaniem to było najlepsze co mogło go spotkać. Dla mnie jego życie i cała ta sytuacja z polityką itp. to materiał na dobry film.

Mom and Death

2014-02-05, 21:17
o k***a, a wczoraj wieczorem o nim myślałem.

Markiewicz

2014-02-05, 21:26
Wybaczcie moją nie wiedzę, ale z kąd on jest dokłądnie? Podlasie, podkarpackie? Lublin?

dr_dex

2014-02-05, 21:34
Czeczetkowicz i inne podobne pedały - to te k***y powinni powiesić za jaja za znęcanie sie nad chorym człowiekiem ...




cyslaw

2014-02-05, 21:34
@Markiewicz z Białegostoku

Donencjusz

2014-02-05, 21:39
merh napisał/a:

To chociaz tytuł mogłby zmienić,bo wg mnie jest drwiący.



Tytuł tematu dałem taki, bo autor filmiku tak go nazwał. Nie wstawiłem tego by wyśmiewać Kononowicza więc odcinam się od tych debili którzy to robią.

krop85

2014-02-05, 21:41
Kolejne przegięcie ze strony "pana" który go wypromował. Poznałem osobiście Kononowicza i jest to chory człowiek, na którym wypromowało się parę osób. Niegroźny i bardzo przyjazny, żal mi go było strasznie...

Fafik_599

2014-02-05, 21:48
Dobra z początku każdy robi sobie jaja z polityk amatora jednak dzisiaj widząc tego człowieka i jego stan psychiczny uważam, że to jest poniżej pasa umieszczać to w internecie. Dajcie człowiekowi już spokój. Może i jest ze wsi jak również i ja jestem. Śmiało mogę powiedzieć, że ludzie tam są prości, spokojni i dobrzy nie to co "miastowi".

Życzę mu wiele szczęścia i dobra.

Proszę moderatora o usunięcie tego bo pozostał mi niesmak po tym. Idźcie naśmiewać się z Bongmana i jego "ziomali". Zostawcie prostego człowieka w spokoju.

kapki9854

2014-02-05, 22:01
Śmiać się jest komu.. ale pomóc już nie.. "Naród wspaniały, ale ludzie k***y"

Se...........ki

2014-02-05, 22:04
Pamiętam, jak kilka lat temu czytałem w "Angora" artykuł o obecnej (ówczesnej) sytuacji życiowej Pana Kononowicza. Wyczytałem, że osoby, które "promowały" tego człowieka wypieli się na niego, gdy zimą brakowało mu jedzenia, oraz opału. Artykuł głównie nawoływał, by pomóc Panu Kononowiczowi skoro tysiące osób w internecie się z niego śmiało, to może jest szansa, że internauci pomogą. Udało się zebrać żywność, odzież, pieniądze na opał. Później w internecie wyczytałem, że "piarowcy" Pana Kononowicza wołali po 10 tysięcy złotych za jego występ w telewizji, czy za udzielanie wywiadów. A do Pana Krzyśka trafiało kilka złotych.

hogg

2014-02-05, 22:13
Jacy wrażliwcy w komentarzach ojej, biedy pan Krzysztof. Ojej nieszczęście, ojej prosty biedny człowiek ojej. Sklejmy dupy i bijmy pokłony, żałujmy... zesrała się bida i płacze.

k***a, wioskowy przygłup wszechstronnie beznadziejny z nieograniczonymi zasobami niewiedzy. Nudny jest, zwłaszcza jak próbuje być tragiczny. Lepiej niech pozostanie w pamięci jako jeden z największych kretynów Rzeczpospolitej Polskiej z swoim słynnym - niczego nie będzie - kiedy dojdzie do władzy.

ka...........91

2014-02-05, 22:21
dante_art napisał/a:

Z cudzej tragedii śmiać się to już jest poniżej jakiejkolwiek krytyki.
Zresztą w ogóle naśmiewać się z ludzi prostych, małych i nic nie znaczących, to jak kopać leżącego. Wszyscy ci, którzy mieli odwagę, pomysł i jakąkolwiek inicjatywę w "zabawie" z Tym człowiekiem, ciekaw jestem czy tak samo mieliby odwagę "zabawić się" z nieuczciwymi Politykami? Sprzedanymi Dziennikarzami? Skorumpowanymi urzędnikami? Wątpię.
Każdy z nas kto naśmiewał się z Kononowicza, to tak naprawdę naśmiewał się z samego siebie. Każdy czuł się lepszy, mądrzejszy, dojrzalszy, bardziej oświecony, od prostego człowieka w swetrze. Ludzie lubią leczyć kompleksy czyimś kosztem... Szkoda, że tak naprawdę nie ma to żadnego leczniczego wpływu. Bo w tym całym "ekosystemie", Kononowicza zjada internauta/widz, a internautę/widza zjadają ci na wysokich stołkach, którzy tak samo grają na nosie wam jak wy Kononowiczowi.
Nieświadomość jest błogosławieństwem. Ot cała geneza...



Ale k***a wy jesteście tępi... a ostatnio jak młodą dziewczynę na wózku wrzucili to mieliście polewę na maxa. pie**olona podwójna moralność.