18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Krwista nominacja. Podejmij wyzwanie.

master0romus • 2014-02-16, 18:22
W ramach nominacji gościu oddaje krew. W końcu ktoś zrobił pożytek z tego całego facebookowego syfu. Piwo dla gościa i czekamy na ochotników którzy zapoczątkują akcję w Polsce..



brandon

2014-02-16, 18:38
Ee tam, to juz wole wypic piwko

lysout

2014-02-16, 18:39
jak sam na to wpadł, to szacun dla gościa - można "z gówna bat ukręcić"

chitlerowiec

2014-02-16, 18:43
O ja pie**ole, ale "gość" oddał krew, o jezu o qrwa o ja o nie moge ale hardcor, o matko.... no i co? Poza tym że czekoladę dostał.

mare30ks

2014-02-16, 18:49
przeczytalem "korwinista" :) wiek by sie zgadzal z grubsza ;)

wezcie zrobcie jakis zbiorczy dla tych wyzwan bo co drugi temat w poczekalni to te zj***ne piwne albo inne wyzwania, albo wogole wypie**alac te gowna automatycznie bo ani to sadystyczne, ani ciekawe, ani zabawne :roll:

master0romus

2014-02-16, 18:55
chitlerowiec napisał/a:

O ja pie**ole, ale "gość" oddał krew, o jezu o qrwa o ja o nie moge ale hardcor, o matko.... no i co? Poza tym że czekoladę dostał.



To, że zamiast robić z siebie idiotę (jakich nie mało tutaj już widzieliśmy) ratuje komuś życie.. I faktycznie to nic nadzwyczajnego, że oddał krew bo wiele osób to robi, ale potrafił pokazać że z takiego syfu jakim jest nominowanie znajomych do wypicia browara można zrobić coś pożytecznego. Sam niewiele zdziała ale jeśli zapoczątkuje taką akcję to jestem pewny, że ktoś na tym skorzysta.

PS Zamiast nominować się do wypicia piwa powinniście spotkać się, napić i wspólnie poodpie**alać a nie wrzucać kompromitujące siebie materiały do neta..

zonk

2014-02-16, 19:22
Sam na to nie wpadł bo wczoraj był temat jak jakiś zagraniczniak to zaprezentował.

Akranus

2014-02-16, 19:46
To ja najpierw wypije piwko a potem oddam krew. I ja skorzystam i osoba która ją weźmie :D

KoksaX

2014-02-16, 19:54
Ta, tylko ci od tych piwnych wyzwań raczej nie dadzą rady, bo do oddawania krwi trzeba mieć skończone 18 lat.

Dupa_Zza_Krzaka

2014-02-16, 19:58
Piwo, łapka w górę i szacun. W tę stronę powinny iść takie zj***ne gimbusiarskie akcje. k***a kto to wymyślił w ogóle, nagrywać picie piwa, jakby normalni ludzie piwa nie pili. Ale tam pewnie mają hardocre, bo picie piwa bez dowodu, trzeba uwiecznić i na fejsa.

Su...........an

2014-02-16, 20:02
SQT napisał/a:

Sam na to nie wpadł bo wczoraj był temat jak jakiś zagraniczniak to zaprezentował.


Autor filmu z tematu wrzucił to 14, problem? Bardzo mi się podoba taka akcja, szkoda że nie mogę oddawać krwi bo podjąłbym się tego typu nominacji, zamiast wyj***nia piwa na hejnał, co jest kretynizmem.

ol...........69

2014-02-16, 20:16
ciekawe czy byłby taki wesoły podczas oddawania osocza:)

ko...........or

2014-02-16, 20:34
Powodzenia mojego kumpla za to ze ma dobre serce jakiś jeb... Szpital zaraził choroba która mu daje jakiś rok życia powodzenia Wole wypić jednak tego browara a ty chłopie radzę sie isc przebadać

whereIsMyGoat

2014-02-16, 20:39
Ha ha ha usunąłem konto na facebooku, jestem bezpieczny :>