18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Krwista nominacja. Podejmij wyzwanie.

master0romus • 2014-02-16, 18:22
W ramach nominacji gościu oddaje krew. W końcu ktoś zrobił pożytek z tego całego facebookowego syfu. Piwo dla gościa i czekamy na ochotników którzy zapoczątkują akcję w Polsce..



Devil7

2014-02-16, 20:45
a tak szczerze to rzygam juz tyi nominacjami,zwlaszcza na fejsie ;/ cala glowna zaj***na jakimis dziecinnymi filmikami ;]

Pącki

2014-02-16, 20:46
Oddałbym, gdyby nie znaczna zawartość syntetyków w organizmie :roll:

firen89

2014-02-16, 20:48
Polacy dali się zrobić w wała z honorowym krwiodawstwem. Wolałbym jak na zachodzie dostać kasę za oddanie krwi niż wspierać złodziei z wiejskiej w imię wmówionej nam idei honorowego krwiodawstwa.

DziadekZWehrmachtu

2014-02-16, 20:50
Akcja fajna i pożytek byłby z żydowskiego fejscocka gdyby nie fakt że cena jednostki krwi na wolnym rynku, wahająca się w okolicy 250 zł. Potem dziwić się czemu w Polsce zawsze brakuje krwi, choć tyle osób ją oddaje. Wy wyprywacie sobie kable a to trafia do jakiegoś niemiaszka. Niech się jebią w tureckie dupy unijni zboczeńcy, ch*j im w plecy. :kupa: Dobry wieczór.

xjan

2014-02-16, 20:52
Ja już wiaderko krwi oddałem. Bo lubę patrzeć na krew muhahahaha...

GuziX

2014-02-16, 21:04
Jak się ma dystans do siebie samego to nawet kompromitujące siebie materiały można wrzucać do neta.

PiesKracy

2014-02-16, 21:36
A legitymacja Honorowego Dawcy Krwi upoważnia do korzystania ze świadczeń zakładów opieki zdrowotnej i aptek poza kolejnością. :-) przydatne

Naven12

2014-02-16, 21:41
Sam o tym myślałem, termin najbliższego pobrania mam za tydzień ale, że kładą mnie do szpitala to nie da rady.

Zauważyłem, że te nominacje to bardziej wśród Gimbazjalistów i Wieśniaków co dopiero neta odkryli najbardziej popularne jest :D

C0ld

2014-02-16, 21:48
Znajomemu po wypadku podawali w szpitalu nie tą krew co miał, dopiero rodzina zauważyła...A specjalnie wcześniej przez dwa tygodnie jego rodzina przeprowadziła akcję zbiórki krwi dla niego ;o. Teraz będzie się sądził o to. To tyle na temat krwi w szpitalach.

The.prophecy

2014-02-16, 21:53
A przypomnę, za każdy oddany litr krwi można odliczyć od podatku 130 zł. Mi się przydało bo bym musiał państwu jeszcze złotówkę oddać a oczywiście wydaliby 4,5 zł za każde upomnienie/przypomnienie bym oddał im złotówkę.

PiesKracy

2014-02-17, 00:15
C0ld napisał/a:

Znajomemu po wypadku podawali w szpitalu nie tą krew co miał, dopiero rodzina zauważyła...A specjalnie wcześniej przez dwa tygodnie jego rodzina przeprowadziła akcję zbiórki krwi dla niego ;o. Teraz będzie się sądził o to. To tyle na temat krwi w szpitalach.



że niby jak mogli mu podawać inną krew? ogólnie chodzi o sam fakt, ze oddało się krew.... Sztuka to sztuka.