18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Krwawe wzgórza

Gokuzz • 2014-03-18, 22:26
Ostatnio oglądałem ciekawy film pt. "Krwawe wzgórza". Oryginalny tytuł nosi nazwę "The hills run red" i pomyślałem, że powrzucam kilka fajnych gifów :amused:
Dodam jeszcze tyle od siebie, że to najbrutalniejszy i najbardziej krwawy film jaki w życiu widziałem. Cały czas się leje krew i przede wszystkim są tortury :-D






Gifów w internecie praktycznie nie ma więc są trudno dostępne. Podrzucam jeszcze trailer jak ktoś jest ciekawy.
Szkoda, że nie ma tych gifów, bo jest naprawdę wiele masakrycznych scen, a te powyżej to jakieś słabiutkie w porównaniu do tych na końcu filmu, ale nie zdradzam :szczerbaty:

Trailer:

xx2

2014-03-18, 22:43
Jeśli chodzi o najbardziej krwawy.. obejrzyj sobie "Martwica mózgu" ;-)

xts

2014-03-18, 22:53
@up chciałem to napisać z 15min temu jak to wrzucił ale zrezygnowałem bo martwica to pierwszy film typu gore, to teraz raczej traktowana jako komedia.

dziwna sprawa, dzisiaj z 5 razy tak juz miałem

chyba zadzwonie do wróżbity rodina.


dziobak90

2014-03-18, 23:58
Myślę, że Django miał więcej czerwonego sosu :P

mataertest

2014-03-19, 00:54
"Martwica mózgu" jest ch*jowa, że się tak wyrażę.
A ten filmik co na TVN w piątek leciał to też raczej ch*jowy, zero fabuły, zero straszności, tylko ta blondi całkiem przyjemna. A tak to lipa.

TTszpan

2014-03-20, 16:39
gokuzz - masakra, po twoich wypocinach można stwierdzić że dopiero będziesz pisać egzamin do gimbazy albo czeka cię kolejny rok w niej.
Gokuzz napisał/a:

Ostatnio oglądałem ciekawy film pt. "Krwawe wzgórza".


yhy, ciekawy - a co tam jest ciekawego? fabuła? bo jak chodzi ci o motywy GORE to gratuluje
Gokuzz napisał/a:

Oryginalny tytuł nosi nazwę "The hills run red"


każdy kto przeczytał choć pierwsze zdanie dowie się jak film się nazywa, a później zainteresowany wyszuka sobie w wyszukiwarce
Cytat:

i pomyślałem, że powrzucam kilka fajnych gifów


pomyślałeś - super, bo nie każdemu to się zdarza, fajne gify ... yyy tak. fajne
Gokuzz napisał/a:

Gifów w internecie praktycznie nie ma więc są trudno dostępne.


ciężko dostępne - to zrób! co w internecie jest ciężko dostępne, jak ruszysz głową i poczytasz trochę to nawet broń kupisz
Gokuzz napisał/a:

Podrzucam jeszcze trailer jak ktoś jest ciekawy.


jak ktoś będzie ciekawy to zobaczy fajne gify, i poszuka filmu - który już w pierwszym zdaniu podałeś
Gokuzz napisał/a:

Szkoda, że nie ma tych gifów, bo jest naprawdę wiele masakrycznych scen, a te powyżej to jakieś słabiutkie w porównaniu do tych na końcu filmu, ale nie zdradzam


wszystko mówi za siebie, mało scen, brakuje ci czegoś mocniejszego wejdź do zakładki HARD

poprawiłeś mi humor swoim jakże płytkim brodzikiem intelektualnym.
nie pozdrawiam

Iperyt669

2014-03-20, 20:48
Obejrzyj sobie "Gurotesuku", serię "Guinea Pig" i "Naked blood", japońce wciąż przodują w chorym gównie

In...........or

2014-03-21, 01:17
Pff filmy gore, co za beznadzieja. Tona sztucznych efektów kukiełek i keczupu.
Hard jest zdecydowanie lepsze, bo tam 90% "gore" jest prawdziwa

RapujacyToster

2014-03-21, 01:39
Ta,też to oglądałem w nocy leciało na TVN 7 chyba :D Nie wiem jak z wami ale takie rąbanki nie robią na mnie większego wrażenia, kupa krwi i zwłok lub ludzkich szczątek to już na hardzie da się "lepsze" zobaczyć :) I dla tych których widok zwłok itp. nie rusza za bardzo polecam film "Patologia" z 2008 r. Naprawdę fajny :amused:

Iperyt669

2014-03-21, 03:22
Inspektor napisał/a:

Pff filmy gore, co za beznadzieja. Tona sztucznych efektów kukiełek i keczupu.
Hard jest zdecydowanie lepsze, bo tam 90% "gore" jest prawdziwa




Jest bardziej realistyczne, ale to nie jest film fabularny, nie masz fabuły i nie rozciągniesz filmu jak murzynowi odciął tir rękę w 120 minut, w przeciętnym poj***nym filmie tego rodzaju masz połączenie fabuły z częstą i srogą sieką. Zwłaszcza u żółtych, oni potrafią połączyć masakrę z dobrą historią. k***a, czasami wychodzi z tego nawet kino "artystyczne".

tr3mm0r

2014-03-21, 03:34
@TTszpan

Widze chlopak dzisiaj nie dal? Wszystko co wg Ciebie autor zrobil zle jest jak najbardziej na miejscu. Po co mam szukac w necie jak brzmi oryginalny tytul filmu? Autor mnie wyreczyl i nie musze tego robic. Dziekuje "gokkuz". A ty, krzykaczu, bujaj sie i nie pozdrawiam.

Matt41

2014-03-21, 03:54
ch*ja się znacie, ,, Wzgórza mają oczy '' to je dobre :lol: .

RysioMisio

2014-03-21, 05:00
"Philosophy of a Knife", 4 godziny czystej rzezi podsycone archiwalnymi nagraniami z jednostki 731

eaz

2014-03-21, 06:48
Najbrutalniejszy film jaki widziałem hahahaha o k***a to se obejrzyj Serbski film, Seed, Eden Lake albo Martyrs.