18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Krwawe wzgórza

Gokuzz • 2014-03-18, 22:26
Ostatnio oglądałem ciekawy film pt. "Krwawe wzgórza". Oryginalny tytuł nosi nazwę "The hills run red" i pomyślałem, że powrzucam kilka fajnych gifów :amused:
Dodam jeszcze tyle od siebie, że to najbrutalniejszy i najbardziej krwawy film jaki w życiu widziałem. Cały czas się leje krew i przede wszystkim są tortury :-D






Gifów w internecie praktycznie nie ma więc są trudno dostępne. Podrzucam jeszcze trailer jak ktoś jest ciekawy.
Szkoda, że nie ma tych gifów, bo jest naprawdę wiele masakrycznych scen, a te powyżej to jakieś słabiutkie w porównaniu do tych na końcu filmu, ale nie zdradzam :szczerbaty:

Trailer:

TTszpan

2014-03-21, 07:53
tr3mm0r stajesz w obronie po pierwsze za brakiem jakiejkolwiek składni w temacie - jak nie rozumiesz to po drugie - stoisz za brakiem kreatywnego myślenia i działania - no k***a mać Gifów w internecie praktycznie nie ma więc są trudno dostępne. to powinno być hasłem każdego nie do rozwiniętego dziecka z epoki neo. Dziękujesz, jakie to szlachetne, naprawdę dobrze że nie musiałeś tego jakże gładkiego (nie pofalowanego) mózgu użyć. Bo przecież po co.
bujaj sie i nie pozdrawiam.
widać że nie potrafisz sam wpaść na coś swojego, kseroboj.
ahooj frajerze

Bugini

2014-03-21, 09:06
@up Pani od polskiego nie docenia twojej elokwencji to tu sobie odbijasz?
O ch*j ci chodzi w ogóle i jeszcze to "jakże gładkiego" "jakże płytkiego"? Jeszcze tu wiersz napisz o tym jak stoisz na straży kreatywnego myślenia i działania

Zanzazaar

2014-03-21, 09:10
Super temat, wszyscy na sadola wchodzą by poznać kolekcje filmowe innych userów.

Gratuluję gustu, film dla debili bez klasy. Ludzie nie znają się już na dobrych horrorach.

DanteQQ

2014-03-21, 09:37
To Ty chyba serialu Spartacus nie widziales :D

ColdSteel

2014-03-21, 09:39
Na końcu córka zabija głównego bohatera

TTszpan

2014-03-21, 10:20
Bugini jak masz problem do języka polskiego to droga wolna nikt cie tu nie trzyma - jazda do ciapatych, jak nie wiesz o co chodzi, to twoja sprawa że nie umiesz czytać ze zrozumieniem.

nervous-_-

2014-03-21, 10:31
Co do najbardziej krwawego filmu gore, to na szczycie mojej listy od lat figuruje Martyrs. I na razie nic nie wskazuje na zmianę. Jeżeli chodzi o najbardziej ohydny i brutalny film to zdecydowanie są to "wzgórza mają oczy". Nie polecam go oglądać.

dudi00

2014-03-21, 12:31
Mało filmów w takim razie widziałeś.

KiKiZ

2014-03-21, 12:49
TTszpan, weź już się nie kompromituj i zwal sobie, może Ci ulży... Takiego bólu dupy w komentarzu dawno nie widziałem - temat nie jest jakoś specjalnie wybrany, miałeś ból i po prostu musiałeś go gdzieś wylać...

Mercury001

2014-03-21, 17:13
dvd, torrenty, chomik ? :) przyznaj się :P

endrju132

2014-03-21, 17:41
z fabułą średnio , a jeśli chodzi o krew i flaki można sobie obejrzeć "wzgórza mają oczy " lub "droga bez powrotu" pierwsze częsci bo kolejne to coraz większy kicz :)

Stranuh

2014-03-21, 17:55
Ludzka stonoga też jest fajna :P szczególnie jak się wcześniej obejrzy South Park :D

odyn-88

2014-03-21, 18:27
Oglądalam i byl średni. Wiedziałam za wczasu że sie rozdzielą (klasyka) jedno będzie pitać przez las, fala potknięc i kryjówek. Do bólu przewidywalny. Z gatunku do polecenia na 100% jest SEED.

adagioo

2014-03-21, 20:06
Tszepson jaki kot, wyluzuj ziomek...

burex666

2014-03-21, 21:15
eaz napisał/a:

Najbrutalniejszy film jaki widziałem hahahaha o k***a to se obejrzyj Serbski film, Seed, Eden Lake albo Martyrs.




widze znasz sie chopak na rzeczy,wymieniłeś moją świętą czwórke chorego gówna,browar za to jak stąd do tamtąd!!!