18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Krwawe anime

Zeton • 2012-02-20, 22:50
Bajka Lucy Elfen jedna z bardziej chorych rzeczy w
anime napewno przypadnie wielu do gustu nie z powodu ze to japonski sciep tylko za oddanie brutalizmu XD

oraz jeszcze bardziej chory :P (ta sama bajusia)

I nie mowcie mi ze hard jak film z youtuba bez ograniczenia wiekowego :lodowka:

DarkBolo

2012-02-21, 16:58
Elfen Lied, i to nie bajka.
Polecam, poza dużą dawką brutalności zawiera też bardzo dobrą fabułę.

LeśnaDziewica

2012-02-21, 17:10
Kto tworzy takie coś?Przecież to jakieś brednie

fibb

2012-02-21, 17:12
ej, i co dalej się stanie
wciągające to nawet

ziemba

2012-02-21, 17:24
Się k***a podniecacie animacją. Jak chcecie coś zrytego to polecam serię "The Guinea Pig" i inne japońskie gore, a europejskiego podwórka "Srpski Film". Ten film jest wyjątkowo poj***ny i nie mam na myśli brutalnych scen, których i tak jest od zaj***nie, ale fabułę.

sm...........ka

2012-02-21, 17:28
Ja pie**olę... Dead Space...

Miranda

2012-02-21, 17:28
Elfen Lied jest cienki jak barszcz. nie rozumiem, czym tak się ludzie podniecają. Żeby chociaż sylwetki bohaterów były jakieś wyraziste... Do tego jeszcze tak beznadziejne sceny, jak np. przebieranie Lucy... :/

Noktowizor

2012-02-21, 17:37
Templariusz Mariusz napisał/a:

Chińskie bajki dla dzieci.



elfen lied dla dzieci powiadasz :D

co do tej bajki to kazdego przyciaga cos innego; jedni patrza na kreske inni na fabule... ludzie maja rozne gusta choc tak samo jest z filmami jesli wam sie jakis nie podoba to nie znaczy odrazu ze jest do bani :D

mnie w sumie przyciagnol do tego anime jego dramat oraz cycki/nieuzasadnione ucinanie glow cywilom

^50Cent^

2012-02-21, 17:37
Drugi filmik dosyć ciekawy ... Przynajmniej wiadomo, że da się tą sukę zabić :D

Ji^HaD

2012-02-21, 17:46
a czym sie rozni bajka od anime ?? i to i to animowane i tak samo i to i to przepelnione marna trescia...

Bzg

2012-02-21, 17:53
Ach stary dobry Elfen Lied, Opowieść o tym, jakie życie potrafi być tragiczne i straszne, ludzie coraz częściej pozbywają się uczuć.... Z tej strony było słabe, oglądałem tylko dla walającej się szynki i Lucy w Rage'u.

@Ji^HaD

O właśnie, dobre pytanie. Otóż Bajka od Anime nie różni się niczym. I to i to ma jakąś akcję oraz o puentę, naukę płynącą z całego opowiadania. A jeżeli wg. Ciebie Batman to bajka, to widocznie nie wiesz co oznacza to słowo oraz nie czytałeś oryginalnych bajek Braci Grimm. :kawa:

Władca Marionetek

2012-02-21, 17:59
Ji^HaD napisał/a:

a czym sie rozni bajka od anime ?? i to i to animowane i tak samo i to i to przepelnione marna trescia...



Wróć się do podstawówki to się dowiesz. :homer:

http://pl.wikipedia.org/wiki/Bajka

Jak mnie denerwują takie nieuki, które nazywają film animowany/animację bajką. Film animowany (niezależnie czy Żwirek i Muchomorek, Gumisie, Pokemony czy ten nieszczęsny Elfen Lied) - wbijcie sobie to w te wasz tępe łby.

Vexille

2012-02-21, 18:00
Elfen Lied brutalne? Bitch please.

myha

2012-02-21, 18:04
ja tam wole sobie obejrzeć dobre anime niż film. Większość obecnie robionych filmów jest totalnie z dupy po 20 minutach już wiadomo jak się skończy, oczywiście zdążają się perełki.
Choć właściwie anime bardziej można porównać do obecnie bardzo popularnych seriali(prison break itd) ludzie podniecają się tam fabułą itp, mogę wziąć praktycznie pierwsze z brzegu anime i fabuła będzie tam 10 razy ciekawsza niż we wszystkich tych śmiesznych serialach, do tego animacja daje możliwość niemal nie ograniczonych efektów specjalnych.

mav

2012-02-21, 18:11
takie anime to ja nosem wciągam

adiemus36

2012-02-21, 18:24
"Chińskie bajki ?" troche to już oklepane.