18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Krótka rozprawa o Halloweem

nienonicniema • 2013-10-28, 23:24
Tym razem MNQ o Halloween. Więcej na jego fanpagu

zderealizowany

2013-10-28, 23:37
Nie bawią mnie komiksy tego gościa. Nie żebym był jakimś pie**olonym katolem czy coś tam, ale to po prostu jest denne i bez polotu.

Cyjanek

2013-10-28, 23:48
Ksiądz r*chański... Przypadek? Nie sądzę.

Maślak

2013-10-29, 01:38
Diabeł w różowym kocie, diabeł w amerykańskim zwyczaju, diabeł w kreskówkach, diabeł w brytyjskim czarodzieju. k***a wszędzie ten diabeł a jakoś mojej duszy nikt dotychczas nie chciał kupić.

Smutas

2013-10-29, 05:31
Sam nie wiem co głupsze. Komiks czy jego autor.

Un_Nem

2013-10-29, 08:33
tak... te komiksy sa badziewne w h*j. za dlugie za duzo dupcza i na koniec srednie zakonczenie.

dominik_jachas

2013-10-29, 08:36
Całe to Halloween mnie wk***ia, a gadanie, że to szatański obrządek wk***ia mnie jeszcze bardziej. Ale jeszcze bardziej mnie wk***ia ten komiks, bo jest zrobiony na siłę i totalnie nie jest śmieszny.

piotrek0171

2013-10-29, 11:12
gosc powinien dac sobie spokoj , tyle w temacie

vass

2013-10-29, 12:17
Wszystko co ośmiesza katolską bandę jest dobre, nawet gdyby było głupie ;)

osa79

2013-10-29, 18:31
Katolski kołtun sra w komenty ^^ smutne małe wystraszone ludzie ;-)

Animaru

2013-10-29, 20:43
Fakt, że jak na komiks to za dużo tekstu.

Ruli

2013-10-29, 23:51
helołin kolejne ch*jowe święto obchodzone przez debilów, jak widzę te imprezy halołinowe po klubach to aż mnie mdli od tego syfu, bawić się można cały rok a przynajmniej ten jeden dzień w roku poświecić pamięć zmarłym osobom z naszych rodzin choć oczywiście trzeba przez cały rok pamiętać ale zamiast kolejnej pie**olonej zabawy w dyniogłowych jest to czas na rozmyśleniu o sensie życia i śmierci która nas czeka i nie pie**olcie, że nie lubicie się katować i smucić bo raz na jakiś czas warto to wszystko przemyśleć i to jest ten dzień

lemon1988

2013-10-30, 00:06
r*chański był cygan który przeleciał matke "komiksotwórcy".

flaszka

2013-10-30, 07:46
Ruli napisał/a:

helołin kolejne ch*jowe święto obchodzone przez debilów, jak widzę te imprezy halołinowe po klubach to aż mnie mdli od tego syfu, bawić się można cały rok a przynajmniej ten jeden dzień w roku poświecić pamięć zmarłym osobom z naszych rodzin choć oczywiście trzeba przez cały rok pamiętać ale zamiast kolejnej pie**olonej zabawy w dyniogłowych jest to czas na rozmyśleniu o sensie życia i śmierci która nas czeka i nie pie**olcie, że nie lubicie się katować i smucić bo raz na jakiś czas warto to wszystko przemyśleć i to jest ten dzień



Pamiętaj o zmarłych ale pamiętaj też o żywych i ze sam żyjesz.
Ponadto Halloween obchodzony jest nocą 31 października, czyli przed dniem Wszystkich Świętych. Jedyny ból dupy jaki moge zrozumieć to branie garsciami rzeczy od amerykanów ale jakby się tak na spokojnie zastanowić to Halloween jest naprawde unikalne i sympatyczne. Dlatego GTFO

Nie jestem katolem