18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Krótka rozprawa o Halloweem

nienonicniema • 2013-10-28, 23:24
Tym razem MNQ o Halloween. Więcej na jego fanpagu

Ruli

2013-10-30, 09:31
@up a 2 listopada obchodzone są dziady w czasach dzisiejszych jako zaduszki i wzięte z kultury słowiańskiej którą niewierzący powinni obchodzić jako, że się z tego wywodzimy i też jest unikalne ale lepiej się jarać amerykańskim gównem a to gtfo wsadź sobie w dupę, po polsku mi sp***alaj nie umiesz napisać, pie**olisz o rzeczach które są wzięte od amerykanów a sam używasz ch*jowych slangów po angielsku

Zarammoth

2013-10-30, 11:41
@Ruli: Po pierwsze, k***a, nie będziesz nikomu mówił kiedy ma się bawić, a kiedy się smucić. Możecie sobie słuchać tych nakazów kościółkowych kiedy się mięsa nie je, a kiedy się dupę podciera lewą ręką, ale od innych wara.

Ja oddaje hołd zmarłym parę razy w roku, a nie jak to bydło na raz cała Polska. Potem się dziwić czemu tyle wypadków przypada na te dwa dni...

Ruli

2013-10-30, 12:02
@up jesteś taki światowy i nowoczesny, ja pie**ole Ty nie będziesz mi mówił co ja mam mówić i zamiast tego hełmu w awatarze to sobie dynie załóż już na halloween i wypie**alaj do ameryki po cukierki

Mycoplasmatal

2013-10-30, 17:19
@Flaszka amerykanie haloween podpie**olili meksykańcom
Swoją drogą, co to k***a komu przeszkadza że część ludzi woli się zdrowo pobawić zamiast udawać smutnych na cmentarzu. Ile razy wk***ia mnie ta obłuda i hipokryzja kiedy cały rok ludzie w dupie mają pamięć o najbliższych a raz do roku pokazać sąsiadom trzeba że się dba, ch*j że przez resztę roku pomnik butwieje osrany przez ptaki ale dziś trzeba pokazać. I wielki krzyż w dupsko każdemu kto jest anty, lepszy glupi gimbus co lazi cukierki zbierać niż obłudny "dobry Polak" napie**alający wódę na cmentarzu bo nudno i jeżdżący potem po pijaku. j***ł pies taki "szacunek". Już nie wspomnę iż 1 listopada to dzień Wszystkich Świętych a właśnie Zaduszki to niezbyt zabawne Święto Zmarłych.

AnteTheOne

2013-10-30, 22:27
tanie jak kuboty na targu