18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Krew po petardzie

MaskAmOtion • 2014-01-03, 23:14
Kolega zabalował ostro w sylwestra, efektem jest amputowana ręka od łokcia. Nie mam pojęcia co tak mu rękę wyj***ło. Zdjęcie robił inny kolega, niestety tylko pozostałości. Może kiedyś będzie temat kontynuowany, póki co - zdjęcie.

!Timon

2014-01-04, 10:44
To wcale nie jest nie wiadomo ile krwi w tej łazience. Weźcie pół litra wody mineralnej i rozlejcie po mieszkaniu to zobaczycie jak bardzo się napaskudzi. W tym kiblu jest coś w przybliżeniu 500-750 ml.

ca...........q1

2014-01-04, 12:22

solight

2014-01-04, 12:38
GatecrasherKO napisał/a:


Tzn. od dłoni do łokcia czy od łokcia do ramiona?


Dłon została ale ramie do wyj***nia.

MaskAmOtion

2014-01-04, 14:17
stopro123456 napisał/a:

Się znaleźli eksperci medycyny i pirotechniki, może Macierewiczowi się przydacie skoro nie potraficie odróżnić krwi od barszczu. Gdzie tam jest napisane, że petardę odpalał na zewnątrz, mało jest takich debili, którzy w domu takie rzeczy odpalają? Może mu uj***ło rękę w domu i pobiegł do sracza, ch*j wie w sumie po co, ale w panice człowiek robi różne, nie do końca przemyślane rzeczy. Browar za wstawkę, wrzucaj wincyj jak jakieś zdobędziesz.


I to jest prawda, w końcu osoba myśląca na sadolu.

jabba_the_hutt

2014-01-04, 15:11
@up ch*ja prawda, sam napisałeś, że w parku mu pie**olnęła ta petarda, więc się zdecyduj :-/

Rauser

2014-01-04, 15:28
MaskAmOtion napisał/a:


I to jest prawda, w końcu osoba myśląca na sadolu.



Czego nie można powiedzieć o tobie zważywszy na to jak plączesz sie w zeznaniach.

kondzio1c

2014-01-04, 16:08
Dlatego ja też się nie bawię petardami uraz z dzieciństwa.
Włożyłem taka fajerwerkę (roczniki 1996/7/8/9 nie pamietają ) taką na chudym różowym patyku co zamiast tak się fajnie rozpryskiwać tylko wybuchała , no to włożyłem ją do plastikowej butelki po napoju Siup i wiatr zawiał i mi jebła w dupsko :)

czarkowskY

2014-01-04, 18:12
Jakby to była prawda to z miejsca eksplozji było by lepsze zdjęcie.

MaskAmOtion

2014-01-04, 18:33
jabba_the_hutt napisał/a:

@up ch*ja prawda, sam napisałeś, że w parku mu pie**olnęła ta petarda, więc się zdecyduj :-/



Gzie napisałem, że w parku? Czytanie ze zrozumieniem, napisałem, że nie będzie jak poj***ny biegał po parku. o było spekulowanie. Jeżeli widzisz tam coś w stylu" Petarda wybuchła mu podczas pobytu w parku" to ci k***a gratuluję.
@upupup
Ty k***a też oczy otwórz.

jabba_the_hutt

2014-01-04, 23:39
@up A masz może jeszcze jakieś dowody na poparcie swojej historyjki, czy to zdjęcie z barszczykiem jest jedynym dowodem w sprawie?

fa...........er

2014-01-20, 19:54
No i jak tam Panie Barszczyk? Jakieś nowe info?