18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Krew po petardzie

MaskAmOtion • 2014-01-03, 23:14
Kolega zabalował ostro w sylwestra, efektem jest amputowana ręka od łokcia. Nie mam pojęcia co tak mu rękę wyj***ło. Zdjęcie robił inny kolega, niestety tylko pozostałości. Może kiedyś będzie temat kontynuowany, póki co - zdjęcie.

agrysz

2014-01-04, 00:57
MaskAmOtion napisał/a:



Ty jesteś k***a barszczyk






Seboolek

2014-01-04, 00:59
Za kibel pełen krwi, piwo.

jabba_the_hutt

2014-01-04, 01:00
modzgi napisał/a:

@up Tuman sprzed kompa, widać że nigdy nic sobie nie zrobiłeś będąc koło domu/mieszkania.
Pierwsze co robi sie odruchowo to idzie sie do domciu jak sie kuku zrobi. Chyba że nie dasz rady iść.;D
Poza tym czekam na więcej fotek



Odezwał się Rambo z podwórka... Jak się wyj***łeś z huśtawki czy zjeżdżalni na placu zabaw to sobie biegaj do mamy, żeby ci kolanko plastrem zalepiła cepie.
Kolesiowi z tej historyjki podobno rozj***ło rękę tak, że mu ją musieli amputować do łokcia. Nikt normalny w takim przypadku nie biegł by do domu, a nawet jakby próbował, to chyba był z kolegami, którzy powinni mu zacisnąć coś na ramieniu, żeby się nie wykrwawił, posadzić i czekać na karetkę. Chyba, że woleli latać z telefonami i pstrykać foty, tylko szkoda, że nie ma nic na harda, a jedynie ujęcie zarzyganej barszczykiem ubikacji :sraka:

andyq

2014-01-04, 01:07
Czego ludzie k***a nie zrobią żeby rentę wyłudzić.

tigerqaz

2014-01-04, 01:11
Się chłopak rozerwał w Sylwestra powiadasz?

KONRADJAM

2014-01-04, 01:30
co on k***a mine przeciwczołgową odpalał na sylwestra?

-a...........a-

2014-01-04, 01:59
no chyba sobie rękę przywiązał do petardy, a później ta poleciała w kosmos z jego Renatą

stopro123456

2014-01-04, 02:10
Się znaleźli eksperci medycyny i pirotechniki, może Macierewiczowi się przydacie skoro nie potraficie odróżnić krwi od barszczu. Gdzie tam jest napisane, że petardę odpalał na zewnątrz, mało jest takich debili, którzy w domu takie rzeczy odpalają? Może mu uj***ło rękę w domu i pobiegł do sracza, ch*j wie w sumie po co, ale w panice człowiek robi różne, nie do końca przemyślane rzeczy. Browar za wstawkę, wrzucaj wincyj jak jakieś zdobędziesz.

Czarny Zbieracz Bawełny

2014-01-04, 02:24
ch*j z tą ręką, gorzej z termostatem. Powinien być zamontowany poziomo albo skierowany w dół ponieważ będąc pionowo w gore przekłamuje

wormarder

2014-01-04, 02:53
mi mała petarda rozj***ła kibel, jestem ciekaw co on musiał mieć że mu łape uj***ło a wyposażenie sracza nieruszone

kaktuz

2014-01-04, 03:03
gówno prawda

kuczaj

2014-01-04, 03:41
Ojojojoj, petarda uj***ła aż do łokcia? Zwykle urywają aż do dupy, w najgorszym wypadku do kolana.
Chyba że z was takie rambo, że na sylwka odpalacie rakiety ziemia-powietrze.

Ra...........py

2014-01-04, 05:13
Jestem ekspertem, ogladalem Dextera. Upie**oliliście kibel a potem wyszliście i chlusnęliście na podłogę więcej tej posoki, człowiek z tak krawwiącą ręką raczej miotałby się jak szatan po pomieszczeniu rozmazując butami/stopami krew na ziemi niczym farbę na obrazie Rubensa, a tu piękna kałuża, no chyba że lewitował ;) Tak czy siak czekam na dalszy rozwój sprawy, daje kurs 1,20 że to fejk, 6 złotych żę to nie fejk :D

Ra...........ro

2014-01-04, 08:07
Przyciął sobie rękę deską :D

sobekkk

2014-01-04, 09:19


czlowiek to chyba niema w tyle krwi co jest na tym zdjeciu ...