18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kraków - Alarm Bombowy

Dalione • 2012-12-09, 19:28
W niedzielę 9 grudnia tuż przed godziną 16 do Straży Pożarnej zadzwonił mieszkaniec Krakowa z informacją, że na przystanku przy ulicy Starowiślnej znajduje się bomba.

Przypadkowy przechodzień zauważył przedmiot przypominający bombę, przypięty do słupka obok przystanku przy zbiegu ulic Starowiślnej i Westerplatte. Zdecydował się od razu zawiadomić służby ratunkowe. Na miejsce przyjechały dwie jednostki Straży Pożarnej, cztery radiowozy policyjne i karetka pogotowia. Chwilę później okazało się, że przypięta imitacja bomby to cztery marchewki i zegarek.

Sprawę prowadzi Policja, która będzie starała się ustalić tożsamość osoby, która zrobiła i przyczepiła "marchewkową bombę".



Źródło: http://lovekrakow.pl/aktualnosci/falszywy-alarm-bombowy-w-centrum-miasta_2222.html - zerżnięty cały tekst.

Ktoś miał wyobraźnię :-P

Qnejo

2012-12-09, 23:56
Tak narzekacie, że sztuczna bomba, ale co by było gdyby ktoś w środku marchewek zrobił wolną przestrzeń(albo załatwił plastikowe marchewki, z całkowicie wolną przestrzenią w środku) wsadził jakiś dynamit i wszyscy by się z tego śmiali, a jakby pie**olnęło to by wszystkim jaja pourywało 8-)

sa...........os

2012-12-09, 23:58
Cytat:

a jakby pie**olnęło to by wszystkim jaja pourywało 8-)



Wtedy śmiałbym się jeszcze bardziej, bo nie lubię ludzi.

straatveger

2012-12-10, 00:57
NO k***a, gość wzywa policje do marchi - chyba on jest poj***ny i to on powienien płacić

Piechur23

2012-12-10, 01:32
Może to nie to samo ale ja chciałem kiedyś nasrać do worka i położyć go w autobusie na grzejniku. Ale ja jestem popie**olony..

chrap

2012-12-10, 01:51
Może to nie to samo, ale ja chciałem kiedyś jebnąć bukkake Kubicy na twarz. Ale ja jestem świrus..

Dalione

2012-12-10, 08:42
Może to nie to samo, ale ja chciałem postawić sobie sam piwo na sadisticu. Ale ja jestem wariat..

hejcior

2012-12-10, 16:03
Verdourth11 napisał/a:

k***a jak to ?! to już nie wolno przykleić taśmą darmowych marchewek i zegarka? Ja pie**ole, pewnie odpowie jakby faktycznie próbował bombę podłożyć albo przynajmniej zapłaci za wyjazd tych wszystkich jednostek.



Ale ty k***a jesteś tępy. Brak mi słów jak widze komentarz takiego pie**olonego imbecyla jak ty. Weź się zabij, zrobisz społeczeństwu przysługę.
Nie k***a, zapłacic powinno miasto bo jakiś tobie podobny zjeb wychowywany bezstresowo postanowił zrobić sobie żarcik.
Aż się dziwię, że masz 22 lata...po komentarzu myślałem, że max 13.