18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Kraków - Alarm Bombowy

Dalione • 2012-12-09, 19:28
W niedzielę 9 grudnia tuż przed godziną 16 do Straży Pożarnej zadzwonił mieszkaniec Krakowa z informacją, że na przystanku przy ulicy Starowiślnej znajduje się bomba.

Przypadkowy przechodzień zauważył przedmiot przypominający bombę, przypięty do słupka obok przystanku przy zbiegu ulic Starowiślnej i Westerplatte. Zdecydował się od razu zawiadomić służby ratunkowe. Na miejsce przyjechały dwie jednostki Straży Pożarnej, cztery radiowozy policyjne i karetka pogotowia. Chwilę później okazało się, że przypięta imitacja bomby to cztery marchewki i zegarek.

Sprawę prowadzi Policja, która będzie starała się ustalić tożsamość osoby, która zrobiła i przyczepiła "marchewkową bombę".



Źródło: http://lovekrakow.pl/aktualnosci/falszywy-alarm-bombowy-w-centrum-miasta_2222.html - zerżnięty cały tekst.

Ktoś miał wyobraźnię :-P

sa...........os

2012-12-09, 21:06
Mi tam koleś poprawił humor swoją pomysłowością, nie wiem jakim trzeba być kołkiem, by na widok marchewki zadzwonić na policję. :catfacepalm:

Blurey

2012-12-09, 21:07
Jaki kraj, taka bomba...

Pener

2012-12-09, 21:08
sanctusdiavolos napisał/a:

Mi tam koleś poprawił humor swoją pomysłowością, nie wiem jakim trzeba być kołkiem, by na widok marchewki zadzwonić na policję. :catfacepalm:


pewnie jakiś katolik :trollencjusz:

Moby_Dick

2012-12-09, 21:12
sanctusdiavolos napisał/a:

He he, ostatnio w Krakowie coś częsty motyw z tymi marchewkami. ;-) Oto zdjęcie, które zrobiłem w wakacje:
Obrazek



Ale rozbroiłeś? :) uratowałeś Kraków latem.. :)

chiver5

2012-12-09, 21:18
Jak w kiełbasie i paście do butów może być trotyl, to pewnie i w marchewce! Lepiej dmuchać na zimne!

Filo1

2012-12-09, 21:25
mój mistrz :D

ellsworth

2012-12-09, 21:30
sanctusdiavolos napisał/a:

Mi tam koleś poprawił humor swoją pomysłowością, nie wiem jakim trzeba być kołkiem, by na widok marchewki zadzwonić na policję. :catfacepalm:


Lepiej dmuchać na zimne. Swoją drogą kretyn z tego "bombiarza", bo jakiś nowy Brunon może to podchwycić, umieści ładunki wybuchowe w wyżłobionych marchewkach, ludzie po którymś razie juz nie zareagują i będzie BUM. Dziesiątki zabitych i rannych. Ciekawe komu będzie wtedy do śmiechu.

sa...........os

2012-12-09, 21:33
ellsworth napisał/a:


Lepiej dmuchać na zimne. Swoją drogą kretyn z tego "bombiarza", bo jakiś nowy Brunon może to podchwycić, umieści ładunki wybuchowe w wyżłobionych marchewkach, ludzie po którymś razie juz nie zareagują i będzie BUM. Dziesiątki zabitych i rannych. Ciekawe komu będzie wtedy do śmiechu.



Jak ktoś będzie podkładał bombę, to będzie starał się ją zakamuflować, a na pewno nie przyklei do niej zepsutego zegarka i nie ustylizuje, żeby wyglądało jak dynamit lub C4. :roll: Więcej podejrzeń mógłby wywołać worek ze śmieciami lub porzucony plecak.
Jeśli ktoś chciałby coś wysadzić, to mógłby to zrobić na wiele sprytnych sposobów, więc dla mnie to trochę zabawna argumentacja, że ktoś podchwyci koncept z marchewką.

straatveger

2012-12-09, 21:38
Zapłacić powinien ten ślepy gbur bo wezwał milicje :D

Skowroniasty

2012-12-09, 21:42
Krakowscy ekstremiści zaślepieni ideą Brunona K. przygotowują zmasowane ataki : :idzwch*j:

TheByQ

2012-12-09, 22:05
@sanctusdiavolos Najciemniej jest pod latarnią. Przykleisz ją do słupa i nikt nie zareaguje, twierdząc że przecież nikt by bomby w tak widocznym miejscu nie zostawił.

sa...........os

2012-12-09, 22:05
straatveger napisał/a:

Zapłacić powinien ten ślepy gbur bo wezwał milicje :D



Ja bym powiedział inaczej. Niech już wezmą tego pana od marchewek, jebną mu ze 100-200 złotych mandatu i po ptokach (z pewnością to wystarczy, bo personalia typa będą już znane, więc wygłupu nie powtórzy).
Ale podejrzewam że będą teraz cyry, zamieszanie i gość za głupi (ale udany zarazem!) żart będzie musiał pokryć koszta całej akcji.

Cytat:

Najciemniej jest pod latarnią. Przykleisz ją do słupa i nikt nie zareaguje, twierdząc że przecież nikt by bomby w tak widocznym miejscu nie zostawił.



A, sprzeczał się nie będę, ale owa "bombka" którą ja widziałem, od żadnej strony bombki nie przypominała i na pierwszy rzut oka było widać że to trolling. ;-)

MówMiAndrzej

2012-12-09, 22:27
W gimnazjum zrobiłem bombę i "przyczepiłem" do zegara to dostałem naganę, ale saperów nikt nie wzywał. Mam nawet tą bombę w domu jakby ktoś chciał zobaczyć.

GreenRed

2012-12-09, 23:04
i ch*j 3 na 5...lat