18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

KRAINY GEOGRAFICZNE POLSKI: odc. #12

~MaturaToBzdura.TV • 2011-01-07, 10:25

PEŁNA WERSJA: http://maturatobzdura.tv/krainy-geograficzne-polski-pelna-wersja

KRÓTSZA WERSJA: http://maturatobzdura.tv/krainy-geograficzne-polski

12 odcinek programu pt. „KRAINY GEOGRAFICZNE POLSKI" jest odcinkiem, w którym Kuba zadaje proste pytania z geografii m.in.
Jaki jest najwyższy szczyt Polski? Gdzie znajdują się tzw. zielone płuca Polski?

Chcesz zobaczyć więcej odcinków, wejdź na:
http://maturatobzdura.tv/poprzednie-odcinki/

mesiash

2011-01-07, 11:38
no cóż, tym razem naprawdę trudne pytania, ale kto zdaje maturę z geografii ten pedał i inaczej być nie może

koopa

2011-01-07, 12:10
Kto z wosu zdaje ten pedał! A Geografia jest ok.

kurwix

2011-01-07, 12:30
mesiash

trudne??? to co ty k***a tylko 6 klas zrobiles??

AleToNieDoMnieTak

2011-01-07, 12:43
tez nigdy nie przepadalem za geograficznymi krainami,nizinami,wyzynami i innymi gownami,stawiam piwko bo sam bym nie odpowiedzial poprawnie chyba na zadne pytanie :D

pr...........as

2011-01-07, 12:54
5:07 mistrz 2 planu :)

jezier

2011-01-07, 13:09
wos+geografia to zestaw dla debila, który nie wie co chce dalej robić z życiem, może gdzieś go przyjmą, może filologia, może bałtystyka, może do McDonalda. wyzwaniem jest zdać biologię i chemię oba powyżej 80% i móc przebierać w uczelniach po politechniki, poprzez uw, kończąc na sggw. Ale teraz życzę wam powodzenia na testach gimnazjalnych.

Suka_Blyat

2011-01-07, 13:22
A ja zdawałem geografię na maturze i studiuję socjologię na Uniwersytecie Śląskim (Wydział Nauk Społecznych) pozdrawiam studentów WNS :>

Ęmi

2011-01-07, 13:35
PiPs pozdrawia WNS :)

W zasadzie nie wiedziałam z czarnoziemiem. Mam nadzieję, że będę mogła jakoś z tym żyć i się nie załamię.

mblbn

2011-01-07, 13:38
hehe pierwsza parka dobra: mówi nie podpowiadamy sobie a babe już mało nie rozpie**oli bo pogdakać musi :D

fuutro

2011-01-07, 13:39
Durna jest ta seria, choć czasami pokazuje z jaką ciemnotą przychodzi się na ulicy mijać...

AngryCow

2011-01-07, 13:56
fuutro napisał/a:

Durna jest ta seria, choć czasami pokazuje z jaką ciemnotą przychodzi się na ulicy mijać...



Dobrze jednak, że czasem mijasz takiego człowieka, który aż pachnie zajebistością i mądrością, a do tego jest skromny, gdyż jego twarz wygląda na nieskażoną intelektem.. :szczerbaty:

Jeadong

2011-01-07, 14:36
ok 1.00 min. "To mniej więcej jest metr" :s rotfl, niektórzy mają tendencję do zawyżania swoich rozmiarów...

Ostatni gość, który wyj***ł z polarnym jest moim idolem. To było prawdziwe starcie mózg kobiety (instynkt samozachowawczy) vs mózg mężczyzny. 8.07 min.

Ęmi

2011-01-07, 14:59
Tak coś mi się zdaje, że nawet hiper mega inteligenty prowadzący wpadł we własne sidła.
Na biegunie południowym nie żyją niedźwiedzie polarne. I na tym polega żart.
"Do zobaczenia za tydzień bystrzaki"

Wróć, w zasadzie to mowa o północnym. Chociaż na samym północnym też nie żyją.

mblbn

2011-01-07, 16:04
emkens napisał/a:

Tak coś mi się zdaje, że nawet hiper mega inteligenty prowadzący wpadł we własne sidła.
Na biegunie południowym nie żyją niedźwiedzie polarne. I na tym polega żart.
"Do zobaczenia za tydzień bystrzaki"

Wróć, w zasadzie to mowa o północnym. Chociaż na samym północnym też nie żyją.


a może dlatego nazywają się polarne, ponieważ polarne = biegunowe?