18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

KRAINY GEOGRAFICZNE POLSKI: odc. #12

~MaturaToBzdura.TV • 2011-01-07, 10:25

PEŁNA WERSJA: http://maturatobzdura.tv/krainy-geograficzne-polski-pelna-wersja

KRÓTSZA WERSJA: http://maturatobzdura.tv/krainy-geograficzne-polski

12 odcinek programu pt. „KRAINY GEOGRAFICZNE POLSKI" jest odcinkiem, w którym Kuba zadaje proste pytania z geografii m.in.
Jaki jest najwyższy szczyt Polski? Gdzie znajdują się tzw. zielone płuca Polski?

Chcesz zobaczyć więcej odcinków, wejdź na:
http://maturatobzdura.tv/poprzednie-odcinki/

mesiash

2011-01-09, 13:07
@k***ix widzisz, ja miałem geografię hektar czasu temu, i bez bicia przyznam że nigdy się nie przykładałem, ale na pytanie gdzie są czarnoziemy to nie sądzę żeby więcej niż 50% osób znało odpowiedź, bo jest to idiotyczne pytanie. Wiem czym jest czarnoziem, ale po ch*j mi wiedzieć gdzie to leży?

Poza tym, sama idea programu jest chyba taka, żeby pokazać że ludzie nie znają odpowiedzi na pytania Z MATURY więc nie urąga mi, że i ja czasem nie znam odpowiedzi. Tyle

zbyla999

2011-01-09, 13:22
Płeć k***ix @
"trudne??? to co ty k***a tylko 6 klas zrobiles??"


6klas + 3klasy gim + 3klasy zawodówki + 3klasy liceum zaocznego + 2klasy studium policealnego

i bez matury zarabiam 4tysiaczki na czysto, a ty ważniaku?

Mephic

2011-01-09, 13:58
@up stiudium, zawodówka, no i mamy odpowiedź

kurwix

2011-01-09, 14:47
Zbyla999

co to jest 4tys?? jak dla mnie sa to male pieniadze za ktore nie bede chcial pracowac po skonczeniu studiow. chyba ze mieszkasz z mama to zmienia postac rzeczy...

Lashlo

2011-01-09, 14:49
k***ix napisał/a:

Zbyla999

co to jest 4tys?? jak dla mnie sa to male pieniadze za ktore nie bede chcial pracowac po skonczeniu studiow. chyba ze mieszkasz z mama to zmienia postac rzeczy...


Rofl,
Jeśli po skończeniu studiów będziesz wykładał chemię w Tesco za 1000 brutto to i tak pewnie będzie sukces.
Na początek ofkors. :]

kurwix

2011-01-09, 14:53
a i jeszcze jedno ciekawe czym sie zajmujesz??? pewnie zapie**alasz fizycznie 10 -12 h na dobe, szef jezdzi po tobie jak po burej suce wejdziesz na sadola i pokazujesz jak z ciebie gosc bo masz co miesiac 4 patyki za ktore tak naprawde niewiele mozna w zyciu osignac, bo co stac cie na nowe audi?? jestes w stanie wybudowac dom?? nic z tych rzeczy.... dziekuje za uwage

Rofl,
Jeśli po skończeniu studiów będziesz wykładał chemię w Tesco za 1000 brutto to i tak pewnie będzie sukces.
Na początek ofkors. :]

nie grozi mi to po kierunku ktory ukoncze.

Ęmi

2011-01-09, 14:59
Cóż studia to stan umysłu i ch*j, ze nie przekłada się to zawsze na zarobki.
Ja mogę ciukac nawet za 2-3 tysiące po zakończeniu studiów i tak da mi to większą satysfakcję niż zmywak w uk za 300 funtów tygodniowo.

fleischmann

2011-01-09, 16:21
Najwyższy szczyt w Polsce? Szczyt głupoty!

piwko6

2011-01-09, 19:26
Ale żałosne są te filmiki. Mam nadzieje że Ci od tych filmików dobrze płacą sadistic.pl za to ścierwo. Kombinują jak mogą żeby to ludzie oglądali, ale wiedzcie jedno- Nawet jak wrzucicie to na 2 strone to moja spostrzegawczość zauważy ten chłam i nie włącze tego " przez przypadek" z nieuwagi. Pozdro

arek1910

2011-01-09, 22:06
Ku**a ale mamy w Polsce debili :shock:

drakula

2011-01-09, 23:05
Cytat:

Mowcie co chcecie, ale te 2 dziewczyny bym rznal jak drwal drewno :banany:



Tez czasem lubię zjechać na ręcznym.

wexors

2011-01-09, 23:44
k***ix napisał/a:



nie grozi mi to po kierunku ktory ukoncze.



nom, po filozofii nawet w Tesco nie przyjmują.
a tak poważnie to liczysz że tylko ty studiujesz ten kierunek ? i że wszyscy będą ciebie rozchwytywać? Skonczsz kierunek i masz małe szansę na to że ktoś Cie świeżo po studiach zatrudni z 0 doświadczenia.

może i nie skończyłem żadnych wyj***nych studiów, jestem po zwykłym j***nym technikum, zrobiłem parę uprawnień i pracuje fizycznie i ch*j nie wstydzę się tego.

zbyla999

2011-01-10, 02:35
k***ix ślepy ty jesteś studia studia i jeszcze raz studia

ludzie maja magistrów inżynierów i przy zmywaku czy łopacie zapier.
a ty chcesz być bogacz? papier to nie wszystko doświadczenie czy staż jest teraz bardziej ważny niż papier.
studia dają ci kierunek studiujesz studiujesz i gówno z tego masz i zanim ty zrobisz wykształcenie to ja masz racje dom wybuduje czy dobry wózek kupie, jak ktoś ma w rodzinie chora osobę to i na leki będzie mieć a ty co? mamusiu daj na studia?

jaka by nie była praca nie można narzekać ani się śmiać, ludzie pracują ulice zamiatają za marny tysiączek i żyją, a ty śmiejesz się z tego? wiesz co? współczuje twoim rodzicom.

"Płeć k***ix
a i jeszcze jedno ciekawe czym sie zajmujesz??? pewnie zapie**alasz fizycznie 10 -12 h na dobe, szef jezdzi po tobie jak po burej suce wejdziesz na sadola i pokazujesz jak z ciebie gosc bo masz co miesiac 4 patyki za ktore tak naprawde niewiele mozna w zyciu osignac, bo co stac cie na nowe audi?? jestes w stanie wybudowac dom?? nic z tych rzeczy.... dziekuje za uwage "


po pierwsze orografia:D
po drugie zależny od zakładu pracy u prywaciarza jak robisz to zależy raz robisz 12 godzin raz 18 godzin ale tygodniówka wychodzi ponad tysiak, wiec co tu narzekać, w państwowej zarób tyle, i co z tego ze praca fizyczna przynajmniej wyrabiam se staż czy na wózku widłowym czy przy betoniarce czy przy cegłach czy przy produkcji, nie ważne stanowisko ważne ze umiesz, i czy będziesz jechać za granice to bez problemu se poradzisz bo umiesz i robisz, a ty z papierkiem pojedziesz i co? każą ci się podetrzeć? bo nie masz doświadczenia w danym zawodzie?


Zepsuty Padalec

2011-01-10, 18:38
Przestańcie pie**olić głupoty bo się na Was zrzygam, każdy obiera taką drogę życiową jaką chce lub musi. Pisałam maturę z Wosu (myślałam nad geografią) i siedzę na filologii angielskiej i jest mi tam dobrze. Po ch*j mi matura z chemii czy fizyki na anglistyce?

go...........13

2011-01-10, 20:31
Ludzie piszą że geografia to "szit" i gówno bo lepiej iść na chemię bo to takie "mądre" każdy niech idzie na co chce Geografia dla pedałów ? Że ktoś mówi że np. Matematyka jest dla pedałów to nie Znaczy że tak jest ehhhh srać mi się chce jak to czytam ....