18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kozacka animacja

Pa...........an • 2012-02-11, 05:09
Tak będą wyglądały gry na konsolach nowej generacji :shock:





Pokazowy filmik powstał na najnowszej wersji silnika Unreal stworzonym przez Epic Games
(goście od Gears of War, Unreal Tournament ).

hunter321a

2012-02-12, 01:22
Dzoshu napisał/a:

Aktualnie nie mam żadnej konsoli, gram na starym piecu ale PC-nazi produkujący się o tych swoich roździelczościach i silnikach to śmiech na sali. Grafika ładny dodatek ... tylko dodatek ... spójrzcie jaki sukces odniósł jakiś ch*jowy Minecraft i weźcie się ogranijcie.



Bo Minecraft to gra sandbox, rób co chcesz, buduj co chcesz, brak jakieś fabuły i celów. Swoją drogą też dobra reklama gre wprowadziła na tak wysoki szczebel. Zresztą nie jest taka zajebista jak by się wydawało. Kod gry na Java która wpie**ala mnóstwo zasobów, silnik OpenGL, niekiedy problemy z grafiką. Gra nie najgorsza ale szybko się nudzi samemu. Poza tym robiona na szybko i ma w ch*j błędów :D

Ostatnio grałem w Doom/Doom 2 i chciałem sprawdzić Doom 3 w stosunku do poprzednich części. Niestety grywalność spadła, fabuła średnia na jeża, chociaż nie powiem są momenty w których można się zesrać ze strachu. Ale to nie to samo, gdzie ten klimacik z poprzednich części. Jakieś szukanie PDA śmieci i te sprawy.

Tak samo z kontynuatorem Total Annihilation z 97r, Supreme Commander zamiast być remake kultowego i zajebistego RTS tak pomieszali że nie dość że ciężko się czasem steruje to jeszcze dodali całkiem z dupy wzięte rasy. Ale to moje zdanie.

Cieszy mnie jednak że namiastką tych niektórych odchyłów technicznych i fabularnych jest ME2, który swoją zajebistą fabułą oddaje w sumie to co oczekuję od gierek tego typu.

krop

2012-02-12, 02:12
Zastanawiające, jak to autor napisał, że "konsolach nowej generacji".

To znaczy, że są dokładnie takiej mocy jak:
-Najlepszy i7 4 rdzeniowy
-3xGTX580
-8GB RAM

Bo na tym sprzęcie nagrano ten filmik rok temu. Innymi słowy nowe konsole już będą stare :szczerbaty:

brandon

2012-02-12, 02:23
Z sesji wrocil i ma k***a robote.. smiech na sali.. dziolch apewnie ma 2 w skali do 10.. jol jiol sk***ysyny

Konzzi123

2012-02-12, 02:55
@up mikel1994
a żeś dał do pieca ..

Pa...........an

2012-02-12, 08:06
mikel1994 napisał/a:

Nie kozaczę i żadne to jest mocne słowo dla mnie.

i do niczego nie dojdziesz z takim podejściem "W robocie się opie**alam, na chacie głównie przed kompem siedzę i pocinam w jakiegoś erpega."


Drugi post i druga żałosna odzywka dot. wieku. Nie zapominaj że 5 lat różnicy to nie tak dużo i widocznie 5 lat dłuższego stażu nie nauczyło Cię jeszcze że żeby do czegoś dojść trzeba zapie**alać, no ale jeżeli dobrze Ci z tym... To serdeczne powodzenia życzę w życiu. Nie zapomnij się później użalać w internecie, że potrzeba układów i bogatego tatusia żeby do czegoś dojść w "tym" kraju. I niech w moim kraju żyje się jak najgorzej ludziom z takim podejściem.

A teraz dopie**ol jeszcze jedną odzywkę nt. mojego wieku, chętnie przeczytam. I najlepiej zaargumentuj ją w stylu "pójdziesz na studia/dorośniesz zrozumiesz".




Pięć lat niby różnicy nie robi ? Powiedz to trzynastolatkom.

Jesteś po prostu pusty i butny jak cholera. To co napisałem o swojej robocie (że się cyt.: "opie**alam" i o studiach) miało na celu pokazanie, że w gruncie rzeczy jestem normalnym facetem, który nie udaje nie wiadomo kogo i nie pozuje w necie na jakiegoś pożal się boże eksperta. Do studiów podobnie jak do pracy się przykładam - no, może nie do końca i nie zawsze, ale mam swoje plany i do ich realizacji zarówno studia jak i praca są niezbędne ;-)

A przyszłość czeka na mnie lepsza niż na Ciebie, ponieważ ja już dorosłem. MENTALNIE (żebyś znowu nie pisał, że się wieku czepiam). Nie muszę nic nikomu udowadniać i... mogę cieszyć się grami tak jak robiłem to dziesięć lat temu. Bez żadnych kompleksów.

Gry to rozrywka i jako taka sprawdza się naprawdę dobrze bez względu na wiek, stan cywilny czy zajmowane stanowisko - nie jest to coś dziecinnego, infantylnego czego należy się wyrzec ukończywszy te naście lat ( zrozumiał byś to gdyby nie ta buta).
Ba! Większość wartościowych gier jest przeznaczona -przynajmniej w teorii- dla osób pełnoletnich...


Oczywiście na moje pytanie o Twoje życiowe doświadczenia nie odpowiedziałeś (jakoś mnie to, przyznam się szczerze, nie dziwi...). Spójrzmy prawdzie w oczy - skompromitowałeś się swoim wcześniejszym postem i teraz nijak nie wiesz co tutaj napisać, by wyjść "z twarzą".
W psychologa bawić się nie będę, ale jedno można z Twoich postów wywnioskować : zbyt starasz się udowodnić innym (lub sobie samemu) że jesteś coś wart i masz jakieś pojęcie o życiu. Wniosek stąd taki, że albo miałeś bardzo trudne dzieciństwo i musiałeś szybko dorosnąć (co wcale nie przełożyło się na dojrzałość umysłową) albo wręcz przeciwnie - dopiero teraz przez jakieś trudne wydarzenia zostało ci wyrwane dzieciństwo i masz żal do innych, że wciąż mogą się cieszyć z takich rzeczy jak np. dobra gra.

Więcej Ci już nie odpiszę, bo nie jesteś dla mnie partnerem do dyskusji. Pozdro.






brandon napisał/a:

Z sesji wrocil i ma k***a robote.. smiech na sali.. dziolch apewnie ma 2 w skali do 10.. jol jiol sk***ysyny

:xalpalm:

avalanch

2012-02-12, 10:58
:offtopic:
Nic mi tak uczuć nie rozpie**ala jak pisanie o życiu i inne tego typu filozofie na temat inny niż wskazany :facepalm: weźcie się ogranijcie i skończcie pie**olić jeden lubi dz**ki a jedne fapie w samotności jeden pc inny konsole, a jeszcze to wróżenie ze koleś się uczy że coś tam że nie ma laski że innym ma 2 że ch*j go boli a ze innemu sąsiadka daje i wieczny płacz "bo inny może mieć lepiej niż ja to go pojadę niech wie ze jest dz**ką" :facepalm2: z dnia nadzień to odwiedzam tylko dział hard z nadzieją że tam nie ma takich debat :/
A jeszcze jak widzę że 19-nastolatek(czy odpowiednio dla każdego) pisze o życiowym doświadczeniu :samoboj: k***a co wy/my wiemy o życiu tak na prawdę ?? że jesteś doświadczony bo jechali cie w szkole ? albo byłeś z tyloma dziewczynami że wiesz jak będzie z następna :facepalm:

I ch*j możecie mnie jechać mam na to wyj***ne jak na wszystko inne w tym naszym "polskim" internecie. :plzdie:


Co do filmiku no fajne stare ale fajne :D co nie zmienia faktu że konsole są dla mas a dobry hi-endowy pc tylko dla nielicznych i tak jak wyjdzie następna generacja konsol to będzie tylko kwestia czasu aż wyjdą Mega procek + karta graficzna który pociągnie to a może i więcej z dużo lepszymi fajerwerkami :)

mikel1994

2012-02-12, 11:49
Pan kapitan napisał/a:


Pięć lat niby różnicy nie robi ? Powiedz to trzynastolatkom.



Jakby mi jakiś trzynastolatek nie pasował to po prostu bym nie wdawał się z nim w dyskusję.

A teraz zejdę na Twój poziom;
przyznaj się, najbardziej wk***ia Cię to, że poucza Cię 5 lat młodszy gość, który nawet nie jest jeszcze na studiach. Gdyby Ci napisał to ktoś inny to byś przyjął do wiadomości i zamknął japę, a tak zgrywasz ch*j wie kogo przez kabel.

Miłego dalszego życia bo i tak umrzesz, pozdrawiam serdecznie.