18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Koszulki Auschwitz

aleksander6 • 2013-09-14, 13:59
Nawet nie wiem co powiedzieć. Gdyby nie zginęło tam ~150 tys. Polaków miałbym to głęboko w dupie, a tak to autora tego gówna :wisielec:






źródło widoczne

BongMan

2013-09-14, 14:14
Pojawiają się słowa "Nazi, Hitler, Holocaust, Poland, Jewish", a nie ma ani słowa o germany (celowo z małej). Patrzcie, nawet tutaj k***y chcą się wybielać i unikać odpowiedzialności.

Nejm

2013-09-14, 14:35
Cytat:

germany (celowo z małej)



Cytat:

k***y chcą się wybielać



Oh ty mój ukryty przekazie

Dymekx

2013-09-14, 14:58
W Auschwitz Polacy ginęli masowo ale my wyleczyliśmy się z tych kompleksów, dlatego z czystą przyjemnością bym ją kupił i przechadzał się przed nosem wycieczkowiczów z Izraela. Widok ich zszokowanych i zbulwersowanych min był by najlepszą nagrodą :D

____

2013-09-14, 15:15
w Aushwitz chyba głównie ginęli Polacy i inne nacje w mniejszej ilości, żydzi byli w Birkenau (jakoś tak kojarzę)

Ramasjang

2013-09-14, 19:25
@up czepiasz się szczegółów, to była cała siatka obozów, które nazywały się kolejno Auschwitz I, Auschwitz II - Birkenau i Auschwitz III - Monowitz, wszystkie te obozy były całym zespołem i miały jeden główny człon nazwy, dlatego mówi się ogólnie "Auschwitz" na nie wszystkie. Co do samego postu to trochę jestem zdziwiona, że administracja eBay pozwoliła coś takiego sprzedawać na ich aukcjach, gdyby ktoś sprzedawał koszulki z napisem "Muslimy to pały" lub coś w tym stylu to dopiero byłaby afera...

In...........eo

2013-09-14, 19:38
@Ramasjang, pie**olisz suko, że głowa boli, ma rację k***a człowiek! Potem się dziwią Polacy czemu wszyscy o nich zapominają i zakłamują historie.

A każdy kto sprzedaję to ścierwo i kupuje powinień sam do takiego obozu trafić. Zmienilibyście zdanie gdyby was karmili truchłem żydowskim i kazali zapie**alać jak w kamieniołomach, a szanse na wasze przeżycie były by jak wygrana w lotto.

Vinewood

2013-09-14, 21:16
ten ktoś kocha Auschwitz a ja kocham, np. Gdańsk :/

Płyta_Gnojowa

2013-09-15, 09:46
Widzę, że czarny humor jest zabawny, tylko jeśli nie dotyczy naszych kochanych sadystów...

defcon1

2013-09-15, 14:47
Na sznur! Z pewnych rzeczy się można pośmiać w towarzystwie sadolskim, ale noszenie takiej koszulki to zwyczajna ignorancja!

platwi

2013-09-15, 15:01
BongMan napisał/a:

Pojawiają się słowa "Nazi, Hitler, Holocaust, Poland, Jewish", a nie ma ani słowa o germany (celowo z małej). Patrzcie, nawet tutaj k***y chcą się wybielać i unikać odpowiedzialności.


Juz to mowilem, ale powtorze, masz k***a paranoje...

Chachał

2013-09-15, 15:12
Fajna koszulka.


///
mieszkaniec Oświęcimia

nanab

2013-09-15, 15:15
Gdzie to można kupić? Jakiś link?

Ramasjang

2013-09-15, 15:18
UltorMatrix napisał/a:

@Ramasjang, pie**olisz suko, że głowa boli, ma rację k***a człowiek! Potem się dziwią Polacy czemu wszyscy o nich zapominają i zakłamują historie.



Za tę sukę powinieneś dostać w ten kaczy pysk, przygłupi śmierdzący padalcu. Gdybyś czytał posty trochę bardziej dokładnie i przede wszystkim rozumiał co czytasz, to byś tak pośladów nie spinał - koleś nade mną przyczepił się nazwy, że w Auschwitz ginęli Polacy, a w Birkenau ginęli Żydzi - poprawiłam go jedynie że tak właściwie to wszystkie te obozy nazywały się Auschwitz z głównej nazwy i miały dodawany dodatkowy człon od nazwy miejscowości w której się znajdowały - czysta, historyczna poprawka zjebie, nigdzie nie napisałam że tej racji nie ma, bo oczywiście że ma, ja poprawiłam jedynie szczegół. Widać właśnie, jak bardzo dbasz o Polskę i jej historię, nie wiedząc o czym pisałam, miernoto życiowa.

W dalszej części swojej wypowiedzi napisałam, że dziwię się czemu administracja eBay nie zbanowała takiej aukcji, bo gdyby była podobna aukcja obrażająca np. ciapatych to zaraz byłby podniesiony medialny alarm, a w takim przypadku jest cisza. Naucz się czytać ze zrozumieniem i wyciągać wnioski, przychlaście.