18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Koszulki Auschwitz

aleksander6 • 2013-09-14, 13:59
Nawet nie wiem co powiedzieć. Gdyby nie zginęło tam ~150 tys. Polaków miałbym to głęboko w dupie, a tak to autora tego gówna :wisielec:






źródło widoczne

nanab

2013-09-15, 16:18
Zamówione, nie mogę się doczekać spacerku po mieście like a boss

Małg0rzata

2013-09-15, 16:20
Czegoś tu nie rozumiem: płaczecie jakie to straszne, że Polaków zabijali, a najchętniej (wnioskuję po komentarzach) pozabijalibyście wszystkich z tych Polaków, którzy mają odmienne poglądy od was. Wśród tych Polaków znalazłby się zapewne nie jeden gej, i nie jeden żyd, cygan itd. ...


Miłosierni patrioci, którzy kochają ludzi tylko w imię państwa... Chciałabym was uświadomić: Polska istnieje wyłącznie jako umowa społeczna - to, czego bronić się deklarujecie, to ludzie, którzy dzielą z wami przywiązanie do idei Polski - a części z nich programowo nienawidzicie.

Promek

2013-09-15, 16:34
nanab napisał/a:

Gdzie to można kupić? Jakiś link?




ślepy jesteś? Wiocha.pl :lol:

Browaryt

2013-09-15, 16:57
To wszystko jest ch*j poczytajcie sobie o dachau oraz innych obozach na ziemiach niemieckich... tam to dopiero była sieka

zielak300

2013-09-15, 19:51
Ramasjang napisał/a:



Za tę sukę powinieneś dostać w ten kaczy pysk, przygłupi śmierdzący padalcu. Gdybyś czytał posty trochę bardziej dokładnie i przede wszystkim rozumiał co czytasz, to byś tak pośladów nie spinał - koleś nade mną przyczepił się nazwy, że w Auschwitz ginęli Polacy, a w Birkenau ginęli Żydzi - poprawiłam go jedynie że tak właściwie to wszystkie te obozy nazywały się Auschwitz z głównej nazwy i miały dodawany dodatkowy człon od nazwy miejscowości w której się znajdowały - czysta, historyczna poprawka zjebie, nigdzie nie napisałam że tej racji nie ma, bo oczywiście że ma, ja poprawiłam jedynie szczegół. Widać właśnie, jak bardzo dbasz o Polskę i jej historię, nie wiedząc o czym pisałam, miernoto życiowa.

W dalszej części swojej wypowiedzi napisałam, że dziwię się czemu administracja eBay nie zbanowała takiej aukcji, bo gdyby była podobna aukcja obrażająca np. ciapatych to zaraz byłby podniesiony medialny alarm, a w takim przypadku jest cisza. Naucz się czytać ze zrozumieniem i wyciągać wnioski, przychlaście.



Uspokój się. Tak poważne tematy zarezerwowane są dla facetów.

maxiking

2013-09-15, 20:09
Ramasjang napisał/a:

@up czepiasz się szczegółów, to była cała siatka obozów, które nazywały się kolejno Auschwitz I, Auschwitz II - Birkenau i Auschwitz III - Monowitz, wszystkie te obozy były całym zespołem i miały jeden główny człon nazwy, dlatego mówi się ogólnie "Auschwitz" na nie wszystkie.



"Szczegółem" nazywasz taki bardzo ważny fakt?! Niżej daje link do krótkiego filmiku z byłym więźniem obozu, który uświadomi Cię że to NIE JEST szczegół! Ciekawy jestem jego reakcji gdybyś powiedziała mu w prosto w oczy że to był szczegół... zapewne otrzymałabyś soczystego liścia.. Osobiście to wk***iłaś mnie swoim postem, rzadko loguję się tutaj.

LINK: https://www.youtube.com/watch?v=8to1nJpkxw4

Ramasjang

2013-09-15, 20:29
@maxiking Chodziło o to, że jego wypowiedź brzmiała jakby nie wiedział, że wszystkie nazywały się Auschwitz z głównej nazwy, jako cała siatka obozów. Szczegółem nie nazwałam tego, że Polacy i Żydzi byli w oddzielnych obozach, bo z tym miał rację niekwestionowaną - po prostu napisał swoją wypowiedź w sposób mylący, jakby twierdził że Birkenau byłą swoistą nazwą tego obozu. Czepnęłam się (o ile można to nazwać czepnięciem się, dla mnie to po prostu szersze rozwinięcie myśli...) tylko i wyłącznie nazwy, a nie tego gdzie trafiali Polacy, a gdzie Żydzi. Wy jak widać rodowite Sadole musicie mi wkładać w usta rzeczy, których nie powiedziałam, wyzywać jak "kolega" wcześniej i dorabiając całe teorie nt. mojej wypowiedzi, które wcale nie dotyczą tego wszystkiego co wytykacie - na siłę próbujecie awanturę wywołać, doszukując się drugiego dna w czyichś wypowiedziach? Czy po prostu czujecie parcie na szkło żeby zaprezentować swoją wiedzę i zamiast napisać to w normalny sposób w komentarzu, Wy wolicie się przyczepić do czyjegoś posta na siłę?

@Zielak300 - Dobrze, 15-letni dorosły mężczyzno.

xplorer

2013-09-15, 23:27
Zeby nei zginelo tam 150tys polakow ? Przeciez to byli POLSCY zydzi... Twoi dziadkowie ryzykowali zyciem zeby ich ratowac gdzies w piwnicach przed holokaustem a Ty sie na nich wypinasz jak rasowy nazista? Co oni Ci zrobili ? Gdyby byliw tym kraju do dzis moze bysmy mieli sprawna gospodarke. Pomijajac fakt ze w stanach polaka najszybciej zyd zatrudni. Dla mnie Ci co maja problem z zydami to polscy nazisci do pieca z wami

Gienek2

2013-09-16, 12:55
tak otępiają ludzi.... robią koszulki wszystko jest k***a takie piękne, cal of duty k***a, koszulki dla każdego ale raniące masę osób wszystko k***a, amerykańskie filmy typu rambo , zabili go i uciekł pokonując armię wroga i 5 pańśtw sąsiadujących, to wszystko wg mnie ażeby zwykli ludzie nastawili się podświadomie, mętalnie na walkę i wojnę do której dążą bankowe sk***ysyny i tylko dzięki internetowi ludzie mają siłę.

Gdyby nie internet to to, co podaje prasa, telewizja, radio w danym okręgu nie przedostałoby się do reszty świata, nie mogło by zostać nawet skonfrontowane z własnym myśleniem, wtedy mamy świat lemingów na 100 %.

RDX

2013-09-16, 17:07
co się czepiacie?
koszulki promujące miasto, wyglądają ja te z napisem "I v Wawa" albo "I v Kr" tyle że promują Oświęcim :P
Niemcy produkowali koszulki w biało-błękitne prążki z symbolami na ramieniu (gwiazdka-żyd, trujkącik-gej...)
chodzenie w takim czymś byłoby propagandą, ale to są powiedzmy "niewinne"
z resztą w oświęcimiu mieszka 60tyś ludzi więc czemu nie mieliby mieć koszulek z nazwą swojej miejscowości skoro mniesze miasta mają??*

*żart, powinno pisać "Oświęcim" a nie "Auschwitz"! jeb*ć ich!