18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Koszerna restauracja

BongMan • 2012-07-22, 14:46
Mosze otworzył koszerną restaurację. W oknie umieścił napis : "Arabom wstęp wzbroniony". Jednak parę dni później do restauracji wchodzi typowy Arab. Gość zamawia kanapkę - kasjer szybko wybiega na zaplecze do biura i pyta:
- Mosze co ja mam zrobić?
Żeby uniknąć skandalu i nie przysporzyć złej sławy lokalowi Żyd mówi kasjerowi, by ten sprzedał Arabowi kanapkę, ale by policzył mu podwójnie, co oduczy go przychodzenia tutaj. Kasjer błyskawicznie wykonał polecenie.
Cóż z tego skoro następnego dnia Arab zjawił się ponownie i tym razem zamówił cały obiad.
- Policz go potrójnie - mówi Mosze do kasjera - Damy mu solidną nauczkę i więcej tu nie przyjdzie !
Arab zjadł posiłek, zapłacił bez narzekania i wychwala jakość posiłku. W końcu prosi o zarezerwowanie stolika na wieczór tego samego, dnia dla jego dziesięciu przyjaciół.
- Ok - mówi Mosze do kasjera - ale policzymy ich dziesięciokrotnie.
Arab zjawia się wieczorem, zamawia ogromna kolację i płaci bez narzekania, dodatkowo nagradzając obsługę sowitym napiwkiem. Następnego dnia w oknie Mosze umieścił napis : "Żydom wstęp wzbroniony".

lu...........5z

2012-07-22, 15:02
Jestem z Ciebie dumny Bongi.

Dobry żart, trzyma w napięciu, są emocje, jest jebnięcie na końcu.

PIWO

oby tak dalej

Plastikowy__Pan__Jezus

2012-07-22, 15:26
k***a czepiacie siÄ™ go, ale on przynajmniej coÅ› robi dla dobra portalu, a wy co?!
ciągłe narzekania jak im źle i ch*jowo

r4f43ll

2012-07-22, 15:28
nie najgorszy ten żarcik, niestety przewiduję korektę trendu wzrostowego ;/

go...........et

2012-07-22, 15:51
@Lukasz, no wiesz, jak jest arab to zwykle jest bardzo prawdopodobne, ze bedzie jebniecie.

Demolka90

2012-07-22, 16:44
BongMan ja nie chce nic mowic bo mam wyj***ne kto co wrzuca ale ludzie na innych stronach znaja Ciebie nie znajac kim jestes tutaj, powstaja o Tobie piesnie i legendy oby tak dalej a moze zostaniesz moderatorem haha

lu...........5z

2012-07-22, 18:02
Ten caly hejt na Bongiego to fikcja. Przeciez tak naprawdę Bongi stał się kultowy dzięki swoim żarcikom, nieraz suchym. Serio.

Wystarczy ze Bongi wejdzie do burdelu i juz wszystkie dupy jego za free.

Speedballwtf

2012-07-22, 20:25
~Plastikowy Pan Jezus
Cytat:

on przynajmniej coÅ› robi dla dobra portalu


posrałem się ze śmiechu

JÃ...........ki

2012-07-22, 20:30
www.bongmansdesert.pl -najlepszy internetowy zbiór sucharów...można coś takiego założyć :amused:

stich69

2012-07-22, 20:30
@~Plastikowy Pan Jezus
LOL jeszcze hejta nie było a już broni bonga O_O ludzie, wy naprawdę jesteście pie**olnięci po całości. Obie strony "konfliktu"

PiotrTAG

2012-07-22, 20:52
Kawał o typowym żydzie.A dla ciebie zasłużone Piwo :piwo:

orzeszwmorde

2012-07-22, 20:57
Plastikowy Pan Jezus, Józef Piłsudski,
Jezus, Maria und Josef....
...Napisałbym że Bóg Was opuścił, ale....
...zrobiła to Maria...

ĸuń

2012-07-22, 21:10
Józef Piłsudski napisał/a:

www.bongmansdesert.pl -najlepszy internetowy zbiór sucharów...można coś takiego założyć :amused:



Speedballwtf napisał/a:

posrałem się ze śmiechu



I mówią to ludzie, którzy mają dwa, trzy tematy :facepalm:

do...........ne

2012-07-22, 21:11
ja pie**ole- jeśli istnieją taki stronki jak pisał Demolka90 to średnia wieku na portalu waha się zapewne w okolicach 13-15 roku życia a większość z nich to napinacze z 11cm w bicepsie, którzy sami chodzą "rozj***ć" kozaków z innych osiedli bo przecież mają taką łapę( z tatuażem z henny), że z 10 lamusami poradzą sobie bez problemu.
Pozostała niewiele mniejsza część to domowe koniotrzepy, które grają 24/7 w tibie

*takie

Lumpy1

2012-07-22, 21:40
warny lecÄ… za BongMana :dead: