18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Koszerna restauracja

BongMan • 2012-07-22, 14:46
Mosze otworzył koszerną restaurację. W oknie umieścił napis : "Arabom wstęp wzbroniony". Jednak parę dni później do restauracji wchodzi typowy Arab. Gość zamawia kanapkę - kasjer szybko wybiega na zaplecze do biura i pyta:
- Mosze co ja mam zrobić?
Żeby uniknąć skandalu i nie przysporzyć złej sławy lokalowi Żyd mówi kasjerowi, by ten sprzedał Arabowi kanapkę, ale by policzył mu podwójnie, co oduczy go przychodzenia tutaj. Kasjer błyskawicznie wykonał polecenie.
Cóż z tego skoro następnego dnia Arab zjawił się ponownie i tym razem zamówił cały obiad.
- Policz go potrójnie - mówi Mosze do kasjera - Damy mu solidną nauczkę i więcej tu nie przyjdzie !
Arab zjadł posiłek, zapłacił bez narzekania i wychwala jakość posiłku. W końcu prosi o zarezerwowanie stolika na wieczór tego samego, dnia dla jego dziesięciu przyjaciół.
- Ok - mówi Mosze do kasjera - ale policzymy ich dziesięciokrotnie.
Arab zjawia się wieczorem, zamawia ogromna kolację i płaci bez narzekania, dodatkowo nagradzając obsługę sowitym napiwkiem. Następnego dnia w oknie Mosze umieścił napis : "Żydom wstęp wzbroniony".

HAL-9000

2012-07-22, 23:19
Akurat jestem High i w sumie spodobał mi się ten kawał :) . Piwo!

milk_powder

2012-07-23, 00:48
a za co luka5z dostał ostrzeżenie? oO

Nutaharion

2012-07-23, 12:31
Żyd na końcu nie pasuje. Oni narzekają, że drogo przecież i zawsze chcą płacić jak najmniej.

KlapkiKubota

2012-07-23, 15:17
Czytam, i mówie sobie ale suchar, ale potem spojrzałem na nick :)

pablocool

2012-07-24, 00:14
było zaskoczenie znaczy dobry dowcip :)

NWC

2012-07-25, 21:53
Tyle piw a kawał do pupy :(