18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Johny

2013-10-08, 21:09
Ach, pomyśleć że znajdą się tak naiwni ludzie którzy wierzą w takie historyjki. Ludziom zanika chyba zdolność racjonalnego myślenia i analizowania pewnych faktów. Wszyscy tam wyżej (czytaj bogata elita świata) manipulują nami w każdej sferze życia i robią debili... i to im się udaje niestety;/

BoomShakaLaka

2013-10-08, 21:10
Rozowy-Murzyn napisał/a:

Dlaczego ci kosmici zawsze zostawiają wiadomości w zbożu?



Bo studenci mają ograniczony budżet i łatwiej jest im zrobić wzorek w zbożu niż nadać wiadomość tak by przyszła z kosmosu jako potencjalna odpowiedz.

Z drugiej strony obce cywilizacje mogą mieć zadziwiająco specyficzne poczucie humoru i robią na złość ludziom, którzy wydali miliardy na budowe satelit mających odbierać sygnały od tychże ufoludków.

mat88

2013-10-08, 21:12
co tu robi ta bajka?

Sponsorka

2013-10-08, 21:13
No jaaasne... przeciez jacys tam kosmici, gdzies tam w p*zdziec daleko wymyslili sobie taki sam kod ASCI i do tego porozumiewaja sie jezykiem angielskim o.O ... ehh ten wplyw amerykanskich filmow...

Rakol

2013-10-08, 21:17
ptaki latają kluczem

stonefenix

2013-10-08, 21:21
ja pie**ole, jak można wierzyć w znaku w zbożu lol :homer:

Znaki *

st_kpr

2013-10-08, 21:23
ale wy jesteście k***a ograniczeni :lol:

Ch...........KI

2013-10-08, 21:30
Jeśli już, to kosmici przekazaliby nam taki znak:









A tak naprawdę to ta pani robi znaki w zbożu:




:-D

Psilocke

2013-10-08, 21:31
Ja zasadniczo mam tylko nadzieję, że za mojego życia okaże się czy jesteśmy sami czy nie.
Do panów twierdzących, że gdzieś tam ktos nie mógł wymyślić tego samego co my. Zobaczcie jacy byliśmy tysiąc lat temu. Napie**alaliśmy się scyzorykami po krzakach a teraz w kieszeni w szajsfonie trzymam więcej wynalazków i technologii niż powstało przez te pierwsze 1000 lat. Jeśli jest gdzieś cywilizacja istniejąca 100, 200, 500 tysięcy lat to mogą już być nawet niewidzialni i siedzieć u was w pokoju patrząc jak fapujecie.
Typowe zamknięte horyzonty. My to się możemy rozwijać ale inni to już nie. Jesteśmy naj a NAJbardziej mamy NAj***ne w głowach.

czesier

2013-10-08, 21:32
Jeśli odkryjemy ufo to na pewno k***a nie będzie miało dużej głowy i nie będzie zielone ! tak my je sobie wyobrażamy, jest bardzo małe prawdopodobieństwo że trafiliśmy na ślepo w ich wygląd :)

solight

2013-10-08, 21:34
Johny napisał/a:

Ach, pomyśleć że znajdą się tak naiwni ludzie którzy wierzą w takie historyjki. Ludziom zanika chyba zdolność racjonalnego myślenia i analizowania pewnych faktów. Wszyscy tam wyżej (czytaj bogata elita świata) manipulują nami w każdej sferze życia i robią debili... i to im się udaje niestety;/


Tak to bush na wakacjach pantofelkami wydeptal. Gratuluje inteligencji.

Psilocke napisał/a:

Ja zasadniczo mam tylko nadzieję, że za mojego życia okaże się czy jesteśmy sami czy nie.
Do panów twierdzących, że gdzieś tam ktos nie mógł wymyślić tego samego co my. Zobaczcie jacy byliśmy tysiąc lat temu. Napie**alaliśmy się scyzorykami po krzakach a teraz w kieszeni w szajsfonie trzymam więcej wynalazków i technologii niż powstało przez te pierwsze 1000 lat. Jeśli jest gdzieś cywilizacja istniejąca 100, 200, 500 tysięcy lat to mogą już być nawet niewidzialni i siedzieć u was w pokoju patrząc jak fapujecie.
Typowe zamknięte horyzonty. My to się możemy rozwijać ale inni to już nie. Jesteśmy naj a NAJbardziej mamy NAj***ne w głowach.


Haha dobre szczegolnie z tym fapaniem :D Masz piwko ;)

EdmundKemper

2013-10-08, 21:36
Johny napisał/a:

Ach, pomyśleć że znajdą się tak naiwni ludzie którzy wierzą w takie historyjki. Ludziom zanika chyba zdolność racjonalnego myślenia i analizowania pewnych faktów. Wszyscy tam wyżej (czytaj bogata elita świata) manipulują nami w każdej sferze życia i robią debili... i to im się udaje niestety;/



A jakim trzeba być ograniczonym i egoistycznym żeby wierzyć, że jesteśmy jedynymi istotami zdolnymi do podróży międzyplanetarnych. Skoro Wszechświat jest nieskończenie wielki to nie możemy wykluczać niczego. Poza tym nie wierzę gatunkowi, który woli patrzeć w niebo i kolonizować inne planety niż naprawić tą, na której żyje.

Sponsorka

2013-10-08, 21:38
@Psilocke: jeśli pisałeś to do mnie to zdeczka tego nie ogarnąłeś... napisałem że (wg mnie (praktycznie)) niemożliwym jest to żeby "jakieś tam kosmity" wymyśliły dla siebie język angielski oraz identyczny kod (ASCI). Szczerze wierzę, że jednak gdzieś tam ktoś jeszcze istnieje ale nie sadze żebyśmy się kiedykolwiek mogli spotkać. No chyba że nauczymy się przemieszczać z prędkością światła do kwadratu i zwiedzimy cały wszechświat w stosunkowo krótkim czasie.

minetek

2013-10-08, 21:39
Tak się właśnie zastanawiam czy wysyłając ten komunikat nazi ziemscy geniusze nie wyj***li im w piździec 200 hektarów buraków ćwikłowych i w ten sposób tamci chcieli się zemścić - gniotą tu i tam pola zboża (jak wiadomo z mąki robi się chleb itd itp) więc są pewni że teraz zdychamy z głodu.....
dobra nie pije więcej harnasia...

Amraith

2013-10-08, 22:05
minetek napisał/a:

Tak się właśnie zastanawiam czy wysyłając ten komunikat nazi ziemscy geniusze nie wyj***li im w piździec 200 hektarów buraków ćwikłowych i w ten sposób tamci chcieli się zemścić - gniotą tu i tam pola zboża (jak wiadomo z mąki robi się chleb itd itp) więc są pewni że teraz zdychamy z głodu.....
dobra nie pije więcej harnasia...


To ma więcej sensu niż wszystkie historie o UFO...