18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kościół Latającego Potwora Spaghetti vs Gazeta Polska Codzie

Stefan213 • 2013-03-14, 16:31
Jako,że nie dziala dodawanie filmów z youtube, daje tutaj linka do wideo Link do dyskusji

Brona_Talerzowa

2013-03-14, 22:41
Tylko, że ten twór jakim jest potwór spagetti powstał w celu pokazania absurdalności innych religii, ale oczywiście znaleźli się idioci, którzy teraz pie**olą o objawieniu i udają, że wierzą. Żenada...

blendziooh

2013-03-14, 22:54
Po lewej stronie widzę ograniczonego człowieka, typowy cwaniaczek, prawdopodobnie fanatyk swojej religii. Największym fenomenem tej "religii" jest to, że przeciwnicy sami do końca nie wiedzą co odpowiadać, bo co? "Latający potwór nie istnieje, ale Bóg istnieje" - nielogiczne, ponieważ ja mam takie samo prawo wierzyć w latającą klawiaturę jak on w Boga. Dowodów też nie ma, pozostaje wiara.
Nie chce, abyście widzieli we mnie jakiegoś ateistę, ja wam tylko tłumaczę, że nie można być ograniczonym.
Na samym końcu wspomnę o wiernych katolikach na tej stronie: Co wy tu k***a robicie? Na harda wchodzicie, gołe baby oglądacie, konia walicie, trupy oglądacie, murzynów wyzywacie, muzułmanów wyzywacie...ekhem... Proponuję zastanowić się, czy czasami podstawą chrześcijaństwa nie jest miłość do bliźniego swego. A w większości katolików siedzi niestety, ale hipokryzja.

sebeks

2013-03-14, 22:56
ale cham i prostak z tego redaktora :D jego sekta nie znosi konkurencji

siwybis

2013-03-14, 23:03
Żeby było śmiesznie, facet z tego kościoła spaghetti całkiem mądrze mówi. Człowiek bez wypranego katolicyzmem mózgu, myślę że opowiedział by się jednak za pastafarianinem:)

ma...........we

2013-03-14, 23:03
Cytat:

Co wy tu k***a robicie? Na harda wchodzicie, gołe baby oglądacie, konia walicie, trupy oglądacie, murzynów wyzywacie, muzułmanów wyzywacie...


Spoko, wyspowiadają się i znowu będzie git. To trochę jak granie na kodach...

Milion baksów

2013-03-14, 23:10
Całkiem niezła ta prowadząca jest.

knsad

2013-03-14, 23:11
niby katololik a kulturalny, dziwne...

typo

2013-03-14, 23:28
@up: czemu dziwne? Znam wuchte kulturalnych katolików. Pewnie Ty też, ale to takie fajne się polansować prostackim hejtem na katolików.

ch*j z tym, wracając do tematu, to sam pomysł gitny - nie wiem tylko czemu takiego niemedialnego gościa wybrali. Widać, że nawet przy piwie nic dobrze nie opowiada.

Sam kościół Latającego Potwora Spaghetti (FSM) jest równie absurdalny co każda inna religia. k***a, serio ale gościu co zapie**alał po wodzie i zmieniał ją w wino - mało wiarygodne. Równie prawdopodobne co Potwór Spaghetti. Ludzie wierzący mówią - ale zaraz, zaraz, to jest coś innego, w naszą religię wierzy więcej osób i istnieje od tysięcy lat.

Zajebiście, ludzie którzy wierzą od tysięcy lat, że za wyj***nie się w powietrze przed amerykańskim supermarketem dostaną 72 dziewice. Na zawsze. Dziewice?! Albo, że jak powiesz gościowi na ucho w budzie z drewna co zrobiłeś, źle to ciebie Bóg wysłucha i odpuści grzechy? Wierzą, też że nawet jak byłeś super człowiekiem, ale nie wierzyłeś, że facet został rozj***ny na krzyżu, po czym po 3 dniach wylazł z grobu i miał matkę zapłodnioną przez anioła bez stosunku płciowego, to będziesz się na wieki smażył w piekle?!

NO k***a, historia godna pozazdroszczenia, nic tylko naśladować.

Zresztą, co się będę wk***iał. Niech sobie wszyscy wierzą w co chcą, tylko po cichu, we własnym gronie. A nie, że człowiek włącza telewizor a tam przez 24 godziny na dobę o papieżu napie**alają, albo o problemach kościoła. Taki zastępczy temat, coś się źle dzieje, akurat nie ma żadnej matki co by swoje dziecko zaj***ła, to ch*j, namącimy coś z kościołem.

I zajmują się potem trolle na wiejskiej gównami zamiast gospodarką. Tępe ch*je jedne

Marian Pudzianowski

2013-03-14, 23:49
Haha, typek po lewej typowy idiota i katol, który myśli, że jego religia jest to najlepszą i najbardziej właściwą dla społeczeństwa, czyli w skrócie: kolejny debil pokroju Cejrowskiego.

Dobrutro

2013-03-15, 00:00
Lepszy taki zepsuty katolicyzm, którzy miał wpływ na tworzenie kultury europejskiej i przetrwanie jej tradycji. Niż import większej ciemnoty z Indii, czy Tybetu. Nie mówiąc już o islamistach. Jestem ateistą, ale moją pasją jest historia. I trzeba mieć przynajmniej podstawową jej znajomość by wiedzieć, że to dzięki kościołowi przetrwała wiedza starożytnych uczonych po rozpadzie Rzymu pod naporem barbarzyńców. To dzięki kościołowi kultura "podbitego" imperium asymilowała kulturowo barbarzyńców pod szyldem łaciny i miała wpływ na tworzenie języków narodowych w tym polskiego. To dzięki kościołowi Europa miała wspólną wyższą ideologię, dzięki czemu potrafiła się przeciwstawić Imperium Arabskiemu. To dzięki kościołowi święta które obchodzimy, czy to jako wierzący czy to tradycyjnie jako ateiści nawet są tymi samymi dniami w których świętowali nasi pogańscy przodkowie. Bo kościół nie był głupi i tradycje i święta pogan podszył swoimi. I to uniwersalnie dla całej Europy od Celtów, Germanów przez Słowian i innych. Więc wolę katabasa po sąsiedzku co pluje jadem, niż dzikiego koczownika co mi łeb by chciał urżnąć. Tolerancja się skończy, gdy większość w Europie będzie chodzić do meczetów, wtedy wszystkie przywileje gejów i przywilej "nie wierzenia" będą cofnięte pod karą śmierci. Wtedy większość zatęskni na stare lata za facetami w czarnych kieckach.

Zl...........ny

2013-03-15, 00:23
sebeks napisał/a:

ale cham i prostak z tego redaktora :D jego sekta nie znosi konkurencji



Gość był stanowczy i nie dał sobie w kaszę dmuchać. Was dewianci trzeba napie**alać pałą przez łeb, może nauczycie się w końcu szacunku dla innych wyznań/religii.

korinogaro

2013-03-15, 00:24
No tak kościoła to bym nie wychwalał. Religia ogólnie jest czynnikiem cementującym społeczeństwa. Ta wiedza która przetrwała (fakt przetrwania) nie jest wyrazem przezorności czy bystrości kościoła jako instytucji, a zapędów totalitarnych bo kościół chciał mieć wszystko czym mógł panować nad motłochem u siebie, nawet wiedzę. Co do ochrony europy przed podbojem to skutek istnienia ogólnoeuropejskiej dominującej religii a nie samej instytucji kościoła. Jeśli chodzi o święta to pokrywają się ze świętami pogańskimi nie z powodu "sprytu" kościoła tylko faktu że ludzie nawet po chrzcie mieli wyj***ne na święta kościelne więc to kościół został zmuszony do dostosowania się.
Jednak nie powinno być hejtu na katolików bo jak długo ktoś nie jest oderwany od rzeczywistości (nie jest fanatykiem) i zachowuje się zgodnie z 10ma przykazaniami to zwyczajnie nie jest k***ą. To czy zachowuje się porządnie wynika z jego wychowania wyniesionego z domu czy z lęku przed piekłem to mnie nie obchodzi.
Tak samo nie powinno byś hejtu na ludzi od potwora spaghetti, w końcu ich wersja 10ciu przykazań wskazuje co robić żeby nie by k***ą tylko w bardziej nowoczesny sposób. Jak by nie patrzeć oba wyznania w swoim jądrze zmierzają do tego samego, do wskazania drogi do tego jak być dobrym człowiekiem. Jedyna różnica jest taka, że Spaghetti jest przyjaźniejszy od Jahwe i przez to bardziej "user friendly".

Marian Pudzianowski

2013-03-15, 01:33
@ Dobrutro, a czy ktoś temu przeczy, co piszesz? Nie. I wszędzie musicie wj***ć te gadkę o tym, że ciapaci będą nami rządzić za x lat?

Dobrutro

2013-03-15, 01:38
Marian Pudzianowski napisał/a:

@ Dobrutro, a czy ktoś temu przeczy, co piszesz? Nie. I wszędzie musicie wj***ć te gadkę o tym, że ciapaci będą nami rządzić za x lat?



Ziefff.. Coś jeszcze? Zresztą to oczywisty fakt statystyczny. Jedyne co mnie wkurza, że zwala się że "ciapaci" żerują na socjalu w Zachodniej Europie. Skoro tam jest taki super socjal to czemu europejczycy nie mnożą się na równi z Arabami? Skoro mają te same przywileje socjalne. Od zwykłe ludzkie wygodnictwo. Jeżeli teraz przeważnie Europejczyk nie ma dzieci wcale, jedno, góra dwoje to co osiągamy? To, że albo pokoleniowo ubywa dwie osoby, jedna lub sporadycznie zachowuje się równowaga. Ludzie przestali myśleć na przyszłość, co zresztą widać w mentalności. Zlikwidować państwowe emerytury i niech się ludzie biorą za produkcję dzieci, które ich będą na stare lata utrzymywać. Kto nie ma dzieci, jego problem. Trzeba przeciwdziałać na przyszłość.