18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kościół chce pieniędzy

lemo1029 • 2014-01-21, 13:57


jeśli było to w kosmos i japa

tak ukradzione z wiochy i ch*j

Vinewood

2014-01-21, 14:11
A co on k***a, predator że sie go boją?

TRQPL

2014-01-21, 14:12
No właśnie czego się oni boją.

Artykuł na poziomie Faktu.

przyp.

raab

2014-01-21, 14:23
@Vinewood ma racje. Powinni wziąć skarpetę z piskiem jebnąć parę szybkich przez cymbał i by mu się dziesięcina odwidziała. Średniowiecze kurka wódka.

saves

2014-01-21, 14:51
A dzieci może jeszcze mu mają śmietanę z kolan zlizywać? Według grafiku oczywiście.

cys23

2014-01-21, 14:57
Ciemni ludzie boją się o swoją opinię wśród innych ciemnych ludzi.

Nattfrost

2014-01-21, 15:04
Cytat:

No właśnie czego się oni boją.


Są katolikami, więc boją się księdza. Ciemny lud będzie robił wszystko, co klecha powie.

hello_world

2014-01-21, 15:24
Jak już kiedyś Korwin mówił. Za jego kadencji zwrócił się z pytaniem kto ma w Polsce prawo do pobierania podatków to otrzymał odpowiedź że prawo jest tak zagmatwane, że nie można przedstawić takiego organu. Księżul skorzystał z tej luki i żyje na bogato. Ja też mogę narzucić sąsiadom podatek od tego, że muszę z nimi mieszkać i nikt mi nic nie zrobi. A jeżeli zrobią i uzasadnią to ja z chęcią pojadę do księżula i podam go do sądu na tym samym uzasadnieniu co mnie by oskarżyli. Ot co.

Ra...........PL

2014-01-21, 15:33
Przepisy kodeksu wykroczeń stanowią, że każdy, kto bez wymaganego zezwolenia lub wbrew jego warunkom organizuje lub przeprowadza publiczną zbiórkę ofiar, podlega karze grzywny.
Czyn taki może być popełniony umyślnie. Warto zauważyć, że ustawodawca wprowadził także karalność podżegania (nakłaniania) i pomocnictwa (ułatwiania).



BongMan

2014-01-21, 15:51
No i jak tu szanować tych pie**olonych, dzieciojebiących, pazernych, bezczelnych, obłudnych nierobów? To gówno powinno zniknąć z naszego kraju, zostać wypie**olone na kopach. Prawdziwie wierzący człowiek do kontaktu z bogiem nie potrzebuje bandy cwaniaków w sukienkach, którzy z religii zrobili sobie biznes.

alhazar

2014-01-21, 16:36
Panowie, takie rzeczy to tylko na wsi. Oczywiście bez obraz dla mieszkańców. W mieście, gdyby ksiądz zrobił coś takiego, to ludzie zlinczowaliby go przy pierwszej lepszej okazji. U mojej babci na wsi, ksiądz czyta nazwiskami, kto ma kościół sprzątać, lub, kto ma coś zrobić przy kościele: naprawić kontakt, coś podmalować. Ja rozumiem, jeśli ktoś robi to z dobre woli, ale nie pojmuję jak można sobie dać takie coś narzucić. U tej samej babci, ksiądz na pasterce powiedział, że wie, kto był u spowiedzi przed świętami, a ci co nie byli u niego będą tłumaczyć się jak przyjdzie po kolędzie. Przecież to k***a chore jest. A najlepiej doj***ł w pierwszy dzień świąt, że mało młodych się żeni, że taki seks to grzech...........a naprzeciwko kościoła znajomy salę ślubną już kończy budować i tak mu j***ny interes nakręca.

le...........k8

2014-01-21, 18:05
BongMan napisał/a:

No i jak tu szanować tych pie**olonych, dzieciojebiących, pazernych, bezczelnych, obłudnych nierobów? To gówno powinno zniknąć z naszego kraju, zostać wypie**olone na kopach. Prawdziwie wierzący człowiek do kontaktu z bogiem nie potrzebuje bandy cwaniaków w sukienkach, którzy z religii zrobili sobie biznes.


Ciebie to naprawdę ksiądz gwałcił, że pod każdym tematem musisz wtrącić swoje "trzy grosze" o "pedofilach w sutannie".
Co do artykułu to już były kłamliwe artykuły szkalujące księży np. LINK
Tak, ksiądz zażądał haraczu i jest ślepo słuchany w kraju gdzie promuje się antyklerykalną propagandę.
Przykro mi, nie spotkałem się z takimi sytuacjami i nie powtarzam bredni reżimowym mediów opłacanych przez rząd.

Krakus76

2014-01-21, 18:10
Kościół jaki jest taki jest ale NASZ:) a jak będziecie tak wspierać tą antykościelną nagonkę to za 20 lat będzie więcej meczetów niż kościołów barany a wtedy to albo jesteś allahakbar albo kula w łeb niewierny...

Taki muzułmanin może dzisiaj do nas przyjechać naciupać dzieciaków i nikt mu nic nie zrobi, chrześcijanin na ich terenie to z poderżniętym gardłem w rowie ląduje jak się zadaje z ich kobitami...

Catacombe

2014-01-21, 18:13
Krakus76 napisał/a:

Kościół jaki jest taki jest ale NASZ:) a jak będziecie tak wspierać tą antykościelną nagonkę to za 20 lat będzie więcej meczetów niż kościołów barany a wtedy to albo jesteś allahakbar albo kula w łeb niewierny...




Nie ma to jak popadać w skrajności w skrajność. Jak ksiądz zarządza dziewictwa twojej córki to też na to przystaniesz?

Tassadar

2014-01-21, 18:16
Vinewood A ty byś się nie bał wczytywania z ambony?!