18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Websterthe1

2014-03-13, 20:57
To plakat promocyjny jakiegoś cyrku?

Br...........ki

2014-03-13, 22:11
I palikot tańczący z gordzkim jako zboczenie tego świata, coś pięknego

samolot1993

2014-03-13, 22:53
Chętnie bym obejrzał nie tylko czołówkę, ale i jakiś odcinek z Korwinem i jego partnerami :mrgreen:

Browarowy-Potwór

2014-03-14, 00:41
Websterthe1 napisał/a:

To plakat promocyjny jakiegoś cyrku?


To jest plakat ?

Ol...........up

2014-03-14, 00:51
@up typowy wyborca, nie oczekuj od chłopaka zbyt wiele.

Haren

2014-03-14, 00:54
Za Korwina zawsze piwo :D Ludzie mówią że to świr, ale mówi te same (mądre) rzeczy od 20 lat. Nawet jeśliby miał być kolejną świnią u koryta, to jeszcze u niego nie był, więc dam mu szansę D: I tak gdy dostanie się do Sejmu pokaże, że nie jest dwulicową świnią jak Donek, Kaczor, Palikociarnia i reszta tej lewackiej hołoty.

JankoMuzykantV

2014-03-14, 00:57
Nic dodać, nic ująć. ;) Za Korwina zawsze piwko.


vass

2014-03-14, 01:03
Idiota, katol i mitoman, dziękuje postoje nie skorzystam :)

sosikhehe

2014-03-14, 01:12
Oho widzę bekę z Korwina- ośmieszyć i przywalić plakietkę świra bo modne, Oooo Kaczyński to szajbus i zacofaniec- zamiast konta chowa do skarpety a jak w Grecji zapie**alali zwykłym obywatelom kase z kont to już takie śmieszne nie było, Kolonko a ten niby dziennikarz- już w tvp nie siedzi tylko po jakiś "super"stacjach sie kryje i o jakiś teoriach spiskowych gada
Freesh schowaj się z czymś takim licząc na piwa bo jest na "topie" śmianie się z tych ludzi gtfo!

di...........os

2014-03-14, 01:29
JankoMuzykantV napisał/a:

Nic dodać, nic ująć. ;) Za Korwina zawsze piwko.

Obrazek




Zdajesz sobie sprawę, że tenże obrazek ma za zadanie wykpić, jak mniemam, twoich idoli politycznych? Zwróć uwagę na podpis zaczynający się u szczytu lewego górnego rogu. Nie wiem czy prawidłowo odczytałem twoje intencje - zwykle zwolennicy JKM wołają: "za Janusza zawsze piwko".

sosikhehe napisał/a:

Oho widzę bekę z Korwina- ośmieszyć i przywalić plakietkę świra bo modne, Oooo Kaczyński to szajbus i zacofaniec- zamiast konta chowa do skarpety a jak w Grecji zapie**alali zwykłym obywatelom kase z kont to już takie śmieszne nie było, Kolonko a ten niby dziennikarz- już w tvp nie siedzi tylko po jakiś "super"stacjach sie kryje i o jakiś teoriach spiskowych gada
Freesh schowaj się z czymś takim licząc na piwa bo jest na "topie" śmianie się z tych ludzi gtfo!



Korwin jest po przeciwnej stronie barykady względem wygodnej pozycji Kaczyńskiego - i politycznie (Korwin ochrzcił Kaczora złem prawie największym), i "pozycyjnie".

JankoMuzykantV

2014-03-14, 01:30
dionizodoros napisał/a:




Zdajesz sobie sprawę, że tenże obrazek ma za zadanie wykpić, jak mniemam, twoich idoli politycznych? Zwróć uwagę na podpis zaczynający się u szczytu lewego górnego rogu.



Moich idoli politycznych ? Wolne żarty. Lubię się z nich pośmiać, dlatego za Korwina zawsze piwko. ;) Czy, gdy idę do cyrku to klaun jest moim idolem ? Nie sądzę. ;]

di...........os

2014-03-14, 01:34
JankoMuzykantV napisał/a:



Moich idoli politycznych ? Wolne żarty. Lubię się z nich pośmiać, dlatego za Korwina zawsze piwko. ;) Czy, gdy idę do cyrku to klaun jest moim idolem ? Nie sądzę. ;]



Edytowałem już w międzyczasie mojego posta. To było zapytanie, nie przytyk :) . Także take it easy.

Haren napisał/a:

Za Korwina zawsze piwo :D Ludzie mówią że to świr, ale mówi te same (mądre) rzeczy od 20 lat. Nawet jeśliby miał być kolejną świnią u koryta, to jeszcze u niego nie był, więc dam mu szansę D: I tak gdy dostanie się do Sejmu pokaże, że nie jest dwulicową świnią jak Donek, Kaczor, Palikociarnia i reszta tej lewackiej hołoty.



Był - w pierwszej kadencji sejmu.

Gl0BaL

2014-03-14, 01:39
@UP
Był, ale czerwone postarali się aby zrównać go z ziemią bo był im nie na rękę.