18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

modyf

2014-03-14, 01:56
@up i jako jedyny zabiegał o ujawnienie wszelkich teczek... za co na zawsze plusa u mnie ma - gdyby się udało, sądzę, że byłoby dużo lepiej do dziś, wiele świńskich ryjów poszłoby w polityczny niebyt. Gdyby...

wksking

2014-03-14, 02:02
@up gdyby grzyby rosły w wodzie toby się je łowilo a nie zbierało w lesie...

urteusz

2014-03-14, 03:52
Co do teczek; nie róbcie z komunistów takich debili.. Przecież się utrzymali paredziesiąt lat.
Teczki same w sobie mogły byc sfabrykowane to po pierwsze.
Po drugie, ważnym TW się płaciło i się o nich w teczkach nie wspominało.
Po trzecie, nikt nie potwierdził ani nie mógł potwierdzic czy informacje z teczek były prawdziwe.
Fakt, moim zdaniem wszystkich którzy zasiadali w sejmie za czasów komuny / typowe leśne dziady jak miller/oleksy/ rysiu kalisz/ czy kto tam inny jest powinno się wyjebac na zbity pysk.

Co do tematyki teczek polecam film"Lewy Czerwcowy" pojawia się nasz idol Ryży w opozycji do rządu olszewskiego. (O dziwo jego obecny przyjaciel Niesiołowski jedzie stronę Ryżego; jakie to k***a fałszywe jak chorągiewka).

cz...........00

2014-03-14, 04:52
k***in-Mikke i jego partnerzy seksualni?

SzaraEminencja

2014-03-14, 08:31
Ja tam oddam na niego mój głos, uważam, że potrzebujemy rewolucji, a że lewicowa rewolucja już była i dobrze wiemy jak to sie skończyło ;) , dajmy teraz szansę prawicy

obiektywny

2014-03-14, 08:36
Korwin Kaczyński i Kolonko = KKK - przypadek? Nie sondze

Zarammoth

2014-03-14, 09:23
Korwin ok, ale nie mogę patrzeć na tego zrzędliwego fanatycznego katola i tego bajkopisarza z ju-es-ej.

oozyxak0o

2014-03-14, 09:26
proszę pisiorków a wyjaśnienie dlaczego miałbym na chorego umysłowo kaczyńskiego głosować. Co on takiego zrobił? A może na niego głosujecie bo taką macie tradycje w rodzinie?

modyf

2014-03-14, 10:06
@up to ty nie wiesz, że nie ma takich, racjonalnych, argumentów? zresztą podobnie jak na Tuska. Teraz nie głosujemy by wybrać SWOICH przedstawicieli, czy by poprzeć jakiś program - teraz głosujemy PRZECIW Tuskowi lub Kaczyńskiemu. Jedynymi argumentami obecnie są przecież jedynie "a chcesz żeby Tusk dalej rządził?" oraz "bo inaczej Kaczyński dojdzie do władzy"... Udało im się przekonać znakomitą większość ludzi, że tylko te dwie partie się liczą. Na resztę głosuje jedynie stary, stały elektorat, dając im tyle ile potrzeba aby tylko do koryta się załapać (komuchy w przypadku SLD, i krewni i znajomi - oraz zatrudnieni w KRUSie - w przypadku PSL). Przecież w ostatnich wyborach nawet nikt tego nie ukrywał; pierwszy raz w życiu widziałem tak niemerytoryczne argumenty, wygłaszane oficjalnie... Brak jakichkolwiek debat, dyskusji, bo jeden drugiemu ręki nie podaje. Ewidentna kpina z wyborców ze strony Kaczyńskiego zwracającego się do "drogich przyjaciół rosjan"... Jeśli ktoś był debilem i mu to umknęło, to dodatkowo wykpiona (wykpienie kpiny - taką mamy politykę) przez Palikota w okularach. Te wybory, to był przecież jawny skandal i kpina z demokracji. I na tym dalej polega siła Tuska, robi co chce, bo się ludzie chorego Kaczyńskiego boją.

Skyperian

2014-03-14, 10:51
A po eurowyborach lub po wyborach do sejmu/senatu sadol będzie w 90% za KNP - tak już Polacy mają co zrobisz.

Sick_Stick

2014-03-14, 11:01
Haren tak mi przykro, ale on od przynajmniej 20 lat jest przy tym korycie, więc o czym ty pie**olisz?

Br...........ki

2014-03-14, 11:48
Warto zagłosować choćby tylko po to by weszli do sejmu, to już jest jakiś plus może wreszcie będzie normalna opozycja


oozyxak0o napisał/a:

proszę pisiorków a wyjaśnienie dlaczego miałbym na chorego umysłowo kaczyńskiego głosować. Co on takiego zrobił? A może na niego głosujecie bo taką macie tradycje w rodzinie?



Głosować na pis tylko jako na mniejsze zło. Możesz mówić co chcesz, ale z nikim nie będzie tak źle jak z tuskiem (no chyba że sld albo palikot )

Puchacz91

2014-03-14, 11:49
Krzyśka Bosaka tylko brakuje, pewnie pojawi się w 2-gim sezonie.

Freesh

2014-03-14, 11:55
sosikhehe napisał/a:

Oho widzę bekę z Korwina- ośmieszyć i przywalić plakietkę świra bo modne, Oooo Kaczyński to szajbus i zacofaniec- zamiast konta chowa do skarpety a jak w Grecji zapie**alali zwykłym obywatelom kase z kont to już takie śmieszne nie było, Kolonko a ten niby dziennikarz- już w tvp nie siedzi tylko po jakiś "super"stacjach sie kryje i o jakiś teoriach spiskowych gada
Freesh schowaj się z czymś takim licząc na piwa bo jest na "topie" śmianie się z tych ludzi gtfo!



Słuchaj ignorancie. Osobiście sam popieram Korwina w wielu sprawach, jednak uważam też, że państwo minimalne to utopia. Cała ta akcja "masakrowania lewaków" jest śmieszna i bawi mnie w jaki sposób zostaje ona odbierana przez społeczeństwo. W przeciwieństwie do Ciebie zachowuje pewny dystans i Tobie radze to samo. Miałem chęć podzielenia sie tym filmikiem wśród sadoli i to zrobilem.

SamSobieBogiem

2014-03-14, 12:07
zastanawia mnie kto z was (zakładam ze 80% osób ma od 8 do 25 lat) rozmawiał o polityce z rodzicami, sąsiadami, ciociami, wujkami, babciami i dziadkami probując im tłumaczyć zawiłosci ekonomii, samej polityki czy socjologii? pewnie z 5% z tych 80 :) zazwyczaj starsi ludzie nie zmieniają pogladów chyba, ze pod wpływem kogos kogo kochają najbardziej, albo chociaz licza sie z jego zdaniem. Polska powoli staje sie krajem starych ludzi i my młodzi niewiele mozemy. Co z tego ze jest nas pare milionów skoro zdaje się 60 % proc ludzi w Polsce ma powyzej 40 lat :) nauczeni komunizmem bedą głosowac na tego kto da!!! zamiast na tego który nie bedzie przynajmniej zabierał :) ot cały temat :)