18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

kontrola taksówek

nowynick • 2018-03-19, 11:45
Facet pracuje dla jakiejś podejrzanej firmy. Nie rozumiem dlaczego to on zdrowo za to beknie a nie ten co na tym kasę kosi?

nowynick

2018-03-19, 13:47
:roll:

jak Ty ładnie i z pełną kulturą potrafisz komuś doj***ć :D

timmy77

2018-03-19, 15:04
Angel napisał/a:



Ja tam wole już im wirtualne piwo postawić ale jak Ty wolisz im "opędzlować gałę" to twoja sprawa. Tylko nie chwal się tym na forum.



Jeśli stwierdzenia "dla ich dwójki" jest zbyt ciężkie do zrozumienia to śpieszę objaśnić mój tok myślenia ;) Patrząc na ich wzajemne włażenie w dupę z trollowymi komentarzami myślę, że mają już niezłe hemoroidy, a mając taką opcję, rozumieliby się bez słów ;)

Lizodup

2018-03-19, 15:06
i dobrze kara za paragon musi byc

Piotru70

2018-03-19, 15:07
Abraxus napisał/a:


Nieznajomość prawa nie zwalania z jego przestrzegania.
Zanim wsiadł mógł poczytać w internecie, mógł podzwonić po urzędach i popytać.
Tak łzawe tłumaczenia nie robią na mnie wrażenia.
W dzisiejszych czasach w Polsce nie ma bezrobocia. Mógł iść do innej pracy. Poszedł na łatwiznę i tak się skończyło.



Czyli rodzina ma teraz głodować bo ty nie dostałeś w urzędzie swoich podatków?

~Velture

2018-03-19, 15:14
@up
Jebnij się w kolano bo na głowę już za późno.

tranzystor

2018-03-19, 17:03
Abraxus napisał/a:

Ludzie łamią prawo a jak zostaną złapani to mają pretensje do całego świata tylko nie do siebie.




Ale jak co drugi "legalnie" prowadzący działalność taksówkach wozi ludzi z wyłączonym taksometrem i bez paragonu, to jest legalne i uczciwe? Na filmie jest przykład, jak złodziej wrabia złodzieja i dzięki temu jest bezkarny. Ile było akcji kontroli taksówek, a ile było nagonek na Ubera i podobne firmy?

kosmerf

2018-03-19, 21:08
Loaloa napisał/a:

Kolejny przyczynek do stwierdzenia, że ten bandycki narodek trzeba jedną ręką trzymać mocno za ryje, a drugą napie**alać po łbach. polactwo wręcz brzydzi się uczciwą pracą, ukraść, oszukać, zakombinować - to jest wasz żywioł.

a ty lalusia wystawiasz paragoniki za opędzlowane kolby w tym j(uk)eju?

Piotru70

2018-03-19, 21:52
Velture napisał/a:

@up
Jebnij się w kolano bo na głowę już za późno.


A jakieś argumenty czy tylko zwykłe pie**olenie?

~Velture

2018-03-19, 22:36
@up
Gość ŚWIADOMIE łamie prawo i okrada skarb państwa.

Wystarczy ci taki argument czy mam się produkować na 3 strony A4?

Piotru70

2018-03-20, 08:40
Velture napisał/a:

@up
Gość ŚWIADOMIE łamie prawo i okrada skarb państwa.

Wystarczy ci taki argument czy mam się produkować na 3 strony A4?



Dla mnie skarb państwa okrada obywateli. Ale każdy rozumuje według swojego poziomu inteligencji. Dlatego nigdy kapitalista nie dogada się z socjalistą. I możesz się wypowiedzieć na te 3-4 strony A4 bo po tej wypowiedzi biorę ciebie za debila. :amused:

Wyjaśnię ci dlaczego w góra kilku zdaniach.
Obywatel ma 2tyś złoty które zarobił, kupuje coś od drugiego za 2tyś złoty. Pytanie co należy do skarbu państwa bo do ch*ja tego nie pojmuje. Te dwa tysiące złoty które miał w portfelu czy tapczan który został zrobiony przez tapicera i został kupiony przez tego obywatela? Gdzie twoim zdaniem jest udział skarbu państwa prócz haraczu od ch*j wie czego?
Jeżeli już ktoś kogoś okrada to nie ci o których Ty mówisz.

~Velture

2018-03-20, 08:45
Piotru70 napisał/a:



Dla mnie skarb państwa okrada obywateli. Ale każdy rozumuje według swojego poziomu inteligencji. Dlatego nigdy kapitalista nie dogada się z socjalistą. I możesz się wypowiedzieć na te 3-4 strony A4 bo po tej wypowiedzi biorę ciebie za debila. :amused:


Ktoś trzyma ci pistolet przy łbie i zabrania wyjechać do kraju w którym skarb państwa ciebie nie będzie okradać.
Możesz też zamieszkać w dżungli z jakimś afrykańskim plemieniem które nie wie co to cywilizacja i nie ma tam biurokracji.

Tyle możliwości płaczku.

Piotru70

2018-03-20, 08:47
Velture napisał/a:


Ktoś trzyma ci pistolet przy łbie i zabrania wyjechać do kraju w którym skarb państwa ciebie nie będzie okradać.
Możesz też zamieszkać w dżungli z jakimś afrykańskim plemieniem które nie wie co to cywilizacja i nie ma tam biurokracji.

Tyle możliwości płaczku.



Ja nie płacze, bo całkiem nieźle sobie radzę, jedynie staram się poruszyć twoim zastygniętym mózgiem. Nikt nigdzie nie musi wyjeżdżać, a biurokracja nie jest potrzebna aby istniała cywilizacja. Coś jeszcze ci wytłumaczyć? Twój awatar świetnie pasuje do twojej osoby, kiedyś błazny nie musiały być zbytnio inteligentne. :roll:

Sosna84

2018-03-20, 09:31
To są Katowice i firma nazywa się Lider. Założona i prowadzona przez emerytowanego policjanta z Olkusza.

Bazują na tzw "przewozie osób". Ogólnie wciskają kit kierowcom, że mają licencję taksówkową-korporacyjną.
(Jest taka forma, jednak oni jej nie mieli i nie mają).

Na dzień dzisiejszy nikt już ich nie kontroluje, bo ITD machnęło po czasie na to ręką - w większości i tak nikt nie jest w stanie wyegzekwować tej kary od kierowcy, lub sprawy bywały umarzane.

Aktualnie w Katowicach i miastach ościennych jeździ u nich około 120 samochodów.
Takich firm jest bardzo dużo (na śląsku 4, w małopolsce 3 - kazda z nich 150-200samochodów)

A skąd wiem? Bo robiłem podobnej firmie w Katowicach centralę i szkolenia z jej obsługi.

licho_nie_spi

2018-03-20, 10:12
Ja jeżdzę UBEREM i wyj***ne mam na taxiarzy, większość z nich w dupie była i gówno robiła...mentalność sp***olonych socjalistów...."robić tak aby się nie narobić", j***ć te wszystke sztuczne zawody.

Yebaca

2018-03-20, 13:19
To jest całkowicie legalne. To działa tak samo jak wynajem samochodu z kierowcą na wesele. Nie korzysta się z przywilejów taksówki i żeby się przejechać musisz zadzwonić i wynająć samochód w centrali. Jak weźmiesz pasażera z ulicy jak taksiarz wtedy ponosisz konsekwencje takie jak na filmie. Nie możesz też mieć świecącego znaku na samochodzie. A ta firma to chyba nazywa się Lider Taxi i teraz ma nawet fajną aplikację.. firma za czasów studenckich była zbawieniem:D 5lat temu w piątki wieczorem za 30km drogi powrotnej do domu płaciło się 50zł na 4. Teraz chyba też nie dużo maks 60-65zł. Na całym świecie jest taki przewóz osób, tylko zachód już zdążył to uregulować.