18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Koński zaprzęg...

Halman • 2022-06-07, 10:34

ale nie wiem czy cygański... :amused:

miszczp4telni

2022-06-07, 19:17
Nie mioł światełek bo nigdy nie mo czasu założyć, nie mo czasu..

Zbysław

2022-06-07, 22:01
Że za co ?

yoyobart

2022-06-08, 05:41
Poszły konie, po betonie.

barni123pl

2022-06-08, 08:17
Ciekawe czy ręczny miał zaciągniety w tym powozie

ellsworth

2022-06-08, 19:51
mgiuliemo napisał/a:

Dokładnie tak! Nieoświetlona furmanka, to proszenie się o wypadek, zwłaszcza poza terenem zabudowanym. Nawet jadąc przepisowo 90km/h nie ma szans wyhmamować. Jak zobaczysz to gówno na swoim pasie, to jest już za późno. Ten kierowca dodatkowo miał pecha, bo nie miał jak zjechać na drugi pas.



Ja pie**olę! Jakie przepisowo?!? Prawo jazdy z paczki chipsów wyciągnąłeś, czy jak? 90 km/h to jest MAKSYMALNA dozwolona prędkość! Jak są warunki ograniczające widoczność (no, k***a NOC!!!) to się nie zapie**ala 90 km/h tylko z prędkością dostosowaną do odległości widoczności na zatrzymanie! Potem tacy imbecyle robią karambole na autostradzie we mgle, no bo jak to, przecież 140 km/h można, a że widać na 50 m? No i ch*j! I tak będę zapie**alał z "przepisową" prędkością.

zb...........ig

2022-06-08, 19:58
ellsworth napisał/a:

Ja pie**olę! Jakie przepisowo?!? Prawo jazdy z paczki chipsów wyciągnąłeś, czy jak? 90 km/h to jest MAKSYMALNA dozwolona prędkość! Jak są warunki ograniczające widoczność (no, k***a NOC!!!) to się nie zapie**ala 90 km/h tylko z prędkością dostosowaną do odległości widoczności na zatrzymanie! Potem tacy imbecyle robią karambole na autostradzie we mgle, no bo jak to, przecież 140 km/h można, a że widać na 50 m? No i ch*j! I tak będę zapie**alał z "przepisową" prędkością.



Nikt nie ma obowiązku zakładać, że na pasie ruchu stoi nieoznakowany (wbrew przepisom) pojazd. Mgła, to co innego, bo we mgle można nie dostrzec nawet prawidłowo oznakowanego pojazdu. Natomiast debil popełniający wykroczenie, to nie są "warunki ruchu" :D

ellsworth

2022-06-09, 17:53
mgiuliemo napisał/a:

Nikt nie ma obowiązku zakładać, że na pasie ruchu stoi nieoznakowany (wbrew przepisom) pojazd. Mgła, to co innego, bo we mgle można nie dostrzec nawet prawidłowo oznakowanego pojazdu. Natomiast debil popełniający wykroczenie, to nie są "warunki ruchu"



Kolejny co prawo jazdy w chipsach znalazł! To nawet nie musi być pojazd, może być równie dobrze zgubiony ładunek. I tak, obowiązkiem kierującego jest dostosowanie prędkości do warunków widoczności, żeby mógł się w takiej sytuacji zatrzymać przed przeszkodą. To są elementarne podstawy! To, że trzeba je tłumaczyć to jakiś ponury żart.

drzymek1906

2022-06-11, 11:04
tylko koni, tylko koni, tylko koni, tylko koni zal