18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Konrad Niewolski coś na temat chorób

Ludobojstw0 • 2021-05-13, 20:48
Otwórz oczy zdjemij maseczkę zacznij myśleć


NiemiecWaszPan

2021-05-14, 11:40
Jakiś dzban z pierdla nie zna się na temacie, a się wypowiada i w dodatku pie**oli, jak potłuczony. Olać tego luja.

cz...........ek

2021-05-14, 11:56
Kolejny co włączył myślenie, a potem poszedł zapie**alać za najniższą krajową

weedsoN71

2021-05-14, 12:04
Xson33333 napisał/a:

"Osobiście w ch*ju miałbym te maseczki i ich noszenie, gdyby nie te kary za nie noszenie, bo w dupie mam to czy kogoś zarażę czy nie.



Bo jesteś żałosnym śmieciem biologicznym. Efektem ubocznym świata, w którym żyjesz. Jak można się bać jakiegoś śmiesznego mandatu i z tego powodu nosić, a nie z powodów czysto sanitarnych albo żeby po prostu nie drażnić innych ludzi, obsranych, że się zarażą? Dla mnie jesteś skończonym kretynem do utylizacji, j***ć cię.

pawcio9014 napisał/a:

ie chcecie, to się nie szczepcie, ale nie brońcie tego innym. I ogólnie wypie**alaj.



A kto Ci k***a broni? Zapie**alaj po skierowanie i na szczepienie baranie pie**olony szczepionką, której testy się skończą w 2023.
Bo k***a wirus co zabija mniej niz 1% chorych. j***ne mentalny niewolniku, tfu na ciebie, żebyśta zdechli.

Kaczor_Donald

2021-05-14, 12:59
Co to za debil ?

weedsoN71 napisał/a:

Bo jesteś żałosnym śmieciem biologicznym. Efektem ubocznym świata, w którym żyjesz. Jak można się bać jakiegoś śmiesznego mandatu i z tego powodu nosić, a nie z powodów czysto sanitarnych albo żeby po prostu nie drażnić innych ludzi, obsranych, że się zarażą? Dla mnie jesteś skończonym kretynem do utylizacji, j***ć cię.
A kto Ci k***a broni? Zapie**alaj po skierowanie i na szczepienie baranie pie**olony szczepionką, której testy się skończą w 2023.
Bo k***a wirus co zabija mniej niz 1% chorych. j***ne mentalny niewolniku, tfu na ciebie, żebyśta zdechli.



Zamknij pysk pajacu

:lol:

Justynka99

2021-05-14, 13:37
Ciemna strona internetu. Kiedyś taki ktoś mógł najwyżej być wiejskim głupkiem, którego nikt nie słucha i którego w wiosce wszyscy znają i np. pomogą dotrzeć do domu, jak znowu zabłądzi i odpie**ala jakieś głupoty. W mediach natomiast pytano raczej ludzi, którzy mają jakieś wykształcenie i wiedzę na temat, który poruszają. Dzisiaj antymaseczkowcy, płaskoziemcy, czy inni wyznawcy teorii spiskowych mają dostęp do internetu i mają możliwość prezentowania swojej głupoty całemu światu, a i okazuje się, że takie połączenie wiejskich głupków z różnych części świata potrafi stworzyć całkiem dużą masę krytyczną.

eenocosTy

2021-05-14, 14:00
UkrytaPodNickiem napisał/a:

Wybitny przygłup nie mający pojęcia o czym pie**oli...



wyjmij ch*ja z pyska jak mowisz

TytanowyRosomak

2021-05-14, 14:54
Widzę że wypowiedziały się same pojeby z depresją :P




Polacco Sivusco

2021-05-14, 16:16
Scenarzysta i reżyser filmu Job , ostatnia szara komórka .

Chyba stracił ją podczas półrocznego garowania ...
ale dorobił się dziary.

Co to qwa jest ? symbole z PlayStation?

TytanowyRosomak

2021-05-14, 18:12
Polacco Sivusco napisał/a:

Scenarzysta i reżyser filmu Job , ostatnia szara komórka .
Chyba stracił ją podczas półrocznego garowania ...
ale dorobił się dziary.
Co to qwa jest ? symbole z PlayStation?



To są runy, przez przypadek postawiłem ci browar dobrze że to tyskie.

lakeroll

2021-05-14, 18:46
Trochę prawdy w tym jest, mi przy okazji zawsze wciskają suplementy diety to czemu nie leki? :->

0to

2021-05-14, 20:20
on ma cycki jak baba ?