18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Konrad Niewolski coś na temat chorób

Ludobojstw0 • 2021-05-13, 20:48
Otwórz oczy zdjemij maseczkę zacznij myśleć


Adrian92

2021-05-14, 00:46
Ja idac do lekarza z lekkim przeziębieniem wciskają mi antybiotyk, serio coś w tym jest. Teraz mało jest ludzi z powołania, nie tylko lekarze ale i policjanci, żołnierze itd itp a jak widzę te sp***olone nowe pokolenie któremu się nic nie chce na kierunku medycznym to się obawiam kto kiedyś będzie Nas operował jak będzie trzeba. W Warszawie te studentki co się k***ią by mieć na studia, one mają być porządnymi lekarzami? Hahah
Lekarze rodzinni, większośc to osoby tuż przed emeryturą, mają wyj***ne na człowieka, przepisuja co się da by pozbyć sie problemu.

A co do szczepionek, ludzie są karmieni i będą karmieni, jedna szczepionka, druga szczepionka, na jesień 3 fala i 3 szczepionka, potem 8 i 10 :) Jak zaczniesz rozmawiać z wszystkimi emerytami to dojdziesz do wniosku, że Ci ludzie mają wywierconą dziurę w mózgu, oni sie tak boją tego wirusa że z domu nie wychodzą i łykną każdą trutkę którą im poda rząd.
Mnie to osobiście jebie czy ktoś się zaszczepi czy nie, ale k***a nie rozumiem, jak można iśc się szczepić nie badająć swojego organizmu czy aby się nie jest na coś uczulonym, nie badając składu szczepionki. Ale Ci ludzie nawet jakby się dowiedzieli, że są uczuleni i tak by się zaszczepili bo wirus zabija wszystkich dookoła. Ja tego u siebie nie widzę ale tak mówią.. :)

Xs...........33

2021-05-14, 00:49
Żadnych dowodów nie przedstawia jakoby te leki miały SZKODZIĆ człowiekowi, pokazuje na filmie nieuzasadnione uprzedzenie do profesji lekarskiej. On tylko posługuje się ogólnikami, próbuje na "chłopski rozum" przedstawić coś na czym się w ogóle nie zna i nie powinien się wypowiadać, ale jestem pewien że trafią się ameby umysłowe do których taki język trafi.
To jest ten sam poziom co antyszczepionkowcy albo wyznawcy teorii o płaskiej ziemi.


"Otwórz oczy zdjemij maseczkę zacznij myśleć" autor tego tematu też jakiś niedoj***ny, przedstaw argumenty DLACZEGO mam nie nosić maseczki, bo takie gadanie niczyjego zdania nie zmieni, a tylko robisz z siebie durnia.
Osobiście w ch*ju miałbym te maseczki i ich noszenie, gdyby nie te kary za nie noszenie, bo w dupie mam to czy kogoś zarażę czy nie.

zbynekmaslanka

2021-05-14, 00:56
Nius dla was poszukajcie w youtube "Konrad Niewolski o długu 7 milionów dla inwestorów za filmy niewolskiego to kiepska inwestycja" ... nie dziwota że coś się może dziać z człowiekiem

Angevil

2021-05-14, 01:05
Zaś ten zidiociały k***iszon.

Ziber94

2021-05-14, 01:40
Emilian89 napisał/a:

Ryj jak Ryj ale k***a Typ ma wieksze cycki jak nie jedna laska



Też to zauważyłem

:mrgreen:

kulawiec

2021-05-14, 02:20
Podobno od odstawiania leków cycki rosną.

krzxsiek

2021-05-14, 02:56
voodoo_16 napisał/a:

madrosci pok***ia z tatuazem na oku



Tatuaż tatuażem ale on ma większe piersi od nie jednej kobiety :D

Po za tym... no k***a nie wierze że to serio jest twórca filmów "JOB, CZYLI OSTATNIA SZARA KOMÓRKA" oraz "Symetria" no k***a nie wierze...
Takiej klasyki polskiej kinematografii... no nie...

St...........on

2021-05-14, 03:07
kamilos1323 napisał/a:

Polać mu k***a !!!



Chyba Amareny

I znowu promowanie pok***ieńców w internetach. pie**olą oczywiste rzeczy, ale k***a muszą w to wpleść teorie ,mongolskie teorie. Niech ktos w końcu wypie**oli jaki łaunek elektromagnetyczny, bo to zaczyna być żałosne. zgaśić imbecylom światło na amen.Z jednej strony korporacje z drugiej debile ,którzy myślą ,że odkryli Amerykę. Szkoda ,że jeszcze nikt nie wyanlazł wirusa powodującego eksplozję monitora w głupi ryj, te tępe ch*je same by się eliminowały.

San.Escobar

2021-05-14, 04:15


Jak już wiemy wszystko o depresji to teraz coś o piramidach robionych laserem, polać mu!

notak

2021-05-14, 04:15
nie chce mi się rozwijać tematu, dodam tylko, że współczesna psychologia, w większości psycholoszki to..... DNO

Wujekadolf666

2021-05-14, 04:40
voodoo_16 napisał/a:

madrosci pok***ia z tatuazem na oku



A co ma do tego tatuaz pie**olona amebo,idz k***a zjedz ciasteczko z babcia i pozaglądaj przez okno czy nie ma kogo podpie**olic do prokuratury zjebie

PeteN88

2021-05-14, 05:39
Zdejmij gacie, wyjmij ch*ja, zacznij myśleć. Żaden rząd nie będzie nas niewolił nakazem chodzenia w ubraniu!

contracts

2021-05-14, 06:31
Narkotyki? Legalnie? No k***a to fajnie