18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Konrad Berkowicz (KNP) zaprasza Tuska do programu

IwanMT • 2013-11-03, 16:53

Nie ma co opisywać, polecam obejrzeć ( w końcu sadistic został wymieniony wśród tych 'najbardziej oddziałujący' forów w internecie).
Swoją drogą kolejna świetna wypowiedź P.Berkowicza. Myślę, że za jakiś czas będzie topowym politykiem razem z P.Bosakiem.

tranzystor

2013-11-03, 22:05
wernetto napisał/a:

Różnimy się tym, że ja mam firmę, a ty nie.




No tak, taki z ciebie "businesman", pewnie masz firmę "usługi ogólnobudowlane". Ale z drugiej strony, mam to w dupie co ma jakiś zakompleksiony cieć.

DuckDodgers

2013-11-03, 22:10
wernetto napisał/a:


Różnimy się tym, że ja mam firmę, a ty nie.



Ja znam kogoś kto też ma firmę.

radzio541

2013-11-03, 22:14
Koleś bardzo nieźle go zmasakrował, ale szkoda że nie odzyskał tego tysiaka :-/

wernetto

2013-11-04, 00:56
tranzystor napisał/a:




No tak, taki z ciebie "businesman", pewnie masz firmę "usługi ogólnobudowlane". Ale z drugiej strony, mam to w dupie co ma jakiś zakompleksiony cieć.



nie mam kompleksów, to ty je masz - wystarczy przeczytać twoje wypowiedzi. Zresztą nie muszę ci nic udowadniać.

I nie nie usługi ogólnobudowlane.

Mimo wszystko dobrej nocy życzę.

ingram89

2013-11-04, 17:00
Widzę, że jakiś admin już zadekował temat w odpowiednim dziale żeby nie pojawił się na głównej. A fe lewaczku! :oops:

Ru...........tQ

2013-11-04, 22:45
ingram89 napisał/a:

Widzę, że jakiś admin już zadekował temat w odpowiednim dziale żeby nie pojawił się na głównej. A fe lewaczku! :oops:



Po to jest ten dział, by trafiały tu wszelkie materiały o tej treści.
Przecież forum to nie jest zablokowane dla konkretnych odbiorców, więc w czym problem?

joystik1337

2013-11-04, 22:46
ingram89 napisał/a:

Widzę, że jakiś admin już zadekował temat w odpowiednim dziale żeby nie pojawił się na głównej. A fe lewaczku! :oops:



Ktoś wziął pieniądze :D

Kolega chciał trafić na Sadistica no i jego marzenie się spełniło :)