18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Konrad Berkowicz (KNP) zaprasza Tuska do programu

IwanMT • 2013-11-03, 16:53

Nie ma co opisywać, polecam obejrzeć ( w końcu sadistic został wymieniony wśród tych 'najbardziej oddziałujący' forów w internecie).
Swoją drogą kolejna świetna wypowiedź P.Berkowicza. Myślę, że za jakiś czas będzie topowym politykiem razem z P.Bosakiem.

Loaloa

2013-11-03, 18:37
Fajne dupeczki w tej nowej prawicy mają, pyknąłbym tego chłopaczka. Mądry to on jak cała prawica (stara i nowa) nie jest, ale przynajmniej jest na czym oko zawiesić.

Skowroniasty

2013-11-03, 18:41
Za każde postawione piwo do tego materiału, w pakiecie jest również budzenie o szóstej rano przez czarnych smutnych panów. Dobrze, że mam na 5.30 do roboty.

Tassadar

2013-11-03, 18:46
Czuje się dumny będąc czynnym członkiem forum wymienionego jako jedno ze znanych z jakiejś orientacji politycznej i mentalności w ogóle. Słychać oklaski sadoli w 2.50. Właściwie na dzień dzisiejszy nie mamy żadnego sensownego wyboru jeśli chodzi o partię polityczną

wernetto

2013-11-03, 19:11
czarek00 napisał/a:

To można powtarzać jak mantrę :
prawicowość szczególnie w polskim wydaniu to pełnia szalejącej głupoty, bagno bezmyślnych oskarżeń i jeszcze głupszych solucji. Trzeba się bać samej prawicy i potęgi ludzkiej głupoty, którą owa prawica ucieleśnia. Teraz jest czas budowania naszej nowej ojczyzny i jej przyszłej potęgi. Prawica w tym przeszkadza jak może, buntując głupszą część społeczeństwa (jak widać po postach prawicowych oszołomów).



widzę, że tylko twój chłopak - tranzystor - postawił ci piwo.

DuckDodgers

2013-11-03, 19:12
Już się rzygać chce od tego argumentu o podnoszeniu podatków, jak tym ma wojować nowa siła polityczna to krzyż im na drogę. Rynki światowe w 2008 się załamały, niektóre państwa do tej pory stoją na granicy bankructwa więc Polska i tak przeszła przez ten kryzys łagodnie. Jest ch*jowo ale stabilnie :) W Hiszpanii na przykład jest katastrofa. O Grecji i Portugalii nie wspominając.
Nie mówię że to zasługa ryżego ale jak ktoś atakuje oponentów politycznych takim argumentem biorąc pod uwagę owe okoliczności to znaczy że jest słaby i nie ma czym straszyć.

Abgda

2013-11-03, 19:16
Wciąż brakuje genialnego "najlepszego komentarza", który pocisnąłby lewakom i innym zwierzętom :-P

Edit: Cofam to, co napisałem :samoboj:

Zielonek92

2013-11-03, 19:24
"Internautów z Sadistica" poczułem sie jak by moję imię wymówił :D

Narkotyzier

2013-11-03, 19:40
Berkowicz, Zawisza, Bosak, Koriwn-Mikke - Wymarzona partia.

tranzystor

2013-11-03, 19:55
wernetto napisał/a:

widzę, że tylko twój chłopak - tranzystor - postawił ci piwo.



Ja mam żonę, z którą mieszkam. Warto, abyś i ty się w końcu usamodzielnił, żebyś nie wylewał frustracji tutaj. Albo chociaż wyciśnij pryszcze i idź na dz**ki, ale nie wracaj po 22, bo się starzy będą martwić.... :shock:

KMD

2013-11-03, 19:59
Oby to coś zmieniło w tym kraju. Zacna masakracja.

sebastian12131

2013-11-03, 20:17
Akurat uwielbiana przez socjaluchów Szwecja wychodziła z kryzysu poprzez zmniejszanie oraz likwidowanie podatków i wyszło jej to na dobre więc przyłapałem cie na kłamstwie katamito.

dupeczki

2013-11-03, 20:31
czarek00 napisał/a:

To można powtarzać jak mantrę :
prawicowość szczególnie w polskim wydaniu to pełnia szalejącej głupoty, bagno bezmyślnych oskarżeń i jeszcze głupszych solucji. Trzeba się bać samej prawicy i potęgi ludzkiej głupoty, którą owa prawica ucieleśnia. Teraz jest czas budowania naszej nowej ojczyzny i jej przyszłej potęgi. Prawica w tym przeszkadza jak może, buntując głupszą część społeczeństwa (jak widać po postach prawicowych oszołomów).



idź lewaczyć się na paradę

tranzystor

2013-11-03, 20:41
sebastian12131 napisał/a:

Akurat uwielbiana przez socjaluchów Szwecja wychodziła z kryzysu poprzez zmniejszanie oraz likwidowanie podatków i wyszło jej to na dobre więc przyłapałem cie na kłamstwie katamito.



Jakie zmniejszanie i likwidowanie? Część opłat zredukowano, ale część podniesiono, w taki sposób, aby wpływy z podatków de facto wzrosły. Podnieśli przede wszystkim podatek akcyzowy na paliwa i tytoń. Poczytaj sobie tutaj durniu, bo jesteś typowym krzykaczem, który coś usłyszy i powtarza jak to gdzie indziej jest super. A prawda jest taka, że każde państwo musi obciążać obywateli podatkami, sztuką jest tylko to robić w taki sposób, aby stymulować rozwój gospodarki. Nie trzeba być mistrzem ekonomii, żeby to zrozumieć, wystarczy pomyśleć.

wernetto

2013-11-03, 20:50
tranzystor napisał/a:



Ja mam żonę, z którą mieszkam. Warto, abyś i ty się w końcu usamodzielnił, żebyś nie wylewał frustracji tutaj. Albo chociaż wyciśnij pryszcze i idź na dz**ki, ale nie wracaj po 22, bo się starzy będą martwić.... :shock:



No masz żonę, nazywa się czarek00 i z nią mieszkasz.

Człowieku to był żart. Skoro go nie załapałeś to wątpię, że masz żonę.

Po za tym jak już się tak chwalimy, też mam żonę, też z nią mieszkam, rodziców odwiedzam czasem na wspólny obiadek. Różnimy się tym, że ja mam firmę, a ty nie.