18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Konkurs dożynkowy (Nidzica)

discoteq • 2022-08-30, 15:40
Konkurs "sołectw" na tegorocznych dożynkach (27.08.2022)... Idealne zabawy na imprezy rodzinne (z dziećmi)... :facepalm:



Dożynki to ludowe święto połączone z obrzędami dziękczynnymi za ukończenie żniw i prac polowych. Zgodnie z tradycją mieszkańcy najpierw biorą udział w mszy świętej, a następnie odbywają się zabawy obfitujące w liczne konkursy.

Halman

2022-08-30, 15:43
to ani chybi ta kultura murzyńska z której biali czerpią pełnymi garściami... :niggasmile:

zeus6

2022-08-30, 15:48
Nie no kto tam jest Sołtysem?

Love_is_Love

2022-08-30, 16:39
Taki właśnie Wasz obraz prawaki... Ale temcza broń boże bo zła! :lol:

Halman

2022-08-30, 17:30
nowynick napisał/a:

tymczasem na Kujawach



widziałem to bujanie obrazkami z świętymi nie raz i pytam;

- czy ten zwyczaj dotyczy pomorza, kaszubów?
- co ma za cel bujanie tymi obrazkami, czy to ma jakieś podstawy, czymś jest umotywowane?

dziwne jak halman pyta, nie? :amused:

pazuzu

2022-08-30, 17:37
Nie to że ich bronię ale... Ale k***a nie mam nic na obronę takich zjebów :-)

BambiPMT

2022-08-30, 17:43
pazuzu napisał/a:

Nie to że ich bronię ale... Ale k***a nie mam nic na obronę takich zjebów



Jakby to były pedały z gołymi dupami na paradzie rypali by się na wyścigi, któremu predziej kicha wyleci.
Głupie, świńskie zabawy weselne nie są źle. Np. picie wody z buta.

~Velture

2022-08-30, 18:01
Widzę, że tutaj niektórzy mają dobry ból dupy w komentarzach bo ludzie się cieszą z prostej zabawy i nikomu nie robią krzywdy ani nie zmuszają.
Jakbyście oglądali marsz pederastów ze sprzętem lgtvhd+ gdzie miachał z kubą za gołe dupy się macają 40cm wibratorami to byście klaskali i płakali z zachwytu jakie to k***a nowoczesne a nie zaścianek co dla jaj łyżką wali w patelnię na dupie baby.

Nie mój rodzaj rozrywki takie dożynkowe zabawy ale ani mnie to k***a grzeje, ni ziębi. Widzę, przechodzę dalej a nie się spuszczam nad tym, że w kraju gdzie jest ponad 95% katolików ludzie bawią się na wsi z powodu zbiorów. Bo chlebek to bez względu na ch*ja w dupie i tak wpie**alacie.

turor

2022-08-30, 18:10
~VeIture napisał/a:

Widzę, że tutaj niektórzy mają dobry ból dupy w komentarzach bo ludzie się cieszą z prostej zabawy i nikomu nie robią krzywdy ani nie zmuszają.
Jakbyście oglądali marsz pederastów ze sprzętem lgtvhd+ gdzie miachał z kubą za gołe dupy się macają 40cm wibratorami to byście klaskali i płakali z zachwytu jakie to k***a nowoczesne a nie zaścianek co dla jaj łyżką wali w patelnię na dupie baby.
Nie mój rodzaj rozrywki takie dożynkowe zabawy ale ani mnie to k***a grzeje, ni ziębi. Widzę, przechodzę dalej a nie się spuszczam nad tym, że w kraju gdzie jest ponad 95% katolików ludzie bawią się na wsi z powodu zbiorów. Bo chlebek to bez względu na ch*ja w dupie i tak wpie**alacie.



Wpie**alać chleb z ch*jem w dupie... gdzie takie dożynki mają ???

aaaaaaaaaaaaaa

2022-08-30, 18:30
Pismo Święte nie zabrania napie**alać wazówką w patelnię, więc o h*j chodzi??

krzysieks997

2022-08-30, 18:52
Kolega pyta o tą w białych spodenkach :-P

PabloSkills

2022-08-30, 19:04
Niedopieszczone zdewociałe buractwo. Cała wioska tańczy.