18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Konkurs dożynkowy (Nidzica)

discoteq • 2022-08-30, 15:40
Konkurs "sołectw" na tegorocznych dożynkach (27.08.2022)... Idealne zabawy na imprezy rodzinne (z dziećmi)... :facepalm:



Dożynki to ludowe święto połączone z obrzędami dziękczynnymi za ukończenie żniw i prac polowych. Zgodnie z tradycją mieszkańcy najpierw biorą udział w mszy świętej, a następnie odbywają się zabawy obfitujące w liczne konkursy.

szpunar85

2022-08-31, 10:25
~VeIture napisał/a:

Jakbyście oglądali marsz pederastów ze sprzętem lgtvhd+ gdzie miachał z kubą za gołe dupy się macają 40cm wibratorami to byście klaskali i płakali z zachwytu jakie to k***a nowoczesne a nie zaścianek co dla jaj łyżką wali w patelnię na dupie baby.



Chyba jakiegoś innego sadistica czytasz, albo Ci się pomyliło z onetm. Żywcem nikt tu by nie klaskał czegoś takiego.


SanEscobar94

2022-08-31, 10:25
slaveyy napisał/a:

No ale co Ty k***a porównujesz? Co ma głupia zabawa do kościoła?



No przecież "woke culture" to głównie gówniaki, które właśnie nie za bardzo wiedzą co chcą powiedzieć i co myślą, ale chcą brać udział w czymś ważnym, a że trafiły się czasy pedałów to będą brać udział w tym. Ostatnio miałem rozmowę z koleżanką z pracy. Grzecznie, kulturalnie, opowiedziała mi jak to ją wkurza, że geje w Polsce nie mogą czuć się bezpiecznie, ale nie potrafiła podać chociaż jednego przypadku z całego swojego żyćka, gdzie gejuch został potraktowany jakkolwiek inaczej niż hetero. Tak czy tak stwierdziła, że jestem zacofany i elo.

skkkkkuczysynek

2022-08-31, 10:58
wieśniackie świeto dla wieśniaków, widac ze same buraki

Sv...........ge

2022-08-31, 11:01
SanEscobar94 napisał/a:

No przecież "woke culture" to głównie gówniaki, które właśnie nie za bardzo wiedzą co chcą powiedzieć i co myślą, ale chcą brać udział w czymś ważnym, a że trafiły się czasy pedałów to będą brać udział w tym. Ostatnio miałem rozmowę z koleżanką z pracy. Grzecznie, kulturalnie, opowiedziała mi jak to ją wkurza, że geje w Polsce nie mogą czuć się bezpiecznie, ale nie potrafiła podać chociaż jednego przypadku z całego swojego żyćka, gdzie gejuch został potraktowany jakkolwiek inaczej niż hetero. Tak czy tak stwierdziła, że jestem zacofany i elo.


Tak samo grzecznie z nią rozmawiałeś?

slaveyy napisał/a:

O jakiej hipokryzji ty mówisz? Obleśne pedały z dupa na wierzchu, z dildami, i innymi dziwactwami na tęczowych paradach różnią się chyba od głupiej zabawy stukania w patelnię.



Różnią się tylko tym kościołem. Reszta tak samo poj***na. Zresztą kk też.

Makreks

2022-08-31, 11:23
~VeIture napisał/a:

Widzę, że tutaj niektórzy mają dobry ból dupy w komentarzach bo ludzie się cieszą z prostej zabawy i nikomu nie robią krzywdy ani nie zmuszają.
Jakbyście oglądali marsz pederastów ze sprzętem lgtvhd+ gdzie miachał z kubą za gołe dupy się macają 40cm wibratorami to byście klaskali i płakali z zachwytu jakie to k***a nowoczesne a nie zaścianek co dla jaj łyżką wali w patelnię na dupie baby.
Nie mój rodzaj rozrywki takie dożynkowe zabawy ale ani mnie to k***a grzeje, ni ziębi. Widzę, przechodzę dalej a nie się spuszczam nad tym, że w kraju gdzie jest ponad 95% katolików ludzie bawią się na wsi z powodu zbiorów. Bo chlebek to bez względu na ch*ja w dupie i tak wpie**alacie.



95% katolików? Chyba Cie pogrzało kolego, juz mało kto wierzy w te brednie, tylko zaścianek :) większość to raczej ma wygiętę w kościół, klechów i papieża.

Puszek_okruszek

2022-08-31, 11:56
XXI w. na wsi ludzie machają berłem ...

boowa1986

2022-08-31, 13:38
Podaję hasło : chochlowanie patelni.

SanEscobar94

2022-08-31, 15:50
Sverige napisał/a:

Tak samo grzecznie z nią rozmawiałeś?
Różnią się tylko tym kościołem. Reszta tak samo poj***na. Zresztą kk też.



Nawet grzeczniej. Szczerze nie rozumiem czego się doszukujesz.. co, że gówniaki co nie wiedzą czego chcą ale czegoś chcą? No, a nie? Z nią nie rozmawiałem na ten temat tylko na temat gejów, który zresztą sama poruszyła. Zapytałem dosłownie czy kiedykolwiek była świadkiem tego co mówi czy gdzieś zasłyszała? I czy nie uważa, że byłoby najlepiej gdyby każdy używał mózgu i w razie czego zlewał jak jakiś sebix coś krzyknie? Gorzej, że nawet takiego przypadku nie widziała, ale jest pewna, że tak właśnie u nas jest. Serio no mam prawie 30 lat, niejednego gejucha znam i k***a jedyne osoby, które w jakikolwiek sposób poruszały jego orientacje to tępe laski i jakieś ich hehe żarciki lub po prostu spojrzenia po sobie i śmiech.
Jak można dać sobie sprać mózg tak bardzo, że nie widzi się problemu w bydle wylewającym swoje fetysze na ulice? Ile czasu potrzeba żeby kogoś tak zrobić? No jak rosja tylko w lewo.

Sv...........ge

2022-08-31, 17:34
SanEscobar94 napisał/a:

Nawet grzeczniej. Szczerze nie rozumiem czego się doszukujesz.. co, że gówniaki co nie wiedzą czego chcą ale czegoś chcą? No, a nie? Z nią nie rozmawiałem na ten temat tylko na temat gejów, który zresztą sama poruszyła. Zapytałem dosłownie czy kiedykolwiek była świadkiem tego co mówi czy gdzieś zasłyszała? I czy nie uważa, że byłoby najlepiej gdyby każdy używał mózgu i w razie czego zlewał jak jakiś sebix coś krzyknie? Gorzej, że nawet takiego przypadku nie widziała, ale jest pewna, że tak właśnie u nas jest. Serio no mam prawie 30 lat, niejednego gejucha znam i k***a jedyne osoby, które w jakikolwiek sposób poruszały jego orientacje to tępe laski i jakieś ich hehe żarciki lub po prostu spojrzenia po sobie i śmiech.
Jak można dać sobie sprać mózg tak bardzo, że nie widzi się problemu w bydle wylewającym swoje fetysze na ulice? Ile czasu potrzeba żeby kogoś tak zrobić? No jak rosja tylko w lewo.



Nie jestem gejem. Za to debili drących mordy pod klubem gejowskim widziałem. Ok. Parady są ch*jowe, ale procesje i pielgrzymki też.

zlosnik

2022-08-31, 19:57
Siedzi koniobijca j***ny i gruchę wali całe dnie na sadistiku a mu pukanie łyżką w garnek przeszkadza.

SanEscobar94

2022-08-31, 22:44
Sverige napisał/a:

Nie jestem gejem. Za to debili drących mordy pod klubem gejowskim widziałem. Ok. Parady są ch*jowe, ale procesje i pielgrzymki też.



No ja nie widziałem, ale jeśli tak jest to ratuje właśnie posiadanie własnego mózgu i olanie frajerów. Gdyby każdy tak beczał o każde wyzwisko to nie wiem no.. byłoby żałośnie w ch*j. No są ch*jowe i parady i procesje i cokolwiek co może blokować ruch, ale co to zmienia? Tutaj akcja w parku, rozrywka niskich lotów, ale przynajmniej każdy jest ubrany.

Cipczan

2022-09-01, 07:43
Guisante napisał/a:

W sumie miałbym na nich zupełnie wyj***ne, gdyby nie myśl, że to oni są wybierają mi władzę.



To ruszcie obsrane dupy sprzed monitorów i idźcie na wybory.