18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Koniec z Euro-propagandą! Obywatelu, otwórz oczy: Godfrey Bl

Manian • 2012-01-22, 20:06
O tym co tak naprawdę dzieje się na świecie ... przecz z komuną !

aLBEDo

2012-01-22, 20:28
Zna się na rzeczy bo prowadzi własną korporację. Myślę, że gdyby politykami byli ludzie bardzo bogaci to nie zależało by im tylko na hajsie i dostaniu się do koryta tylko faktycznie zarządzaliby państwem z korzyścią dla ogółu a nie tylko dla siebie.

ja...........ko

2012-01-22, 20:37
Najlepsza była A. Merkel jakiś miesiąc temu, gdy było wiadomo, że euro zaraz pie**olnie. Powiedziała wtedy, że nigdy nie było żadnych przeszkód żeby Polska wstąpiła do strefy euro i może to zrobić w każdej chwili. Donald dostał nawet wtedy nagrodę jakąś od Niemców. Dobrze, że okazał się na tyle roztropny, że nie dał się na to nabrać...

Legon

2012-01-22, 22:34
najlepsze jest to ze wszystko kreci sie wokol pieniedzy ale trzeba przyznac ze facet mowi prawde

Ma...........HH

2012-01-22, 22:40
Nie ma jak nazwać kapitalistyczno-korporacyjny twór komuną... :facepalm:

Leouch

2012-01-22, 22:47
tak samo z limitami co2... bzdura i kretynizm jakich malo(j***ny wulkan jak pie**olnie wywala wiecej co2 niz j***ne chiny przez kilka lat). Spowalnia to gospodarke nic nie wnoszac(ale kazde mocarstwo musi miec ideologie.... usa: demokracja; UE:ekologia)

LICH0

2012-01-22, 22:47
Przecz z nowym ZSRR! UE = ZSRR !

Mówimy, że chcemy wolności a pchamy się w norze przepisów, zakazów, wytycznych i biurokracji połączonej z korupcją!!!!


Mam szczerą nadzieję, że to gówno już wkrótce upadnie!!!



irish

2012-01-22, 22:50
koleś mówi za dobrze, nie ździwiłbym się gdyby za pare miesięcy zaginął w niewyjaśnionych okolicznościach, albo zmarł z niewiadomych przyczyn....

bravoteampolska

2012-01-22, 23:02
Prawda jest taka , że cała ta strefa euro jest tylko po to żeby ci na najwyższym stopniu na szczycie piramidy , mogli mieć dostęp do ogromnego zasobu pieniędzy każdego z państw tej strefy .\
Tak jak gościu mówił w wywiadzie miliony wpływają do uni , a oni nie rejestrują tych wpływów i założę się , że duża część tych pieniędzy z niewiadomej przyczyny się ulatnia w kieszeniach tych o to stojących na czubku piramidy .
Teraz niby na ratowanie strefy euro Tasak chce przeznaczyć tak ogromny fundusz i wiecie co się stanie , strefa euro i tak się rozpadnie stosunkowo za niedługo , a te pieniądze z tych wszystkich państw które dały ten fundusz pomocny , zaginą bez słowa .
Tak na sam koniec postawili obłupić wszystkich wokół .
A co najlepsze , że Polska tak dużej darowizny nie przetrzyma i wpadniemy w takie G jak Grecja i nikt nam nie pomoże .

george_gorbaczow

2012-01-22, 23:02
duzo będzie jeszcze tych uswiadamiających obywateli o ich gównianym położeniu filmików?

PękniętySłoik

2012-01-22, 23:04
Wielki szacunek dla tego pana, że odważył się powiedzieć prawdę o eurokomunie w telewizji. Brawo.

robal321

2012-01-22, 23:07
@up up

oby jak najwięcej

omenomen

2012-01-22, 23:07
Bloom na prezydenta...

marcinsud

2012-01-22, 23:19
@aLBEDo Już teraz politykami są ludzie bogaci, problemem jest to, że wtedy są pokusy by zmieniać przepisy pod 'swoje' (często zapisane na członka rodziny) firmy. Pamiętaj, że nigdy nie ma się dość pieniędzy, a by politycy nie szli do koryta wystarczy im nie płacić :D

Kiedyś jakiegoś bogatego gościa spytali ile trzeba mieć hajsu by być szczęśliwym, on odpowiedział że odrobinę więcej. (w sumie byłbym rad, gdyby ktoś podał dokładnie jak to szło)

aLBEDo

2012-01-22, 23:42
@marcinsud na pewno są tacy politycy niekierujący się tylko dobrem osobisty bo posiadają już ogromne majątki ze swojej działalności. Jestem przekonany, że bardzo dużo jest polityków, którzy tylko żyją z pensji. Nie mają własnych firm i dużych pieniędzy. Takie osoby są bardzo podatne na korupcję i łatwy, szybki zastrzyk finansowy.