18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Koniec z Euro-propagandą! Obywatelu, otwórz oczy: Godfrey Bl

Manian • 2012-01-22, 20:06
O tym co tak naprawdę dzieje się na świecie ... przecz z komuną !

Bard_Zerald

2012-01-23, 00:24
MazocHH napisał/a:

Nie ma jak nazwać kapitalistyczno-korporacyjny twór komuną... :facepalm:



A nie jest komunistyczny ten twór?
Wszystkie państwa składają się do jednego wora, z którego rozdają wszystkim równo. Z tym że jak wygląda to pojęcie "równo" ustalają ci co tym rządzą, więc w efekcie wszyscy oprócz rządzących na tym tracą. UE jest w cholerę komunistyczna. Pozory mylą

BMWswap

2012-01-23, 00:58
uwielbiam tego człowieka, życzę mu jak najlepiej. szkoda ze nie mamy kilku takich osob w Polsce. byłoby dużo lepiej. aktualny rząd i poprzednie nadają sie tylko do wystrzelenia w kosmos, niech tylko nasze pieniądze zostawią w kraju i wypie**alają czym prędzej, bo rzygac mi sie chce jak o nich myslę. zero pojecia o polityce, główny cel to nachapać sie jak najwięcej hajsu. że to sie jeszcze nie skończyło jakimś buntem...

xJokerx

2012-01-23, 03:13
Niemal identyczne poglądy ma Korwin-Mikke, ale k***a nikt tego nie dostrzega. Przychodzą wybory i ludzie wybierają pomiędzy rudym, kaczorem i innymi lewakami, którzy właściwie różnią się tylko nazwami partii. A potem jest narzekanie, że szambo w którym tkwią jest coraz to głębsze.

daemon

2012-01-23, 10:41
Bloom, Farage, Hannan - są nieliczni normalni w europarlamencie, którzy potrafią w trakcie obrad wstać i powiedzieć wszystkim prawdę prosto w twarz. Polecam filmiki na youtube. W naszych mediach natomiast są dziwnym trafem zupełnie że powinny być prowadzone transmisje w polskiej telewizji, bez komentarzy tych pajaców z polskiej telewizji oczywiście. Ale to tylko marzenia.

Lechu1234

2012-01-23, 11:54
Zauważyłem jedno, jakoś tam mogą normalni rozmawiać i ta baba nie wpie**ala mu się w połowie zdania -.-.

zonk

2012-01-23, 13:39
Kоniu napisał/a:

Obrazek



Taa, yhy już to widzę.

NaughtyBear

2012-01-23, 16:54
@up

Tak czy siak sfalszuja wybory, precz z komuna !

Donor

2012-01-23, 18:38
Korwin Mikke? Ciekawa alternatywa, ale koleś jest zdania, że ''szlachetnie urodzeni'' powinni miec wiecej do powiedzenia od biednego czlowiekam, wiec mysle, że to nie jest do konca dobry tok myślenia. Od dawna zastanwiam się co by można zrobić z systemem, który obecnie jest. Istnieje wyraźny podział na lewice i prawice a co gdyby w Polsce zaistniała partia która ma poglądy centralne. Gdyby zastosować kompromis możnaby stworzyć partie, która będzie liberalna, a zarazem zachowa zasady konserwatywne. Zyjemy w kraju o głębokich korzeniach chrześcijańckich ale dlaczego każdy obywatel ma płacić kościołowi? Skoro możliwe było oddane majątków kościołowi jestem za tym żeby je zabrać. I tak państwo utrzymuje kościół w Polsce ale po co kościół ma na tym zarabiać? Druga sprawa. Żyjemy w kraju w którym jest za bardzo rozwinięta biurokracja, po co to komu? Sprawy urzędowe powinny być uproszczone do minimum- masz swoją własność to powinieneś z nią robić co ci sie żywnie podoba. I trzecia kwestia? po co potrzebne nam członkostwo w unii europejskiej? Wg. mnie to ingerencja w suwerenność naszego państwa. Żeby budować potęge gospodarczą nie musimy słuchać od obcego kraju co mamy robić, żyjemy w takim kraju, a nie innym i to co zrobimy nie powinno nikogo obchodzić, dobrym przykładem jest Norwegia, która nie jest w Unii i też działa. Przeciętny zjadacz chleba ma w dupie to jak się ma gospodarka, on chce po prostu godnie żyć i utrzymać rodzine więc po co to ludziom odbierać? marihuana narkotyki? Zalegalizowałbym nawet kurestwo bo to i tak zawsze będzie funkcjonować, a rząd traci na tym grube pieniądzer przez szara strefe. Podsumowując, dobrym rozwiązaniem byłaby partia centralna, posiadająca cechy lewicy i prawicy. Która nie walczyłaby o dobro pedałów ale o dobro i wolnośc szarego człowieka. Brakuje w Polsce drugiego Piłsudskiego. Lewackiego socjalisty z krwi i kości. Kto czytał przedwiośnie ten wie, że główny bohater nie miał złych poglądów, ale nie miał szans przebicia. Mam nadzieje, że ktoś kiedyś wprowadzi w życie to o czym pisałem. Każdemu daje ten komentarz pod rozwage w końcu każda jednostka się liczy :)

sadystaxx

2012-01-23, 23:38
aLBEDo napisał/a:

Zna się na rzeczy bo prowadzi własną korporację. Myślę, że gdyby politykami byli ludzie bardzo bogaci to nie zależało by im tylko na hajsie i dostaniu się do koryta tylko faktycznie zarządzaliby państwem z korzyścią dla ogółu a nie tylko dla siebie.



pie**olisz. :homer:
Twierdzenie, że bogaci ludzie nie chcą być jeszcze bardziej bogaci jest po prostu śmieszne. Miałeś k***a przykład pana Sobiesiaka, jego córki i całej afery hazardowej jak to pan Sobiesiak chciał wsadzić swoją córeczkę do zarządu totalizatora, jakby mało im było kasy.
Bill Gates jest tak obrzydliwie bogaty, że pewnie niedługo Microsoft zacznie swoje produkty rozdawać za darmo (pomijam, że większość z nas i tak ma je za darmo...)

Powiem Ci co by zrobili bogaci ludzie (większość z nich i tak jest znacznie bardziej zamożna od przeciętnego obywatela) sprawując rządy. Po pierwsze zmniejszyliby swoje podatki, bo jak wiadomo - najbogatsi oficjalnie płacą najwięcej.

Nutaharion

2012-01-24, 14:51
Zainteresowanym polecam także P. Nigela Farage :)

Leouch

2012-02-02, 05:42
sadystaxx napisał/a:



pie**olisz. :homer:
Twierdzenie, że bogaci ludzie nie chcą być jeszcze bardziej bogaci jest po prostu śmieszne. Miałeś k***a przykład pana Sobiesiaka, jego córki i całej afery hazardowej jak to pan Sobiesiak chciał wsadzić swoją córeczkę do zarządu totalizatora, jakby mało im było kasy.
Bill Gates jest tak obrzydliwie bogaty, że pewnie niedługo Microsoft zacznie swoje produkty rozdawać za darmo (pomijam, że większość z nas i tak ma je za darmo...)

Powiem Ci co by zrobili bogaci ludzie (większość z nich i tak jest znacznie bardziej zamożna od przeciętnego obywatela) sprawując rządy. Po pierwsze zmniejszyliby swoje podatki, bo jak wiadomo - najbogatsi oficjalnie płacą najwięcej.



bo placa najwiecej


Robimy zrzutkę i wynajmiemy ze 500tys terrorystow?