18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Konferencja Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

eloelotrzydwazero • 2012-05-08, 17:04
Konferencja Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji...

...i piękny komunikat na ścianie. :homer:

Roszp

2012-05-08, 17:05
Chyba nie rozumiem. Zechcesz wyjaśnić?

Nikczemny_Płód

2012-05-08, 17:08
Dla Twojej informacji, ta świecąca ściana, to ekran projekcyjny, taka... Jakby to Ci wytłumaczyć, skrzynka która oświetla sobie ten ekran tak jak latarka, tylko dodatkowo iwdać na niej takie obrazki, literki.

@UP

Oryginalność systemu.

LICH0

2012-05-08, 17:29
No i co Ty tam widzisz bo nie jestem w stanie rozczytać tego drobnego druku.

lapsikoss

2012-05-08, 17:32
To test dla użyszkodników sprawdzający legalność oprogramowania.
Każdy, kto miał do czynienia z piratem wie, o co chodzi i trafia na czarną listę :amused:


Z ciekawości sprawdziłem jak to wygląda, może ktoś skorzysta

bloodwar

2012-05-08, 18:06
He he to tak jak u pani minister ds równouprawnienia (zajmującej się min. wywalczeniem równych szans dla kobiet na rynku pracy) asystentka pracuje na umowę-zlecenie a asystent na umowę o prace -żeby jej młoda siksa na macierzyński nie uciekła :-) A państwo płaci co roku kilka milionów zł kary za państowe spółki które nie zatrudniają wymaganej prawem ilości osób niepełnosprawnych (każda duża firma musi zatrudnić ileś tam procent osób niepełnosprawnych) - przepis ten jak i wysokość kar pieniężnych za jego uchwaliło własnie państwo w celu promocji zatrudniania osób niepełnosprawnych a samo go nie przestrzega :-) Ciekawe ile posterunków policji i urzedów płaci abonament R/TV od każdego używanego odbiornika :-)

Roszp

2012-05-08, 18:18
Aaaaaa. Jak to dobrze że mam oryginalny Windows. Wiwat Politechnika! :D

fri.K

2012-05-08, 18:47
A mogli poprosić kogoś by im Ubuntu postawił, a nie czekaj przecież oparli infrastrukturę o rozwiązania działające na każdym systemie operacyjnym o ile system pochodzi od MS.
Dają się robić w balona za nasze pieniądze i nawet nie wiedzą gdzie robią błąd.

eloelotrzydwazero

2012-05-08, 19:49
Nikczemniejszy Płód napisał/a:

Dla Twojej informacji, ta świecąca ściana, to ekran projekcyjny, taka... Jakby to Ci wytłumaczyć, skrzynka która oświetla sobie ten ekran tak jak latarka, tylko dodatkowo iwdać na niej takie obrazki, literki.



Eno co Ty? :O

st...........er

2012-05-08, 20:53
Komunikatu ja też nie odszyfrowałem z tego zdjęcia bo oryginalnego windowsa mam. Ale bardziej mnie zaciekawiła prezentacja w wordzie pod spodem :)

marcino16

2012-05-11, 00:23
Kupilem nowy laptop z org systemem operacyjnym, po tygodniu mialem komunikat to legalnosci systemu...

nanab

2012-05-11, 01:12
Nie jestem złodziejem więc na początku nie zrozumiałem

MazuR2010

2012-05-11, 01:39
Specjalnie się zalogowałem by odpisać na post powyżej. Masz rację nie jesteś złodziejem tylko idiotą płacącym krocie za oprogramowanie microsoftu ^^

sollid

2012-05-11, 01:44
@up jak jesteś taki zajebisty to sobie hoduj krowy, piecz chleb, i ciągnij wodę z rzeki. Ktoś chce to płaci, nie znaczy, że jest idiotą.