18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Konferencja Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

eloelotrzydwazero • 2012-05-08, 17:04
Konferencja Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji...

...i piękny komunikat na ścianie. :homer:

nanab

2012-05-12, 17:50
MazuR2010 napisał/a:

O k***a... brak słów... Człowieku chcesz porównać oprogramowanie do samochodu i iść dalej w tym kierunku, błysłeś jaśniej niż gwiazda polarna w tym momencie.



Czym się różni kradzież torebki/portfela/samochodu/programu/telewizora itd.? Poza tym ze jedno ukraść łatwiej drugie trudniej?

MazuR2010

2012-05-12, 23:54
Nie pogrążaj się bardziej bo raczej ciężko porównać coś wirtuanego do rzeczywistości może w taki spoób jak to przedstawię to zrozumiesz błąd swojego rozumowania.

nanab

2012-05-13, 18:40
Widzę, że nigdy nic samodzielnie nie stworzyłeś. Nie mówię już o programach, ale chociażby jakichś pracach kontrolnych, zadań domowych czy cokolwiek takiego. Bo po co się męczyć skoro wystarczy bezmyślne kopiuj-wklej. Więc pewnie nigdy nie zrozumiesz jak to jest kiedy ktoś kopiuje twoją pracę mając w dupie twoją pracę.

To w końcu wyjaśnisz różnicę między kradzieżą telefonu a portfela czy sam jej nie widzisz?

MazuR2010

2012-05-13, 21:57
Stary jesteś tak głupi, czy ułomny? Chcesz w to brnąć skoro jasno wytknąłem Ci błąd w Twoim toku rozumowania, kradzież kradzieży nie równa lecz mimo to nadal ciskasz się w coś co jest niestety za ciężkie byś to pojął.

nanab

2012-05-15, 03:38
nanab napisał/a:

...czy sam jej nie widzisz?


Miałem rację...