18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Kończysz?

Ko...........in • 2013-10-29, 01:03
W piątek mamy tak ułożony plan, że wypada nam 5 przedmiotów zawodowych z rzędu. Czasem jak się dogadamy z nauczycielem to nas wcześniej wypuści do domu (kto chce siedzieć do 16 w szkole, a w dodatku w piątek) nie zawsze się udaje, ale warto walczyć. Nauczyciel już w sędziwym wieku, żart się wyostrzył. Koleżanka już na początku lekcji próbuje zapytać właśnie o to czy skończymy wcześniej (ma pociąg do domu) i wychodzi taki o to dialog:

- Proszę Pana, skończymy dzisiaj wcześniej? - pyta koleżanka
- Jesteś pierwszą kobietą, która się mnie pyta, czy szybciej skończę...

Nauczyciel mistrz!
:idzwch*j:

Nie było, bo własne

Ko...........in

2013-10-29, 22:49
Jak większość tematów na sadolu.. a mimo to tu wchodzę. Jednakże cieszę się że zostawiłem tutaj swoją spuściznę.

Zax55

2013-10-29, 22:58
Ja pie**ole, ale z was kłamczuszki :) Jakoś mam te zj***ne 18 lat i chodzę do Technikum, normą jest że mam codziennie do 15. I nie wiem jakim cudem wy zj*&!*e marudy możecie siedzieć do 19-20 skoro ja przy moich ogólnokształcących 8 przedmiotach i 10 zawodowych ( niektóre są nawet 4-5 godzin tygodniowo) mam około 40 godzin w tygodniu. Może kiedyś dinozaury tak było, ale wtedy były tak zwane systemy dwuzmianowe z tego co wiem i mogliście mieć do 20 , ale od 13 ;)

dth

2013-10-29, 23:33
@Zax55
A wiek w profilu 54. Gratulacje.

Ti...........ch

2013-10-30, 06:16
KondziuSzczecin, Piszesz w taki sposób i wyłazi z ciebie tak cwaniackie olewactwo, że pie**ole takich techników jakcy w wiekszości wychodzą ze szkół.

rimogyz

2013-10-30, 09:27
dominik_jachas napisał/a:

@ment200
Widziałeś kiedyś w gimnazjum przedmioty zawodowe ? Widocznie twoja edukacja zakończyła się na podstawówce w wieku 18 lat...



Aż mi przypomniałeś :D

Córka rozmawia z matką o swojej edukacji w podstawówce.
- Mamo, a ja umiem liczyć do trzydziestu, a inne dzieci w klasie tylko do dziesięciu. Czy to dlatego, że jestem blondynką?
- Nie kochanie.
- Mamo, a tabliczkę mnożenia też znam lepiej niż inne dzieci. To dlatego, że jestem blondynką?
- Nie kochanie.
- A mamo...
- Co?
- Jak się przebieramy na wf to ja mam takie duże piersi, a inne dziewczynki są płaskie... to dlatego, że jestem blondynką?
- Nie, to dlatego, że masz 17 lat.
:mrgreen:

habumbabum

2013-10-30, 10:48
ja pracuję we wszystkie weekendy (co czwarta niedziela wolna, szaleństwo), zazwyczaj w godzinach popołudniowych, głównie od 14 do północy albo od 16 też do północy i k***a nie marudzę, bo to mój prywatny osobisty wybór i nikt mi nie kazał, mogłabym nie pracować i mieszkać pod mostem przecież albo znaleźć inną pracę, w godzinach porannych jakbym chciała. jak komuś nie pasuje siedzenie w szkole na dupie, to niech do niej k***a nie chodzi i zajmie się czymś innym. taki wielki problem?

Ko...........in

2013-10-30, 12:21
ja pie**olson..to tylko jeden dzien, a Wy zachowujecie sie tak, jakbym krzywdzil Wasze Matki.

Prospect0r

2013-10-30, 19:45
No fakt nie rozumiem o co te halo... fajny tekst jebnął nauczyciel cieszcie się i radujcie się nim. A co do tego piątku, ludzkim odruchem jest chęć wyrwania się ze szkoły. Tak było, jest i będzie.

Adam1394

2013-10-31, 17:17
Przypadkiem nie ZSB? Geodezja? Gwiździoch?