18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kompilacja wypadkow motocyklistow w lipcu 2015

~Sokole_Oko • 2015-08-02, 13:01
Poskladac lusterka w fotelach i milego ogladania

assburger

2015-08-04, 23:45
Mam ostre ciśnienie na zrobienie kat. A i zakupienie jakiegoś zapie**alacza, bo uwielbiam prędkość i adrenalinę z tym związaną, ale ilekroć oglądam takie filmiki, przechodzi mi. Można być najlepszym motocyklistą na świecie, co z tego, jak matoł zajedzie Ci drogę.

Malibooo

2015-08-05, 00:32
5:50 pol Auerbacha ze srubą + soczysta wiązanka

HatakeIV

2015-08-05, 01:30
@Given
Ja naliczyłem 6 takich sytuacji jeżeli znalazłeś więcej to gratulacje nie umiesz prowadzić

Sonal

2015-08-05, 09:15
Given napisał/a:

Nie wiem czy wszyscy komentujący powyżej są ślepi? Wiadome, było wiele filmików, gdzie jest ewidentna wina motocyklisty ew. typka co na skuterze jedzie, gdzie np. ostro zapie**alają, wyprzedzają z prawej strony etc.. Ale wiele filmików była ewidentna wina kierujących samochodem, zajechania drogi, niepatrzenie w lusterka, nawet nieświadome spychanie z drogi...

Pozdrawiam, zapuszkowany motocyklista

LwG



Jesteś debil jak Ci na motorkach. I ch*j Ci (im) z tego pierwszeństwa jak teraz muszą popie**alać bez nóżki albo wąchają kwiatki od spodu? Na nagrobku sobie napiszesz: Tu k***a leży ten co miał pierwszeństwo?
Gdybym jeździł motorkiem to logicznym byłoby dla mnie, że jadę wolno i dwa, trzy razy ostrożniej bo te ciulstwo przed niczym nie chroni a nie uśmiechałoby mi się wypie**olić - mimo braku mojej winy. Ale na filmikach widzę samych debili, dla których ich własne zdrowie się nie liczy. Zresztą debilami są już w momemcie wybrania takie ciulatego środka transportu. Samochód, motorek, pociąg - to tylko środek transportu.

assburger napisał/a:

Mam ostre ciśnienie na zrobienie kat. A i zakupienie jakiegoś zapie**alacza, bo uwielbiam prędkość i adrenalinę z tym związaną, ale ilekroć oglądam takie filmiki, przechodzi mi. Można być najlepszym motocyklistą na świecie, co z tego, jak matoł zajedzie Ci drogę.



hahaha zapewne jesteś z tych co to jeżdżą szybko ale bezpiecznie hahahahahaha[/u][/i]

Piesgrzybiarz

2015-08-05, 10:55
Kategorie A mam już jakieś 7-8 lat. Nigdy nie miałem wypadku na moto, jeżeli jadę na przejażdżkę (czasem warto pobyć samemu ze sobą) wtedy jadę niespiesznie nie wyprzedzam jak idiota bo wiem że muszę wrócić do domu do żony i dzieciaków. Jak chce sobie pozapie**alać to jadę na tor co prawda mam do najbliższego 180 kilometrów w jedna stronę - wiec trochę taki wyjazd kosztuje ale j***ć to przynajmniej jest BEZPIECZNIE.

Co do samego filmiku (w którym wina kierowcy samochodu była moze z 5 razy) to jest on najlepszym dowodem że jednoślady nie są zabawką/środkiem transportu dla kazdego

Given

2015-08-14, 01:47
Sonal napisał/a:



Jesteś debil jak Ci na motorkach. I ch*j Ci (im) z tego pierwszeństwa jak teraz muszą popie**alać bez nóżki albo wąchają kwiatki od spodu? Na nagrobku sobie napiszesz: Tu k***a leży ten co miał pierwszeństwo?
Gdybym jeździł motorkiem to logicznym byłoby dla mnie, że jadę wolno i dwa, trzy razy ostrożniej bo te ciulstwo przed niczym nie chroni a nie uśmiechałoby mi się wypie**olić - mimo braku mojej winy. Ale na filmikach widzę samych debili, dla których ich własne zdrowie się nie liczy. Zresztą debilami są już w momemcie wybrania takie ciulatego środka transportu. Samochód, motorek, pociąg - to tylko środek transportu.



hahaha zapewne jesteś z tych co to jeżdżą szybko ale bezpiecznie hahahahahaha[/u][/i]



Po prostu w krajach mało rozwiniętych, m.in w Polsce kultura na drodze nie istnieje, jeździłem po Austrii, Niemczech, Włoszech, Belgii i k***a w żadnym kraju nie było tak jak w Polsce, Ukrainie czy Rosji, ludzie potrafią popatrzeć w to lusterko, ew. dokładnie się rozejrzeć.

P.S
Rozumiem że lubisz stać w korkach, prawda? Może jeszcze w korku trzymasz się środka, żeby czasem jakiś motocyklista obok Ciebie nie przejechał?